ЮЛИ 2007

  • 23 952
  • 739
  •   1
Отговори
# 180
  • Sofia
  • Мнения: 559
За възглавниците - на OMBRACIO на Темпур спи Мати, Макс имаше също такава, но ми я пробута и взе моята Classic. Изглежда му е по удобно. Имаме и Original, и нея я беше измъкнал за кратко, но ми я върна  Joy Общо взето на Мати му е все тая, Макс си я избра сам от всички модели налични вкъщи. Не са много ниски всичките изброени.
На 1. и ние май ще сме на кино групово, Макс иска да гледа Карибски пирати, уж не бил страшен, ще се чуе. Подаръците ще си ги изберат сами.

# 181
  • Мнения: 384
Мойте възглавници са обикновенни,от първия спален к-т дето свеки ни подари като заживяхме заедно с Д. купен от пазара.Ниски са,но удобни.Аз от Айко що възглавници накупих какви ли не и нито една не им е удобна освен тези добре че са две.
Бях на открит урок по английски и съм доволна,хубаво говори Надина и ми хареса,че най-сетне й дадоха по артистична роля,а нея много я бива,не че ми е дете.Но в страхотен скеч участва с един принц,абе хубаво беше ама със скапания ми фотоапарат почти нищо не се вижда,защото все прозорците се падат отзад на сцената и свети.Пяха песни на Битълс,абе хубаво беше.
Сега си имаме гостенка,една приятелка на Надина от групата,майка й жената работи и няма кога да си напазарува та аз я взех да си играят докато тя си напазарува.Никола като ревна що съм канила само на Надина приятелки,та звънях на кой ли не да дойде ама всеки бърза вечер да се прибира та така.
Ками,супер сте!
Деси супер интересни снимки,тва си е като мини акваленд направо,пързалките в хотела!
Пак се подтиснах щото след урока идват майки даме подпитват ''абе верно ли не са ви поканили на партито на Калина?'' все едно тая Калина е уелската принцеса.И се разтроих едната майка като ми разправя как видяла Надина да плаче,как учителката я утешавала.Голяма интрига се завъртя,ми да си ходят всички на партито и тва е,като ние сме черните овце поне дотук да се спре,не мис е обеснява.Аз я поздравих майката разбира се,тя е бременна така че не искам да храня лоши мисли.

# 182
  • София
  • Мнения: 3 414
Нещо ме хвана нервата,от нищо ей така.
Деси коя е най ниската,като модел?
Яна ти сигурно си и обяснила на Надина,ще се примири и ще се научи,но болките ще ги изживяваме и ние

# 183
  • sf
  • Мнения: 10 146
Нема да има кафе, направо сме прокълнати, егати  Twisted Evil


Леле, няколко години пропускам тия латиноконцерти, бях забравила каква лудница е  ooooh!
за 2 мин танц на Вико, загубихме 3 часа по трафика и столовете, а толкова задух в тая зала, кошмар  Sick

Дани, твоя Ицко не беше ли и той?

Последна редакция: пн, 30 май 2011, 21:06 от donsita

# 184
  • Мнения: 384
Нищо не съм й обеснила,нито аз нито тя повдигаме въпросът.
Момичета стискайте ми палци.Днес ми казаха,че в съседната група има скарлатина обаче са били контактни с групат ана Никола защото ядът в една столова.Сега Никола вдигна темп.,просто ми стискайте палци да не е това моля!Звънах и на Галя,утре слетобед е педито каза след прегледа д ай звънна.

# 185
  • sf
  • Мнения: 10 146
ето го танцьора https://picasaweb.google.com/donsyy/2011?authkey=Gv1sRgCOW716-rj … 12575130937427042

Яна, дано но е скарлатина, ама щом е бил контактен, пфу
защо другата група не е под карантина? При нас са строги, спират всякакви събирания на групите.
Утре ни е тържеството, дано Вероника се прибере навреме от екскурзията, че и тя и Д да го гледат, иначе само аз.

# 186
  • Мнения: 384
Ми те имаха скарлатина и в тяхната група но един случей,имали са няколко случея на моноклеоза и не сме разбрали дори.Той си ходи редовно отдавна,не пропуска.Надявам се до последно да не е това.

# 187
  • София
  • Мнения: 3 414
Яна дано не е Praynig
Направо се чудя от къде тези мутирали вируси

# 188
  • Мнения: 329
Яна стискам палци   Praynig
Бубе нищо не пишеш за Юли, как е , слушка ли ???
Леле Вики, малкият е голям палавник, как само гушка девойките  Laughing Heart Eyes

# 189
  • София
  • Мнения: 17 592
Янче, стискам палци да не е скарлатина...

# 190
  • Sofia
  • Мнения: 559
Иве най ниска е тази със сложното име, омбрацио ли беше...
Янче дано не е скарлатина, стискам палци.
Винаги по трудния начин се научават уроците, Мати в предучилищна така се мъкнеше след едно дете и получаваше само пълен игнор. Много ми беше мъчно тогава. Колко приказки изприказвах тогава, като кажеше "моя приятел" Отминават трудните моменти и децата се научават, ама ние го изживяваме май по тежко и от децата.
Макс преди малко гледа проспекта на хотела от почивката и ми се кара, че сме се прибрали, липсвал му(хотела).

# 191
  • Мнения: 1 098
Ками, Юли е бебе мечта. Не спира да се смее. Като сме  си у дома се занимава изцяло сам. От едната гимнастика на другата или в шезлонга. Единственото е, че често плаче в количката като не спи и се носим в кенгуру, ама това да е. Мн. е добричък и аз имам време за всичко. Лесен е за гледане и майка се справя, за да може да излизам по малко или да съм си с Дели.

# 192
  • София
  • Мнения: 254
Янче, дано не е скарлатина наистина!
И ние днес гледахме танци, приятно ни изненадаха малките балерини, не предполагахме, че са научили толкова много, имаше и чисто детски, много сладки коментари и грешки, ще гледам да пусна утре снимки.
Бубе, Ками ми взе думите от устата, от няколко дни се каня да питам за Юли.

# 193
  • Мнения: 384
Добро утро!
Снощи докъм 3ч вдига темп. Никола,бълнува,аз преди да заспи дадох меркуриус.И до 3ч му правих мокри компреси през 20 мин. щото кърпата исъхваше.И незнам какво съм правила но ми го няма терм. единствения дето работи,сега цяла сутрин го търся тц.Три имам само тоя мери относително верно.Сега ми се струва че има лека темп.Педито е слетобед,като го гледам езика му е много обложен,определено е гърло.Вечра като ми казаха и аз ги питах като има случей трябва медицински екип веднага на място да вземе секрети от децата и който е позитивен да се спре за да не се разпространява,казаха ми че били сигнализирали каквото и да значи тва.Мен ме интересува дали се прави не кой на кой предал,счупен телефон.Тая седмица няма да го пускам,уредих се с дете за 1 ви юни.Днес реших да съм по-спокойна защото тепърва ме чакат години в градината,после в училище.Има всякакви вируси и какво ли не докато са в тази среда,така че никой не е застрахован.

# 194
  • Мнения: 389
ДУ
Янче,много неприятно,дано не е скарлатина.
В4ера ходих в детската да питам за 1 юни дали 6те има тържество и се заговорих с госпожата и ми каза,4е са в някакъв омагьосан кръг и постоянно идват болни деца,та сигурно Марти 6те пропусне юни градината,така и така ба6та ми е отпуска.МЕн как ме командироваха на село 3 месеца  Mr. Green
Вики,много е гготин Кико и какво отношение има към моми4етата  Laughing
Марти спи на една детска възглавница,малка е,но след като заспи се върти из цялото легло  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт