Лятото на БЪДЕЩИТЕ ШЕСТОКЛАСНИЦИ наближава......

  • 31 167
  • 752
  •   1
Отговори
# 30
  • Майничка
  • Мнения: 12 598
Ние предвиждаме семейно море и балкан през юли, юни ще си ходи на тенис на маса и ще я оставя да чете айляк, но август няма да й се разминат английският и задачките. Планирам и да поувелича кулинарните й умения, докато все още съм вкъщи.

# 31
  • Мнения: 1 523
Изпуснала съм ви...
На моята 5токласничка `и предстоят 2 теста по история, утре и в сряда.Единият е на последния раздел, а другият на материала от 2 срок.Цяла година учи прилежно единствено по история, само тя от класа харесва този предмет, дано има резултат.Иначе на класните работи по БЕЛ и МАТ има 5-ци.
За лятото никакви планове не сме правили все още, освен да я запиша с дребната 2 пъти седмично през юни и юли да ходят на танци.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 861
Хоп и аз при вас официално с Ивайло - декември 1999 За съжаление сме болни, горкият с ужасни болки в гърлото и антибиотик.Утре тест по математика, на който не можело да се отсъства. Rolling EyesБаща му ще го води само за теста и обратно вкъщи.Ох и на мен ми омръзна тази година, да свършва вече Stop

# 33
  • гр.София
  • Мнения: 362
 Simple Smile

За завършването не се притеснявам - цяла година си е налягала парцалките и се е справила отлично.

За лятото - целия Август сме го уплътнили - море и планина.

Юли - най вероятно басейн, разходки и както таткото ни казва - нищоправене  Laughing но ми се искаше да я запиша на нещо, да се събира и контактува с деца извън нейния клас.

Това за кулинарните умения много ми хареса  Naughty ако не се скараме само "нестле фитнес" на закуска яде  Crossing Arms не че не може да си направи сандвич разбира се.

  bouquet

# 34
  • Мнения: 1 296
Аз моите ги научих да си правят гофрети в гофретника Peace. Много простичка, но много бърза и вкусна рецепта ползваме. После да си ги правят кеф им с мармалад, кеф им с кашкавал.
И топли сандвичи си правят също, пак на тая машина, която се затваря отгоре, че и забравих наименованието в момента newsm78
Стига да не ги мързи, ама то все пък идва и момент, в който на глад не се търпи hahaha

# 35
  • Майничка
  • Мнения: 12 598
Имах предвид леща, боб (дето и аз още не съм ги изпедепцала Mr. Green), супи, месено, точено, изобщо, по-високо кухненско ниво. Laughing
Палачинките, сандвичите, яйцата на очи и пълнените картофи вече са рутина. Впрочем, девойката сама си откри техника за принцеси на микровълнова - първо препича филийката на тостер и после, вече с нещата отгоре, 1 мин. на 360 Вт.
Не че ще я впрегна да готви за всички, но да използвам да налея малко, докато има мерак. Wink

# 36
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Хубаво е това с кулинарията,особено ако я влече девойката. Peace
Моите момчета и те се спускат да си приготвят това-онова.Пържат си яйца,правят си салати,а най-обичат да си пекат разни нещица на скарата и барбекюто. Simple Smile

# 37
  • Мнения: 1 296
Девойките ги влече кулинарията, а моят пък вече се интересува от футбол, моля ви се Joy
Онзи ден с татко си какъв анализ направиха на ,,Манчестър,, ,,Валенсия,,, пък играта на Бербатова каква била...Чак се изумих направо Rolling Eyes Въобще не мислех, че това го вълнува. Но..детето си расте с всеки изминал ден,само дето на мен ми е трудно да го проумея Laughing

# 38
  • my own world....
  • Мнения: 1 076
Днес ни е класното по математика, стискайте палци, че има нужда  Peace

# 39
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Стискаме палците здраво!Успех! Peace

# 40
  • Мнения: 1 296
 Peace Peace Peace
Да мине като по вода класното Peace

# 41
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Ваканцията свърши, пак на училище  Joy .

# 42
  • Мнения: 620
Уф, това с кулинарните умения, много ме учудваше навремето - девойката не проявяваше никакъв интерес към готвенето. Е, не броя, сандвичите и макароните, разбира се. Незаинтеерсоваността й не й попречи обаче да участва в кулинарно шоу при Звездев  Mr. Green изглеждаше така професионално на екрана, все едно тя върти насъщния вкъщи Simple Smile
Но от тази година забелязвам интерес, взе да пе подпитва а това как, а онова как - отдавам го на хормоните Simple Smile
Обаче малкия от невръстна едногодишна възраст проявява нечуван интерес къв готвенето, на година и два месеца го заварих да вари яйце покачил се на стол до печката Simple Smile Сега в репертоара му са: макарони, варени овесени ядки, яйца варени и пържени, сандвичи в сандвичарницата и препечени филийки  bowuu  Наскоро заяви, че ще ми направи кафе (след неуспешни опити да ме примами да изляза от леглото в неделя). Аз с ужас се съгласих (любопитството ми надделя), той изчезна в кухнята, там нещо гърмя, трещя, хлопа и след известно време се появи с чаша пълна с топло мляко,  купчинка смляно кафе на повърхността на млякото и лъжица захар. После като отидох в кухнята - имаше кафе и вода навсякъде Simple Smile, както и индикации, че се опитал да разбере как работи кубинката - резервоарът й за готова напитка беше пълен с смляно кафе Simple Smile  

# 43
  • Мнения: 1 296
Nastasja, както ми беше малко подтиснато от сутринта, знаеш ли как ме разсмя и как ми стана приятно като прочетох написаното за твоето момченце Hug Милото сладурче то Laughing

# 44
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Настася,малкия ти е уникален! Joy

Общи условия

Активация на акаунт