СТЪКЛЕН ДОМ (сезон 3) - ИЗКУШЕНИЕТО - тема 17

  • 36 090
  • 753
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 417
Здравейте! Hug
И аз вече се обърках. Албена, като е живяла 6 месеца там (последните 2 не се знае), няма как да е следяла Камен и Боряна, защото те живеят от 2 месеца в новата къща? Нали откакто ожениха?
Последните 2 вероятно са при Боряна и Камен.
Ясно, но няма как да ги е следяла онези 6 месеца, защото са живели другаде, нали? От 2 месеца са в новата къща заедно с Албена.
Възможно е и преди да ги е следила. Нали като звънна, за да провери на кои адреси са й доставяли поръчката, казаха 2 адреса?

# 61
  • Мнения: 5 710
Здравейте! Hug
И аз вече се обърках. Албена, като е живяла 6 месеца там (последните 2 не се знае), няма как да е следяла Камен и Боряна, защото те живеят от 2 месеца в новата къща? Нали откакто ожениха?
Последните 2 вероятно са при Боряна и Камен.
Ясно, но няма как да ги е следяла онези 6 месеца, защото са живели другаде, нали? От 2 месеца са в новата къща заедно с Албена.

това съм го пропуснала.. кога са го казали, че от 2 месеца са в къщата? Аз останах с впечатление, че те заедно живееха и преди сватбата. Сигурно ги е следила и на стария им адрес, и на новия.

Николай може би  е излязъл от затвора. Едва ли координира всичко иззад решетките, просто никой не знае ( и не се итнересува, може би)...странно ми е, че Шерлок Холмс от ДАНС не знае и не хваща връзката Grinning

# 62
  • Мнения: 0
Страхотна серия, браво  Peace

Елена (Яна) и Кадурин пак блеснаха, Елена показа, че може да играе всичко, много ми хареса сцената, когато се събраха отново.

Чарли ми е фаворит, но в момента, когато говореше по тел със Сияна направо ми идеше да стана на крака и да изръкопляскам  smile3501

дано това не е последен сезон  Praynig

# 63
  • Мнения: 1 666
Ей, ама омотахте ги тия къщи здраво!
Боряна и Камен си живеят където си живеят от не знаем кога. А Албена 8 месеца преди да я намерят е живяла в къща в техния квартал с пряка видимост към тяхната къща.

# 64
  • Мнения: 6 417
Ей, ама омотахте ги тия къщи здраво!
Боряна и Камен си живеят където си живеят от не знаем кога. А Албена 8 месеца преди да я намерят е живяла в къща в техния квартал с пряка видимост към тяхната къща.
Амчи и аз същото казах.  Simple Smile

# 65
  • Мнения: 2 592
Сцената с Христо и Елена и събирането им много ми хареса. Кадурин е страхотен актьор  Heart Eyes

Боряна и Камен са ми ужасно скучна двойка и то най-вече заради Боряна. То бива скучна жена, ама нейното ... а и все още е младоженка  ooooh!

Не ми харесва как дълбаят ли, дълбаят в падението на Алекс. То бива да ни показват деградация, но това с наркотика всяка серия ли трябва да се гледа  Tired

Това вместо запис ... от доста време чета, но все не се включвам. Темата е много интересна  Peace

# 66
  • Мнения: 60
Останах с впечатлението,че двата адреса са :
1.Този на Боряна и Камен където и сега живее мръсницата и 2. този,от където е следяла-вероятно е пряка улица щом се вижда къщата на Б и К.Ставрев веднага попита за единия адрес само-явно другия е настоящия.

# 67
  • Мнения: 31 386
Ей, ама омотахте ги тия къщи здраво!
Боряна и Камен си живеят където си живеят от не знаем кога. А Албена 8 месеца преди да я намерят е живяла в къща в техния квартал с пряка видимост към тяхната къща.
Пък преди това е живяла на ул."Костенски водопад".

# 68
  • Мнения: 1 211
Ето ме и мен! Супер серия. До сега не беше ме просълзявал епизод, както днешния. Моментите на събирането на Христо и Елена и разговора между Чарли и Сиана истински ме разчустваха.
Тази Албена не мога да я гледам! Дано Камен скоро я разкара, който между другото играе много сладко пиян!

# 69
  • Мнения: 5 710
ставрев каза, че едното място не го знае къде е, беше нещо като "бадемова гора", накъдето се насочиха, а в последствие се оказа отсреща на улицата  Grinning

# 70
  • Мнения: 2 592
Може да са били две успоредни улици - от задния си двор Николинка (много ми хареса това Николинка  Laughing) да е гледала към задния двор на Камен и Боряна.

Как бяха двете улици да погледна на картата?

Погледнах ги на картата. Всичко си е точно така - възможно е от едната къща да се гледа в двора на другата  Peace

# 71
  • Мнения: 5 710
Може да са били две успоредни улици - от задния си двор Николинка (много ми хареса това Николинка  Laughing) да е гледала към задния двор на Камен и Боряна.

Как бяха двете улици да погледна на картата?

може, да. това обяснява защо бабата която дава под наем, от 2 месеца нито веднъж не е засекла Николинка да излиза от къщата отсреща

Ма каква карта гледаш?

# 72
  • Мнения: 2 592
Аз останах с впечатление, че бабата не живее там, а дава къщата под наем  newsm78
Защото имаше надпис, че се дава под наем, а не че се дават стаи под наем
За това не я е засякла  Wink
И сигурно случайно е била там да нагледа имота  Laughing

# 73
  • Мнения: 5 710
разбира се:) и щом им показа пейзажа и хоп, николинка под прозореца Mr. Green

# 74
  • София
  • Мнения: 16 190
http://www.bgmaps.com/map/sofia
това са улиците на картата на София

Общи условия

Активация на акаунт