Всичко ми е безразлично....

  • 24 874
  • 317
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 404
Да де, аз споделих, че преди четири години, когато бях така безпътна, се излекувах с йога.

# 31
  • Мнения: 9 990
аха, да, да-намиране на занимание някакво.работа, хоби, плетка или йога-нещо.И все пак-ти си имала желание за Нещо.Тя май няма. Thinking

# 32
  • Мнения: 3 371
как се лекувате с йога newsm78
и какво точно лекувате?

# 33
  • София
  • Мнения: 2 217
Децата са три броя Били, единият е вече 19-годишен....
Имам желание за промяна, което е породено не толкова от самата мен, а от факта, че не редно да нямам такова.....
И всъщност, цял живот гледам деца и ако се оценявах като добър родител, отдал се на децата си тотално, възпитание, добро хранене, идеи за игри, изобщо присъствието ми в живота им да е пълноценно, може би нямаше да ми е толкова тъпо, но аз, според мен, и с тях не се справям. Абе мисля, че ми трябва занимание извън къщи -в такива моменти изпитвам страхотен кеф да се прибера и да им обърна внимание.

Последна редакция: вт, 24 май 2011, 17:03 от Парци

# 34
  • Мнения: 2 457
Е, то кой може да се справи сам с три деца Crazy Предполагам мъжът ти работи през деня, така че да факто ти ги гледаш. Аз на твое място щях отдавна да съм превъртяла...

# 35
  • София
  • Мнения: 2 217
Е, той големият вече е мъж и от половин година се пренесе при майка ми - училището му е там, гаджето..... Laughing
Та, реално съм с две в момента....
Мъжът ми много ми помага, когато си е вкъщи. Абе явно наистина ритник ми трябва. Сийка може и да е права....

# 36
  • Мнения: 9 990
а колко са големи тези две?за тях занимания има ли?

# 37
  • София
  • Мнения: 2 217
а колко са големи тези две?за тях занимания има ли?

На 3 и на 5. Те си играят двамата, много не ме занимават, но...как да го обясня....просто не дават възможност дори и книга да четеш . нон-стоп воюват, много са диви, беснеят страшно. Тренират и двамата и пак нямат умори дзверовете. Много ги обичам, но понякога не ми е достатъчно само това....Аз не имунизирам и не ходат на градина - по тез причини не ни взимат. Аз всъщност и не обичам много ясли и градини. Много боледуват там - кой ще ме търпи да излизам болични през седмица....А така пък хептен....Карат колела, водя ги по паркове, абе в най-общи линии е добре....

# 38
  • Мнения: 2 457
Значи всъщност, докато и най-малкото тръгне в първи клас ще си ги гледаш..Още около 4 години ли се пада newsm78

# 39
  • София
  • Мнения: 2 217
Значи всъщност, докато и най-малкото тръгне в първи клас ще си ги гледаш..Още около 4 години ли се пада newsm78

Ами ако не си намеря подходяща за съчетаване с гледането им работа, май това ми се очертава. Тогава ще съм на 41. И съм до тук.....Ще си чакам внуците след това....
Не, аз сама съм избрала такъв живот, но съм си вярвала, че ще имам време и възможност за всичко....То пък се оказа, че не е така....Поне при мен не стана....
не можах да свикна с обикновения, простичкия живот...Все ме тегли нанякъде....Пък никъде не отивам...Исках да съм лекар - щях да уча в Москва....Пея много добре - и певица не станах....Рисувам, умея да общувам с всякакви хора, заобичват ме бързо....и....ей на....От всичко по малко и нищо до край, както трябва...

Последна редакция: вт, 24 май 2011, 17:29 от Парци

# 40
  • Мнения: 901
Ти си направила съзнателния избор (наред с всичко останало) децата да са залепени за теб поне до навършването на 7 години. Значи няма смисъл да ти предлагаме занимания без деца - йога, танци-манци, курсове по езици - ти това си го изключила по дифолт заради по-важни причини. Тъй като сама си се поставила в това положение, а 95% от пишещите и четящите тук не са в него, едва ли някой ще ти помогне с идея (щото идеите са все за неща, които би правила, ако някой занимава децата, пък тях няма кой да ги занимава).
Освен да си поемеш дълбоко дъх и да си кажеш, "Това ще го изтърпя, за да може детето ми да изкара рубеола на 35 години (голям кеф е, всичките ти стави се възпаляват, включително и на челюстта и коленете, тъй че мълчиш като риба и пикаеш права, което си е веднъж в живота и си заслужава, де, повярвай ми - аз съм от последния набор, който не е подлежал задължително на тази имунизация)" и да вземеш да се научиш на някакви плетки или друг вид ръкоделие, друго не виждам.

Последна редакция: вт, 24 май 2011, 17:40 от schreier

# 41
  • Мнения: 3 371
парци, дори не вярвах, че можеш да имаш такъв проблем, мислех, че само аз съм така Laughing
това на шега, но мнението на schreier е вярно.

на мен са ми предлагали йода и медитация/честно, изобщо не разбрах какво биха ми помогнали и затова и питах кой, какво лекува с това/  това обаче не е за мен, не бих правила/не обичам никакви физически натоварвания/.


парци, ти пак поне излизаш навън Laughing. а аз има с месеци в които ходя само с пижама/хайде, с две пижами, че ги сменям  Crazy/.



# 42
  • Мнения: 1 404
как се лекувате с йога newsm78
и какво точно лекувате?
Депресия, паническо разстройство, хипертония...Говоря за йога като система- култура на поведение, пътуване към духовното и стремеж към единение, не за гимнастически упражнения, показвани във всяко квартално читалище.

Парци, а кое определяш като "докрай"? Пееш хубаво- ми пей на децата, пей под душа и благодари за гласа си. Лекар че не си станала не се знае дали не е за добро при условията, в които са поставени за момента.
Две деца на тази възраст за мен са си изпитание.Моите са на 7 и на 3 и пак е зверилник, пък по-малки, при това момчета....за каква промяна говорим, то си е въпрос на оцеляване Mr. Green

Някъде те бях чела, че имаш проблемни зъби.Заеми се с това, оправи фейса и ще видиш как ще ти се покачи самочувствието с три единици мигом Wink
 schreier , тъкмо да те коментирам, прочетох ти подписа и разбрах.

# 43
  • Мнения: 901
Тогава ще съм на 41. И съм до тук.....Ще си чакам внуците след това....
Не, аз сама съм избрала такъв живот, но съм си вярвала, че ще имам време и възможност за всичко....То пък се оказа, че не е така....Поне при мен не стана....

Ама това изобщо не е вярно. Аз съм на 41, както и една друга наша любима съфорумка. Стягаме се тепърва висше да учим (тя първо, аз второ). Какви планове кроим за след като чаветата завършат гимназия (на нас са ни по едно, ама не че не са ни изпили силиците, да са ни живи и здрави)...представа си нямаш. На 41 даже е възможно и да се разведе човек, без да е длъжна много да обяснява. Общо взето, на 41 всичко е далеч по-възможно, отколкото на 36...

# 44
  • Мнения: 2 448
Някакви лични занимания, които правиш с удоволствие нямаш ли? Социален живот извън разходките с децата и мъжа, и извън форума разбира се?  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт