Заспиването

  • 2 137
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 110
Мале, Ivira , като ти гледам лентичките и шапка ти свалям! Четвърто ли чакаш? Сигурно е голяма веселба при вас. Аз също бих се престрашила (поне засега така си мисля) на трето след близнаците. Какво по-хубаво от пълна къща с деца!  Laughing  Laughing Е, ще трябва да поотраснат малко и тогава...
Относно заспиването, ако имахме възможност да ги отделим в друга стая мисля че щеше да е по-добре за тях. Така щях да устоявам на порива си да ставам при всеки малък звук, пък и те няма да се разсейват от моите движения денем. Но... засега....  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 481
При нас кошмарът със спането беше само в началото, докато навършиха 3 месеца и ни минат коликите. От тогава спят по цялянощ. Преди около месец също  имахме голям проблем със заспиването - след като ги сложех да спят се започваше едно реване и така понякога до един час.   #2gunfire
Но аз не се предадох! След като няколко дена ме разкарваха по час, час и половина да се приспиваме и оспокояваме реших, че така не може да продължава и след като ги нахраня към 21.30 ги оставям по леглата в стаята им, загасям лампата, затварям вратата и излизам. Първите няколко дни имаше много сърдене, рев и т.н, но сега вече свикнаха и си кротуват, и около 20 - 30 минути след като си легнат си заспиват и така до сутринта.
Според мен въпросът е до това кой е по-голям инат - аз или те. Ако ги оставя да ми надвият - така ще е!

# 17
  • Мнения: 331
При нас кошмарът със спането беше само в началото, докато навършиха 3 месеца и ни минат коликите. От тогава спят по цялянощ. Преди около месец също  имахме голям проблем със заспиването - след като ги сложех да спят се започваше едно реване и така понякога до един час.   #2gunfire
Кошмарът още не е почнал,  Crazy Crazy миличка!!! Мойте ме побъркват в момента, вече излизат от леглата, и като ги сложа да заспиват, трябва да стоя при тях, за да не излизат, а като стоя при тях, те ми се хилят и не щат изобщо да мигнат, защото съм ги свикнала да спят сами. а ако ги оставя, излизат, и почват да се събличат чисто голи, по памперси, да ми изпразват гардеробите, да си щъкат - въобще - забравят да спят.
Толкова ми е хубаво... Joy Joy Joy Joy Joy Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 1 110
Напълно съм съгласна с Мамамила, че винаги има нещо ново, с което трябва да се пребори човек.
Аз затова не го взимам много присърце ако не спят или пък започнат да спят или каквото и да било.
Децата се променят непрекъснато и това, което е било изграден с мъки навик вчера, днес вече може да е далечно минало, безвъзвратно забравено и т.н.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт