Защо бебето ми не спи спокойно през ноща?

  • 39 684
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 445
И аз не бих пуснала климатик при бебе. В събота бяхме на ресторант, климатика беше пуснат слабо и повечето време седяхме на външните масички. Е и на двамата с мъжа ми ни дере на гърлото, запушиха ни се носовете, вчера и детето покашляше, хем тя беше почти само навън. Завесваме плътно, през деня й пускам вентилатор, който не духа плътно към нея, нощем разтварям навсякъде и си спи. Е нощем спи малко, по-неспокойно, върти се, но си спи и не се поти. Естествено развита и само по тънко памучно боди.

# 61
  • Русе
  • Мнения: 5 353
Здравейте - и моето бебе нещо стана неспокойно, едната причина се оказа запек - мина му. после продължи да се врътка. Днес го оставих без чаршаф - слагам само на голите крачета, не че иначе стоеше с него и воала спи като пън. Направи ми впечатление, че спа у едни приятели на климатика също доста спокойно, там беше позавит естетвено. Дано се поуспокоят дребчовците.

# 62
  • София
  • Мнения: 1 149
Бях забравила, че съм я пускала тази тема  newsm78 Беше преди една година, все пак
ivana8444, заведи детето на лекар - може да има някакъв проблем с очичките (конюнктивит или нещо подобно). По-добре да се окаже, че нищо му няма, отколкото да има проблем и да си стои така

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Мелинда, кажи сега детето спи ли вече?Откога е по-спокойно?
Питам, че и ние в отбора на ревльовци по рождение.През деня - в ръцете ми, на разходките - с бебе на ръце на първия час и бутам количката.Все мрънка за нещо.Не иска в шезлонг, кошара, количка, активна гимнастика.Не обича биберон...Утре прави 6 месеца.Все още се кърмим.Много е претенциозен към храните.Описах го като малко злобюлче.И естествено все е неспокоен, превъзбуден, не спи по много, лесно се буди, трудно заспива.

# 64
  • София
  • Мнения: 1 149
Мелинда, кажи сега детето спи ли вече?Откога е по-спокойно?

Спи, спи!  Peace Mr. Green Алелуя!!!
От както проходи, т.е. - на около годинка и 1 месец. Е, не че не е имало вампирски нощи (така ги наричам нощите с будения  Wink), но не може изобщо да се сравнява. Примерно в месеца има 2-3 нощи, от които имам оплаквания. Доживях и аз този момент, детето ми да спи нощем, а не вярвах, че ще го доживея.
Бонбонче -  Hug Съчувствам ти. Кърменето не върши ли работа? Аз не съм кърмила, но от кърмещи мами знам, че това им е "хапчето за приспиване". А и сега бебока ти е в периода на първото зъбче/зъбки (ако не е пораснало вече) и това непознато усещане на растящ зъб го нервира допълнително. Моят пък без биберон не можеше изобщо да заспи... и все още не може  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт