FrontierVille 6

  • 26 658
  • 603
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 4 052
Мдааа, неприятно е, че не съм само аз.
Писах им, а отговора им съдържа съвети да си изчистя кеша, да обновя браузъра и флаш плеъра и ако не стане, да им пиша пак... е, писах им, сега чакам.
Ще ви държа в течение, а ако им пишете и вие, ще ми е интересно какво са ви отговорили. Peace

п.с. Мисля, че не може да се маха снега... миналата година можехме да си "купим" сняг или трева, но сега я няма тази опция.

# 556
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
На третата мисия с ласото пак иска да съберем някакви коне като посещаваме съседите,но не мога да разбера какво точно трябва да правим,опитах какво ли не и не става,скубах трева,сяках дървета.....

# 557
  • София
  • Мнения: 4 899
На третата мисия с ласото пак иска да съберем някакви коне като посещаваме съседите,но не мога да разбера какво точно трябва да правим,опитах какво ли не и не става,скубах трева,сяках дървета.....

Трябва да сечеш съседски дървета. Не се падат често конете, трябва да имаш търпение  Wink .

# 558
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Ох,ужас и аз така си го преведох,но минах през няколко съседа и като не ми даде помислих,че нещо греша,благодаря.

Изпълнявате ли мисиите дето са,като чукнеш на голямото дърво,има мисии за дървета,животни,май се купуват,аз минах две и се чудя да продължавам ли?

# 559
  • София
  • Мнения: 4 052
В крайна сметка, не можаха да ми помогнат относно снега, но в един момент се появи опция да се купи и вече и аз усетих коледния дух.  Laughing

# 560
  • София
  • Мнения: 4 052
Напоследък, май само аз си пиша/чета тук, но просто не мога да се въздържа и да не се "похваля", каква тъпа тъпотия, сътворих днес... Активирах поредната празнична мисия, в която трябва да обера 30 Ginger. Точно тук е великата тъпня- без изобщо да погледна, започнах да сея с магаренцето 2х4 и както си цъкам изведнъж забелязвам, че сеенето спря  Shocked . Ами да! Тази гадост била с подкови  Confused и сега от 80 - 0. Еми това е, кьорав карти не играе  Tired
Ама, мОе ли да съм толкова зле?! ooooh! Направо щях да получа инфаркт, тц, тц, тц  Joy

# 561
  • Мнения: 283
Аааа да не ти пука. Аз имах 180 подкови и ги похарчих почти всички без да разбера. Както винаги ми зареждаше бавно маркета и аз нервно щраках и се оказа, че съм си купила някакви глупости...
Мен ме дразнят пък тези постоянно повтарящи се мисии. Това събиране на 10000000 зъбни колела или каквото е там и тез 100000000 венци също ме отегчава зверски. Цял ден едно и също, чистя шишарки и пънове  ooooh!.

# 562
  • София
  • Мнения: 2 521
И аз страшно се дразня от този новогодишен град, само 30 енергия и при това шанса за падане на колело или венец е горе долу 1 на 6, ...... тези мастър мисии дето виси и в основната ферма са да ги направиш 5 пъти по 3 - безумие, направо я спирам тази игра........

# 563
  • Мнения: 1 080
и аз си похарчих подковите с дървосекача, а за повтарящите мисии и тъпите животинки няма да мрънкам  Sad

# 564
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
Ами аз съм отпуска и напреднах доста.Сега мисиите са по приятни.Шетам си и минавайки покрай компа прекопая нещо.

# 565
# 566
  • Мнения: 226
Честита Ви Нова 2012 Година!
И нещо не чувам да се оплаквате, че нямате мисии, а?
Има мисии колкото искаш, че даже и да си ги повтаряте и потретвате даже  Twisted Evil!
А пък тези, дето не си изпълнихте, щото ... така де, дойде ви до гуша от повтаряне, сега пак са налични. Не се чудете, ами почвайте пак същите неща да събирате до припадък!
А хубавите неща като разширение - само с подкови, или пък машината за възстановяване на посеви - и тя само с подкови.
Да ви споделя обаче за едно нещо, дето го харесах (ама наистина) Friendly gaming simplifier - помага да се съберат подаръците Gifts и всичко, което тече в Feed-a. За браузър Google Chrome.
Чудя се кога ли ще спра да играя - ама на - още ме гони крастата.

# 567
  • Мнения: 1
zdraveite!zapisvam se v temata.imam problem nemoga da izpra6tam podaraci i nemoga da iskam ot sasedite ne6tata koito mi trqbvat za ka6tite i za misiite

# 568
  • Мнения: 2 081
Моите съседи нещо спряха да играят , търся си нови  Simple Smile    gergana_ko@abv.bg

# 569
  • Мнения: 283
Моите съседи нещо спряха да играят , търся си нови  Simple Smile    gergana_ko@abv.bg
Peace

Общи условия

Активация на акаунт