Сърчицата мънички туптят, а октомврийските коремчета растат!

  • 24 202
  • 691
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 19

Е Лабела ти много си закъсняла , аз им казах още в началото ей така направо по телефона без да му мисля много

# 646
  • Мнения: 102

Е Лабела ти много си закъсняла , аз им казах още в началото ей така направо по телефона без да му мисля много

 Laughing  То е защото "много се долюбваме", те ме кълнат аз пък неискам да ги виждам и така. И въпреки,че тези хорица недолюбват и сина си все пак са му родители и трябва да знаят.

# 647
  • Мнения: 30
лабела чудя се твои или мои собствени постове чета....
Мъжа ми се разбира мааалко с баща си, с майка си от години не си говорят (заради мен) та той каза само на баща си който със сигурност е казал на онзи вампир майка му, но явно новината не я е впечатлила особено и не й е трепнало защото ответна реакция не е имало. Всеки случай е ясно че тя внучето си няма да види, даже ми се иска и снимки да не достигат до нея. Ужас, като се сетих пак за нея и за простоиите й които търпя от близо 11 години и ми се качи пак кръвта в главата.
 А вие щом пък и с двамата не се кльопате няма и какво да ги уведомявате, пък нека като се роди бебето да ги хване малко срам... Не знам такива хора как заспиват спокойно и щом са склонни с близки да се държат гадно и да правят мърсотии не искам да си представям на чужди хора какво са способни да сторят...  #2gunfire #2gunfire

(съжалявам за оф-топика ама ми е малко болна тема)

# 648
  • Мнения: 33
ЕЕЕ момичета,тая тема за свекървещиците дето сте я подхванали... все едно от мое име сте писали,и ние сме така като Лабелла-никак се не тачим с мамицата му на моичкия,нито със баща му или там сестра му и т.н... на тая тема мнооого мога да пиша,ама да не ви отегча..че сме като някой сапунен сериал,та чак и най-черната циганка ме изкараха...нямам думи.Все пак моичкият им каза като бях началото на 5ти месец,ама аз 300пъти съжалявам,че не ме послуша да си мълчи...вгорчават ни  живота всеки ден...
Сори ннаистина за гръмотевичния пост... и на мен ми е болна тема Sad
Лабела,ако искаш пиши ми на лични скайпа си да си полафим ,че да не тровим и другите с наще свекърВещици!!!

# 649
  • Мнения: 33
Хирсен,сори и теб пропуснах...да мила и моята свекървещица е като вампир Simple Smile))

# 650
  • Мнения: 19
Здравейте, мами!
 Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥Димяни ♥   да ти е жив и здрав и баткото, и малките бебоци  Simple Smile Радвам се, че макар и толкова рано да са се появили, сте успели да се преборите с трудностите.  Hug  Аз доста се притеснявам  на тази тема и силно се надявам, че ще успеем да устискаме фронта до септември, а иначе лекарката ми каза, че се назначавало планово секцио малко след като се влезе в 9 месец . Има ли такова нещо? И защо да се избързва, ако да кажем всичко е наред и с бебоците и с майката?
 Предния път когато бях бременна минах с майка през всички бебешки магазини и набелязахме какво трябва да се купи. Когато влязох в болницата да раждам минали двете баби под ръчичка и накупили вичко. Само количката бяхме купили с таткото предварително. Мисля този път да направя по същия начин , дано само бебоците да не ни изненадат прекалено рано и да нямаме готовност.  newsm78
labella успех на изпита утре.   Peace
 Колкото за килограмите и за това на кой му личи коремчето и накой още не.... ех само ще кажа, че благородно завиждам на мамите на които почти не им личи, защото аз вече изглеждам точно като аватара на Hirsen  и даже вече ме питаха дали скро  ше раждам   Embarassed

# 651
  • варна
  • Мнения: 1 228
Е няма как нали са две бебета  Hug
Качвайте снимки в албумчето да видим кои коолко му е пораснал тумбака. Hug

# 652
  • София
  • Мнения: 5 762
MAdamX,ако всичко е наред няма защо да се избързва но да повечето лекари планират секциото за около 15 дни поне преди термина!
Ние бяхме планували за около 20 ти септември при термин 6 Октомври!
Мисли позитивно и всичко ще е наред!  Praynig Hug
От къде си ти?

# 653
  • Мнения: 1
A moq sin e na 14 godini ve4e i po vsi4ko lo6o prili4a na moq vampir - ama razseqn, nebrezen. Ne moze6 da razchita6 na tqh za ni6to. Reve mi se napravo po nqkoga. Ina4e po hubavite ne6ta se e metnal na men. Simple Smile

# 654
  • Мнения: 61
Здравейте, момичета!
Тези дни в и4ета с интерес, хубави тем исе обсъждат в нашия форум.
Относно покупките, аз съм харесла коли4ка 4иполино ултра, някоя от вас харесала ли я е?
Легълцето исам да е калсическо дтрвен ос размери 140/70, за да може да се ползва дълго време.
Бебето ще спи в нашата стая, няма да сечувствам спокойна да е в другата, а нли ще се става и нощем, а има и друго нещо ние живеем вкъща, с мъжа ми оботаваме етаж от къща и разстоянията между стаите са големи,иначе след време, живот и здраве, имаме възможнсот за детска стая.
Решили сме да си харесаме бебешки неща и акто влезя да раждам и се роди бебето,таткото да отиде ида напазарува.
Относно казването на свекър и свекърва, ние им казахме след третия преглед, на първи март беще точно, добре се  разбираме и двамата с тях и те мнооооого се зарадваха.
Димяни, да са ти живи и здрави и трите сладурчета и мнооого се радвам ,4е сте успели да се справите въпреки, 4е са преждевремено родени и то доста по-рано Hug
Мислим да ходим на море, но аз няма да се пека наслънце,ще стоя под 4адъра и в морето сам оза по малко до коленете-))))Питах моя доктор и той каза, че няма проблем за това.
Лека вечер на всички Hug
 

# 655
  • Мнения: 873
labella,ако вече ти личи коремнчето, няма да е нужно да се обяснявате много със свекърите Wink ние за разгласяване на новината разчитахме на Лили и тя се справи доста добре. Joy на тези, с които нямахме лична среща, подхвърлихме между другото, че отборът ни се увеличава Whistling

това, за развалени отношения между братя и сестри е тъжно-та нали и ние ще дарим Лили със сестричка Thinking Sadлека нощ момичета и не ги мислете свекървите, а се молете да не станете като тях!  Wink

# 656
  • Мнения: 181
Добро утро!На мен ми е много криво,още от снощи CryММ сега пък не го пускат да отсъства от работа и ходенето ни до Търново се проваля SadНе че изгарях от желание да ходя при баба му и дядо му,ама все пак...Лошото е,че сега не знаем и с хижата какво да правим,тъй като трябвало да се работи и в събота #Cussing outМного мразя така....

За свекървите,какво да ви кажа....Освен,че си имате ужасни вещици за свекърви ConfusedАз с моята не съм имала кой знае какви проблеми,разбираме се,помага,ако се наложи...но доста ме дразни,когато се опитва да си наложи мнението...Само че аз никога не й оставам длъжна Wink

Хайде,аз изчезвам да водя детето на ясла...

И между другото,тази нощ спах много добре и сега се чувствам прекрасно Simple Smile

# 657
  • Мнения: 7
Добро утро и от мен !
labella успех на утрешния изпит, а относно свекървите и ние си имаме един вампир... но поне не съм казвала лично, а мъжа ми им каза новината отдавна и така..
MadamX относно килограмите и аз съм като теб  Embarassed , а не хапвам кои знае колко явно си е  индивидуално.

Момичета ние днес сме на ФМ така че стискайте палци, а довечера ще мина да докладвам. Ох така съм се притеснила ... дано всичко да е наред.

Пожелавам ви успешен и изпълнен с усмивки ден, а на тези на които им предстои преглед пожелавам да се върнат само с хубави новини!! Hug

# 658
  • София
  • Мнения: 2 082
Здравейте момичета!

Лелеее какво се изсипа навъъъън, и все едно е нощ (добре че се прибрах навреме  ooooh! )

Лабела радвам се че всичко е наред при теб и вече си спокойна и успех на изпита Hug

Съни, не се ядосвай за такива неща. Много е неприятно като ти се провалят плановете, но пък може да изникне нещо по-хубаво  Hug

За свекървите ми е болна тема, изобщо не се разбирам с моята Sad а като си представя, че някой ден и аз ще съм свекърва, живот и здраве.....дано да не съм такава, ама знае ли човек  newsm78

Димяни аз съм от Октомврийки 2009 и тогава много се вълнувахме с вас, случая с близнаците изобщо не искам да го коментирам....Как може да има такива хора  Confused Радвам се, че твоите мъничета са добре  Hug

При нас и Мишо и бебето ще са си в нашата спалня. Мишо още спи с нас на леглото, надявам се докато се роди бебето да си се прехвърли в креватчето (което е класическо, дървено с решетки и три позиции на матрака). За бебето съм замислила да закупя нещо такова, смятам, че ще ни е много удобно:



Хубав ден на всички!!!

# 659
  • Мнения: 261
здравеите моми4ета няма време да ви 4ета имного ме е яд цунки и гу6ки от нас

Общи условия

Активация на акаунт