След "1001 нощ" приказката продължава с проектите на нашите любимци - 177

  • 33 627
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 11 116
Дари,   bouquet! На първата снимка жената до Нур е също от харема.  Laughing Laughing

# 721
  • Мнения: 11 116
Светле, съдя по резюмето, което беше преведено в темата. Там пишеше, че в сарая идватдве нови робини и едната е специален подарък за султана. Но Хюрем предприема нещо, т.е. няма да остави нещата така. Преразказвам последното, което беше написано точно след съобщението за подаръка на Сюлейман - новата робиня.

Да,мила Hug ...и аз го четох ,но си мисля,че най вече халвета с Виктория ,ако наистина е имало такъв, подтиква Хюрем да предприеме нещо... Thinking

Ще видим, брат. Не остана. Подаръкът никак не е лош. После каква ли ще е ролята му?

# 722
  • Мнения: 10 819
Бабчи Hug страхотна снимка...много са хубави ...ФлЮбеНи Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Марманчи , Симона ,Дари Hug  Hug Hug

# 723
  • Мнения: 10 819
Светле, съдя по резюмето, което беше преведено в темата. Там пишеше, че в сарая идватдве нови робини и едната е специален подарък за султана. Но Хюрем предприема нещо, т.е. няма да остави нещата така. Преразказвам последното, което беше написано точно след съобщението за подаръка на Сюлейман - новата робиня.

Да,мила Hug ...и аз го четох ,но си мисля,че най вече халвета с Виктория ,ако наистина е имало такъв, подтиква Хюрем да предприеме нещо... Thinking

Ще видим, брат. Не остана. Подаръкът никак не е лош. После каква ли ще е ролята му?

Мен нещо не ме кефят тези подаръци... Naughty Naughty
От началото на филма бях настроена за една голяма любов Heart Eyes...за една славянка покорила сърцето на най великия султан и  честно казано съм малко разочарована...но ще чакам bowuu ...само да не ми свърши търпилото Wink Joy Joy Joy

# 724
  • Мнения: 617
        Дари  Hug Hug Hug

     Страхотни сте! Hug  Преди няколко часа Варна спомена за този обяд на "харема" и вече имаме снимки! Hug Hug Hug

# 725
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343

# 726
  • Мнения: 10 819
       Дари  Hug Hug Hug

     Страхотни сте! Hug  Преди няколко часа Варна спомена за този обяд на "харема" и вече имаме снимки! Hug Hug Hug

Ами хубаво Peace ...събрал се е харема bowuu ,ама ...язък,ние липсваме там Joy Joy Joy

# 727
  • Мнения: 11 116
Светле, тази голяма любов със сигурност предстои. Може би развръзката в отношенията между Хю и Сю е точно в другия епизод. Няма как да има султан, да има харем и да няма халвети. Та екипът точно с тези неща се пребори - да покаже на широката публика и на онези, които искаха да отрекат всичко това и да не се демонстрира, че го има.

# 728
  • Мнения: 10 819

Мишел Hug,коя е мацката по средата newsm78 newsm78 newsm78

# 729
  • Мнения: 617
       Дари  Hug Hug Hug

     Страхотни сте! Hug  Преди няколко часа Варна спомена за този обяд на "харема" и вече имаме снимки! Hug Hug Hug

Ами хубаво Peace ...събрал се е харема bowuu ,ама ...язък,ние липсваме там Joy Joy Joy


         Ще трябва да поправим тази грешка! На следващия обяд сме там, нали? Joy Joy Joy

# 730
  • Мнения: 10 819
Светле, тази голяма любов със сигурност предстои. Може би развръзката в отношенията между Хю и Сю е точно в другия епизод. Няма как да има султан, да има харем и да няма халвети. Та екипът точно с тези неща се пребори - да покаже на широката публика и на онези, които искаха да отрекат всичко това и да не се демонстрира, че го има.

Дай боже  Praynig,Майдрийм.Все чакам нещо хубаво да се случи...чакам вторник и сряда с такова желание ,а пък все едни трагедии...

# 731
  • Мнения: 617
            
                Ето текста към снимките на Дари:

                  
                    HÜRREM SULTAN NEREDE?
      
        

          http://www.setarkasi.com/hurrem-sultan-nerede/

 

Последна редакция: пн, 30 май 2011, 19:42 от marman

# 732
  • Мнения: 0


         Ще трябва да поправим тази грешка! На следващия обяд сме там, нали? Joy Joy Joy

 Laughing Laughing Laughing

Ще видим, брат. Не остана.

Брат вика  Laughing Все едно слушам себе си Grinning  Hug

Много ме радвате днес  Laughing hahaha Joy Hug Hug Hug

# 733
  • Мнения: 10 819
       Дари  Hug Hug Hug

     Страхотни сте! Hug  Преди няколко часа Варна спомена за този обяд на "харема" и вече имаме снимки! Hug Hug Hug

Ами хубаво Peace ...събрал се е харема bowuu ,ама ...язък,ние липсваме там Joy Joy Joy


         Ще трябва да поправим тази грешка! На следващия обяд сме там, нали? Joy Joy Joy

Йес... Peace Joy Joy Joy...първи кипри...на софрата ,барабар със синеокия султан  Joy Joy Joy

# 734
  • Мнения: 11 116
А може ли само синеок, но да не е султан...



Нека е за всички в темата.  Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт