Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum)~ 33"Искам винаги да ми казваш любов моя"

  • 37 799
  • 719
  •   1
Отговори
# 15
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Тинче, нямаш ли жал за момчето, престарала си се. Прилича ми на презряла слива в окото. Joy

душа , не съм аз  Peace арабските фенове са hahaha

# 16
  • Враца
  • Мнения: 791
Еии Тинче БРАВО ! Така му се пада на тоя изрод Sick hahaha hahaha hahaha

# 17
  • Мнения: 21 201
Чичо Гугъл и този път се подиграва с нас. Нищо не разбрах от това, което Тинчето е постнала. Някой от Вас разбра ли за какво става на въпрос?

# 18
  • Мнения: 61
За анкетата гласувах  с посл опция. Т. като аз не м да определя каква ще е реакцията на Зехра, в началото беше плътно зад дъщеря си, след това се обърна на 180 градуса, тласкайки я в ръцете на човек, с когото Фериха никога не би могла да е щастлива/ и Зехра знаеше това/ Реакциите и за мен са непредвидими. Зная, майка е и ще започне още повече  да осъзнава колко е важен Емир за Фери, което би трябвало да я накара винаги да е зад дъщеря си и да и помага…. но тя има и син… а тук знаем каква е историята …преплитат се  мн неща, …. не м да реша, но „няма да се меси” като отговор не може да стане, тя няма да стои безучастна, по скоро в един момент ще подкрепя, в друг ще съди дъщеря си за цялата „приказка” и лъжи

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 386
Те затова искат да го оставят във втори сезон за да имат феновете на кого да си изливат гнева Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 20
  • Мнения: 61
 ooooh!голям интерес към Халил..  Thinking ще го гледаме и на есен май Thinking
добре са го подредили  hahaha hahaha hahaha

# 21
  • Враца
  • Мнения: 791
Hazal Haya: dizi sezon finaline girmesine az kaldı ama sezon finalinden çıktığında dizi izleyeciler için çok güzel şeyler yaşanacak dizi daha bir güzel görünüme kovuşacak hande yine savaş ilan edecek ama emirlen ferihayı ayırmayı başaramayacak dedi.
Според чичко Гугъл са останали малко но много красиви неща , че Ханде ще обяви война  #Crazy но че все пак няма да успеят да разделят Емир и Фериха  Heart Eyes това е само което ми го е превело . Тинче някъде на английски има ли го ?

# 22
  • Мнения: 21 201
Аз мисля, да включа тв, че знае ли се може днес да пуснат втори трейлър. Малко се съмнявам, след този късен час снощи-към 1 и нещо беше, но знае ли човек? Naughty

# 23
  • Мнения: 21 201
Хриси, чудна тема,  bouquet но ти си го знаеш това.

# 24
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Hazal Haya: dizi sezon finaline girmesine az kaldı ama sezon finalinden çıktığında dizi izleyeciler için çok güzel şeyler yaşanacak dizi daha bir güzel görünüme kovuşacak hande yine savaş ilan edecek ama emirlen ferihayı ayırmayı başaramayacak dedi.
Според чичко Гугъл са останали малко но много красиви неща , че Ханде ще обяви война  #Crazy но че все пак няма да успеят да разделят Емир и Фериха  Heart Eyes това е само което ми го е превело . Тинче някъде на английски има ли го ?
ако го имаше щах да го постна на БГ

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 386
Хриси, чудна тема,  bouquet но ти си го знаеш това.
знам знам  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 26
  • Мнения: 21 201
Ичи, успокои ме. Значи има надежда още в края на епизода Фери да отиде при Емирчо в парка и да се сдобрят, както беше споменато.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 386
А аз пак да си дойда на темата  Mr. Green Кога ще правят кекс  Mr. GreenДано не са като Ефе и Аслъ от Мечтатели чак в 82 епизод да се кексират  hahaha hahaha hahaha

# 28
  • Враца
  • Мнения: 791
Ичи, успокои ме. Значи има надежда още в края на епизода Фери да отиде при Емирчо в парка и да се сдобрят, както беше споменато.
Така го преведе чичко Гугъл , но докато няма български превод неможем да сме сигурни в нищо  Peace Peace

# 29
  • Враца
  • Мнения: 791
А аз пак да си дойда на темата  Mr. Green Кога ще правят кекс  Mr. GreenДано не са като Ефе и Аслъ от Мечтатели чак в 82 епизод да се кексират  hahaha hahaha hahaha
Аз имам чувството че ще е накрая на сезона незнам защо  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт