След "1001 нощ" приказката продължава с проектите на нашите любимци - 177

  • 33 640
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343




Репортерите на Стар ТВ са уловили Селма, Нур, Филиз и "Гюлнихал" да обядват заедно. Всички са били в прекрасно настроение. Нур е казала, че в сериала предстоят хубави изненади, а Селма, че ВВ ще бъде във ваканция много кратко време. Предполагам, че репортажът ще го покажат в неделя.

Значи втори сезон ще е с двойно повече серии....


Не знам дали трябва да се радваме. Тя Мерал отсега зацикля, пък ако трябва по-интензивно да подготвя сценария, не знам. Интригите постоянно се въртят около халветите на Сюлейман и вечно изчезващия пръстен на Хюрем.

Не е лесно... newsm12

# 691
  • Мнения: 0


Значи втори сезон ще е с двойно повече серии....През този сезон ще излязат от сериала Ибрахим, Мустафа, Махидевран, Хатидже, Виктория, Валиде...

Ами то кой ще остане тогава... Хюррем и Султана  Grinning

Лятото обмислях да наваксвам с ВВ... Заради Халит и Нур (страшно ми е симпатична  Peace ) Ама те ще разкарат Махито и ми оставят само ХЮто... Sad

# 692
  • Мнения: 23 409



Значи втори сезон ще е с двойно повече серии....През този сезон ще излязат от сериала Ибрахим, Мустафа, Махидевран, Хатидже, Виктория, Валиде...


За Ибрахим и Хатидже това ще стане сигурно едва към края на втори сезон, защото в първи ще покрият само 5 години от управлението на Сюлейман. Те не би трябвало да излязат толкова скоро.

# 693
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57



Значи втори сезон ще е с двойно повече серии....През този сезон ще излязат от сериала Ибрахим, Мустафа, Махидевран, Хатидже, Виктория, Валиде...


За Ибрахим и Хатидже това ще стане сигурно едва към края на втори сезон, защото в първи ще покрият само 5 години от управлението на Сюлейман. Те не би трябвало да излязат толкова скоро.

И аз това си помислех... би трябвало да мине поне още един два сезона с Ибрахим.

# 694
  • Мнения: 617

          Muhteşem Yüzyıl Kanal mı Değiştiriyor?

              Show tv en büyük kozunu hangi kanala kaptırıyor?


Muhteşem Yüzyıl dizisi oyuncularının Kanal D'deki Beyaz Show'a katılması üzerine Ali Eyüboğlu'nun yazısı;

Bildiğim kadarıyla aylardır Show TV?nin Ana Haber Bülteni'ni hazırlayanlar ?Muhteşem Yüzyıl'ın oyuncularını konuk etmek istiyordu.
Ama yılın olay dizisinin yıldızları ekip olarak ilk kez, Show TV Ana Haber'e değil, Kanal D'deki Beyaz Show'a çıktı. Bunu, Kanal D'nin CEO'su İrfan Şahin'in, "Show TV'nin dizilerine yasak koydu" şeklindeki haberlere inat yaptığı bir hamle olarak görenler olabilir.
Aynı kanıda değilim.
Çünkü, Halit Ergenç, Meryem Uzerli, Selma Ergeç ve Selim Bayraktar'ın Kanal D'ye çıkmasını, uzun soluklu bir planın ilk hamlesi olarak görüyorum. Üstelim "tamamen duygusal" bir hamle bu?
Nedeni de şu: Show TV'yle "Muhteşem Yüzyıl"ın yapımcısı Tims arasında reyting anlaşması var ve buna göre Timur Savcı, her hafta ortalama 600 bin TL civarında bir para alıyor.
Show TV'nin içinde bulunduğu ekonomik sıkıntı da malum?
O nedenle yeni yayın döneminde "Muhteşem Yüzyıl" Show TV yerine başka bir kanalda başlarsa hiç şaşırmam.

http://www.televizyongazetesi.com/muhtesem-yuzyil-kanal-mi-degistiriyor_6_38575

# 695
  • Мнения: 617


       Ако това е информацията за евентуалната промяна на канала, който излъчва ВВ, възможно ли е това? Случвало ли се е преди? Струва ми се доста невероятно! newsm78

# 696
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Миналата седмица мина тази информация че ще сменят канала. Лошо ще е че няма как да гледаме онлайн... Дано да го качват и да има кой да превежда да гледаме, че иначе... ще ни вземат бонбончето.  Crossing Arms

# 697
  • Мнения: 617
Миналата седмица мина тази информация че ще сменят канала. Лошо ще е че няма как да гледаме онлайн... Дано да го качват и да има кой да превежда да гледаме, че иначе... ще ни вземат бонбончето.  Crossing Arms

      Защо да няма онлайн излъчване? Варна беше споменала, че причината за това е , че от Шоу не могат да плащат подходящи хонорари за високия рейтинг. Мисля, че ако се местят в друг канал ще трябва да е по-сериозен и икономически по-добре, за да се справи с финансовите изисквания, а тези канали всички имат онлайн излъчване! newsm78 newsm78 newsm78 Може би участието им в канал Д не е случайно? newsm78

# 698
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Имаше нещо, че собственика е закупил другия канал, и за да му дигне рейтинга мести ВВ там да задига канала.  Wink Sunglasses

# 699
  • Мнения: 617
Имаше нещо, че собственика е закупил другия канал, и за да му дигне рейтинга мести ВВ там да задига канала.  Wink Sunglasses

    Grinning Да, той ВВ където и да отиде все ще вдига рейтинга!  Laughing Laughing Laughing

# 700
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Имаше нещо, че собственика е закупил другия канал, и за да му дигне рейтинга мести ВВ там да задига канала.  Wink Sunglasses

    Grinning Да, той ВВ където и да отиде все ще вдига рейтинга!  Laughing Laughing Laughing
е да... ама къде ще го гледаме онлайн?

# 701
  • Мнения: 11 116
Според мен, ако още във втори сезон си отидат Валиде, Махидевран, Мустафа, Ибрахим, Хатидже, та дори и в самия му край, то това означава, че трябва да има един сезон за съвсем различни неща ставащи от тези в сарая. Например да се възпроизвеждат - строителството, културни забележителности, връзките с други държави, да се вкарат герои - големи личности за съответната епоха.  Интересно ми е Лео кога ще изчезне и дали изобщо султанът ще научи, че е старата изгора на Хю или заради друго  негово нарушение, предателство. Може да му хрумне на момчето да си отмъщава, когато придобие по-добри позиции, да организира някакъв бунт. Всичко може да се очаква, само факта, че го вмъкнаха пред очите на султана, че откри своята Александра. Другото, което си мисля е, че бързат не толкова заради броя на сезоните, а заради поети ангажименти за продажба на готовата продукция и последното - според мен не всички останали сезони ще бъдат с голям брой епизоди. Вторият може би да, защото в него все още ще ври и кипи и всички са на хоризонта, но за останалите не съм сигурна. Не му завиждам на султана. Та той ще остане съвсем без близки след втори сезон. И детеубийство, и прочие. Вярно е, че Хю му народи деца, но знаем историята и за тях. На какво ще се опрат - ще видим.

# 702
  • София
  • Мнения: 1 017
Според мен, ако още във втори сезон си отидат Валиде, Махидевран, Мустафа, Ибрахим, Хатидже, та дори и в самия му край, то това означава, че трябва да има един сезон за съвсем различни неща ставащи от тези в сарая. Например да се възпроизвеждат - строителството, културни забележителности, връзките с други държави, да се вкарат герои - големи личности за съответната епоха.  Интересно ми е Лео кога ще изчезне и дали изобщо султанът ще научи, че е старата изгора на Хю или заради друго  негово нарушение, предателство. Може да му хрумне на момчето да си отмъщава, когато придобие по-добри позиции, да организира някакъв бунт. Всичко може да се очаква, само факта, че го вмъкнаха пред очите на султана, че откри своята Александра. Другото, което си мисля е, че бързат не толкова заради броя на сезоните, а заради поети ангажименти за продажба на готовата продукция и последното - според мен не всички останали сезони ще бъдат с голям брой епизоди. Вторият може би да, защото в него все още ще ври и кипи и всички са на хоризонта, но за останалите не съм сигурна. Не му завиждам на султана. Та той ще остане съвсем без близки след втори сезон. И детеубийство, и прочие. Вярно е, че Хю му народи деца, но знаем историята и за тях. На какво ще се опрат - ще видим.

АКО ГО ИЗЛЪЧВАТ ПО КАНАЛ Д СЪС СИГУРНОСТ ЩЕ МОЖЕМ ДА ГО ГЛЕДАМЕ,ИМА ОНЛАЙН-ОТ ТАМ СЛЕДЯХМЕ И  1001 Н. СПОРЕД МЕН ПЪРВИ СЕЗОН ВЕЧЕ Е ПРОДАДЕН, В КАН И ОТ ИНТЕРЕСА В ЧУЖБИНА ЩЕ ЗАВИСИ БРОЯ НА СЕЗОНИТЕ З ИЛИ ПО-ВЕЧЕ.МОЖЕБИ И ЗА ТОВА ТОЛКОВА РАЗТАКАВАТ С ВИКТОРИЯ,ЗА ДА Я ЗАПОМНИМ И ПОНАТАТЪКА ДА ИМА НЯКАКВА НИШКА ЗА ПРОДЪЛЖЕНИЕ /ОТМЪЩЕНИЕ/ НА СЮЛЕЙМАН......,КОЕТО НЕ ПРЕЧИ ДА ПОКАЖАТ ПАРАЛЕЛНО НЕ САМО ОТНОШЕНИЯТА МЕЖДУ ХЮРЕМ И СУЛТАНА,НО И ДРУГИТЕ  СЪБИТИЯ ПО ТОВА ВРЕМЕ НЕ САМО В ТУРЦИЯ,НО И В ЕВРОПА.../ОТ КЪДЕТО МОЖЕ ДА ИМА ГОСТ АКТЬОРИ/

# 703
  • Мнения: 11 116
Гостуващи актьори отвън - твърде възможно.

# 704
  • Мнения: 25

       Ще има репортаж! Видяхте ли ги? Защо беше закрито лицето на Мелис?
Вероятно е пожелала традиционна турска сватба!  bouquet  bouquet PraynigДано са щастливи и всички ние с тях! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт