FrontierVille 6

  • 26 640
  • 603
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 283
И на мен не ми дава

# 31
  • Мнения: 0
Амче то на никой не дава да си слага къщите.Предвидено е, но още не е пуснато. Пък знае ли човек- някой може да са с връзки.

# 32
  • Мнения: 58
Аз още се боря с мисията за 50000 food.  Weary
Иначе мечките ми излязоха,след като се разширих от дърветата които се появиха.

# 33
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Ох и при мен го нема Барн-а. Не мога да мина мисията последната част. А вътре съм нахакала всички животни, ама не ми ги е отчело. Бъгава работа  Rolling Eyes

# 34
  • София
  • Мнения: 55
Ох и при мен го нема Барн-а. Не мога да мина мисията последната част. А вътре съм нахакала всички животни, ама не ми ги е отчело. Бъгава работа  Rolling Eyes

и аз бях сложила всички животни и не ми ги отчете, наложи се да ги извадя и сложа пак Sad

а днес е много бъгава играта

# 35
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
бе то и аз ще ги извадя и сложа, ама не го виждам... няма го

# 36
  • Мнения: 82
Здравейте!
Да се запиша в новата тема Simple Smile
Да ви кажа взе да ми писва от всички ферми...много бъгави.Решила съм стигна ли последните нива д ги изтрия...четох някъде как става ,но не го намирам,ако се сеща някой-да помогне,моля!
А,барна и при мен е "невидим" Mr. Green

# 37
  • София
  • Мнения: 66
Запис и от мен.
И да ви попитам на някой отворили се вече пътуване до другата земя?

# 38
  • Мнения: 0
Да ви кажа взе да ми писва от всички ферми...много бъгави.Решила съм стигна ли последните нива д ги изтрия...четох някъде как става ,но не го намирам,ако се сеща някой-да помогне,моля!
Моля да споделиш първо как ще идеш на последно ниво че ми стана любопитно този факт  Laughing
За фармвиле знам че са 999, може би и фронта други не играя и не знам докъде може да се стигне

# 39
  • Мнения: 0
Запис и от мен.
И да ви попитам на някой отворили се вече пътуване до другата земя?
То не е ли до 30 Юни?

# 40
  • Мнения: 82
Да ви кажа взе да ми писва от всички ферми...много бъгави.Решила съм стигна ли последните нива д ги изтрия...четох някъде как става ,но не го намирам,ако се сеща някой-да помогне,моля!
Моля да споделиш първо как ще идеш на последно ниво че ми стана любопитно този факт  Laughing
За фармвиле знам че са 999, може би и фронта други не играя и не знам докъде може да се стигне
Ааааааа,аз фармвилето вече го делнах Mr. Green
Започна чистката Laughing
Фронтиера ,мисля е до 100,ситито-80

# 41
  • Мнения: 0
Ааааааа,аз фармвилето вече го делнах Mr. Green
Започна чистката Laughing
Фронтиера ,мисля е до 100,ситито-80
Само си мислиш, аз съм 100 и гоня следващо а първия ми съсед е 115

# 42
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Здравей те,и аз да питам нещо,на мисията с дърветата,построих градината и сега ми иска май да сложа 30 дървета в нея,слагам,но не ми отчита,да не би нещо да не съм разбрала newsm78

# 43
  • Мнения: 0
Здравей те,и аз да питам нещо,на мисията с дърветата,построих градината и сега ми иска май да сложа 30 дървета в нея,слагам,но не ми отчита,да не би нещо да не съм разбрала newsm78
http://telme-bg.com/index.php/2/21//orchard4 Ако не се вижда българския избери БГ.

# 44
  • Мнения: 247
Запис и от мен, че съм изпуснала малко   bouquet .

И аз се оплача  Crossing Arms . От една седмица буквално е невъзможно да играя играта. Влизам, но нито ми отваря мисиите, нито ми отчита обирането на бонусите. Когато бера нещо или храня животните не ми се показват нито паричките, нито ХР, нито храната. Всичко ми е увехнало, но не мога да си вляза в инвенторито, за да си съживя растенията. Ако ги обера пък, не ми отваря магазина, за да си засадя нови. Виждам, че има нови мисии, но аз ги изтървам.
За тези няколко дни успях да си поискам точно 2 неща  Tired .

С новата Мозила 4 съм, изчистила съм си кеш...всичко.  Когато си отворя диспечера на задачите, Мозилата ми е натоварена до към 350 000 , че понякога и повече. Ако някой може да ми помогне ще съм благодарна много.

Общи условия

Активация на акаунт