ФУТБОЛНИ фенове ..::12::..

  • 23 458
  • 749
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 54
Да. Да не би да искаш да кажеш че тук нямаше нарушение!?

# 76
  • Манчестър
  • Мнения: 2 492
Парада по улиците на Манчестър с купата е днес от 10.00 ч. ще видим дали Митко ще е там...

ПС. Иначе моя 6 годишен син като разбра ,че Митко не играе и Оуен е избран...само каза - ти се шегуваш......какво прави Сър Алекс?



# 77
  • Манчестър
  • Мнения: 2 492
Така..Добрите новини - Бербатов е на парада и изглежда щастлив......недобрите - Скоулс се пенсионира, но чакам 100% потвърждение.

# 78
  • Мнения: 2 282
Някой да знае нещо за Неймар?  newsm78 Бразилец.

# 79
  • Мнения: 54
Хлапе подобно на Робиньо.

# 80
  • Мнения: 2 282
Демек лигльо? Simple Smile

# 81
  • Мнения: 54
Виж как правилно ме разбра Mr. Green

# 82
  • Варна
  • Мнения: 294
да поздравя феновете на Барса  Mr. Green, малко със закъснение,
но тежък ми беше състезателния викенд изпълнен с поражения и наказания  Mr. Green
ВСичко сте казали и обобщили, много по-добре от мен ... няма как със сгрешена стратегия от вратата на стадиона, да завършиш с положителен резултат за теб (визирам САФ) ...
.. надявма се лятната почивка да даде резултат, положителен за нас, през следващия сезон  Twisted Evil

щях да пиша за Лудогорец, но прочетох, че върлата ни фенка в темата е отбелязала тази добра новина  Crazy. Роми Hug



p.p.
ВИДЕО: Бербатов се включи в парада на „червените дяволи”

# 83
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901

# 84
  • Мнения: 70
Добро утро.Какви са ви прогнозите за мача с Черна гора?Днес ще видим и кои отбори от нашето първенство получават лиценз.Хубав дъждовен ден,при мен вали.

# 85
  • Мнения: 631
И аз със закъснение поздравявам феновете на Барса и днес се надявам да бием  Peace

Изчезвам за известно време......когато се върна съм на линия. Айде, че ме чака .........моренцето)

# 86
# 87
  • Мнения: 2 282
Ха, какви интересни новини Simple Smile

# 88
  • Манчестър
  • Мнения: 2 492
Скоулс официално се пенсионира , но остава в треньорския щаб....

# 89
  • Мнения: 2 282
Остава в треньорския щаб? Какво ще прави?

Общи условия

Активация на акаунт