ФУТБОЛНИ фенове ..::12::..

  • 23 405
  • 749
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 107
БАРСА, БАРСА, БАРСА...

Не мога да не подкрепя другарчето...  Hug Hug

Освен за Барса днес викам здраво за Алонсо Twisted Evil Сигурно има и тема за Ф1!?

Има тема, има... Добро съвпадане на интереси  Hug

Аз коментирам 4 страници по-късно, но липсвах за уикенда. Мача го гледах и съм много ДОВОЛНА-А-А-А-А,. На Формулата й хванах края и не мога да кажа, че съм НЕДОВОЛНА-а-а-а, т.е. ДОБЪР УИКЕНД.  Hug

# 61
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Viva la Barca  Grinning Grinning Grinning

">#at=33[/video]

# 62
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901

# 63
  • Манчестър
  • Мнения: 2 487
Аз няма да се впускам в анализ....повечето неща вече сте ги казали.....Съра с неговите тактики и селекция пак провали всичко.....не мисля,че ако беше излязъл с друг състав щеше да е по различно, но винаги има едно голяяяямо НО....

Иначе за Митя,че го остави извън групата това беше вече върха на и аз не знам как и какво да го нарека. Самото обяснение,че е предпочел Оуен щото му трябвал бърз гол за 3 мин е меко казано твърде несериозно, звучи много наивно и само е прах в очите.....Оуен дето едвам игра в 10 мача да успя да вземе медал от лигата...аиде моля ви се...

Само подозирам - градската клюка реди,че Оуен ще напуска лятото и вероятно Съра му е обещал да има медал в колекцията си от ШЛ, щото нито с Ливърпул си има, нито с Нюкясъл....

Има много неща които не са обявени в пресата и са само спекулации. Утре мисля,че е парада им в манчестър и ако Митя го няма ,значи за мен е пътник...

# 64
  • España
  • Мнения: 1 285
ARVEJAS е ГРАХ на испански , за протокола.  newsm03

КИА и аз съм много доволна,че испанците поведоха по купи в Европа!!!! [smilie=smile3521.gif

Между другото,според мен стана много добре,че Митака не беше в състава на МЮ,така "оттърва критиката" !!!

КИА,в момент на откровеност мога да ти кажа,че аз през годините съм симпатизирала повече на Реал Embarassed Laughing! Барса ми харесва СЕГА(то и как да не му харесва на човек всъщност!!!)-С МЕСИ ,ГУАРДИОЛА и ЦЕЛИЯ ВЕЛИК ЕКИП!!! Имам обаче всички основания да бъда повече към РЕАЛ...обаче БЕЗ МОУРИНЬО,който органически ме дразни Mr. Green Mr. Green(дори Роналдо ми е симпатичен на фона на Спеца Mr. Green) и без Ф.Перез,който е основният проблем на кралския клуб,ако питате мен!!! По негово време започна да се набляга много повече на  реклама,маркетинг и печалби и по-малко на чистия футбол...то не бяха треньорски рокади,скъпи играчи,безсмислени мероприятия(упс...смисълът е да се ПРОДАВА,пардон...!!!).В изключително приятелски отношения сме със семейството на един от бившите треньори на Реал(даже ,като идем в Испания обикновено у тях отсядаме)-става въпрос за Анхел Каппа,който заедно с вездесъщия Х.Валдано стана на времето шампион на Испания...У тях съм срещала и Валдано и Ив.Самурано(мой любимец за ужас на мъжа ми newsm53)....Най-голямата фенка на Реал,тъщата на Капа,невероятна жена беше,Белият отбор беше нейната най-голяма страст..случвало се е така да се отвее,че да излезе по комбинезон на улицата,когато е в емоцията на мача... newsm62 А иначе си беше на вид една достолепна баба на 86 години...
А и любимците ми от Реал са повече,отколкототези от Барса,НОООООО  кой е сега извънземен,няма какво да се заблуждаваме...,а и МЕСИ Е ПРОСТО НАЙ- ДОБРИЯТ!!!!Едно на ръка,че е и аржентинец,сиреч мой...съ newsm78...еди какво си(в смисъл,че паспорт още нямам,само карта hahaha)

И да не си помислите,че съм" фурнажиийска лопата",да ви кажа ,че съм фен на първо място на ДОБРИЯ ФУТБОЛ,който на този етап ,олицетворява отборът на Барселона!!! А и ,да съм честна само 2 тима има ,които не бих заменилаза нищо на света-ЛЕВСКИ(въпреки цялата чалгария  там:mrgreen:) и ЛУДОГОРЕЦ!!! bowuu bowuu

# 65
  • España
  • Мнения: 1 285
малеййййй,каква е фиеста в Барселона!!!! Отивам да гледам тв!!После ще докладвам!!! Wink

Последна редакция: нд, 29 май 2011, 23:39 от dyvaromi

# 66
  • Мнения: 2 280
Аааааабееее Роомииии  hug . Ще ме умориш  с тоя твой ЛУДОГОРЕЦ (винаги с големи букви, разбира се) Joy

# 67
  • España
  • Мнения: 1 285
Между другото,Монако току що официално отпаднаха от Първата лига във френския шампионат Shocked Shocked!!!
А само преди няколко години изграха финал на ШЛ!!!!
Монегаските всъщност цяла година бяха следвани от проблеми и спадове и отпадането от Лигата на майсторите е донякъде ...логично newsm78!Жалко...връщат се в далечната 1977 година,когато за последно са ритали във 2-ра лига...

Последна редакция: пн, 30 май 2011, 00:36 от dyvaromi

# 68
  • España
  • Мнения: 1 285
Аааааабееее Роомииии  hug . Ще ме умориш  с тоя твой ЛУДОГОРЕЦ (винаги с големи букви, разбира се) Joy
Тепърва има да чувате за него-повЕрвайте ми!!! "Звездите ми го говорят!!!" newsm47 smile3521.От новия сезон сме в "А" група,а по-нататък...и в другите турнири bowuu bowuu hahaha hahaha



Емо, както винаги със страхотни материали от мястото на събитието!!! smile3501 smile3501

# 69
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901

# 70
  • Мнения: 28
Между другото защо е този подпис!? 
За да се сещат феновете на Барса в темата, през какви перипетии минаха, само и само да стигнат до заветният финал и да вдигнат така желаната 4-та купа на Европа!  Mr. Green   
Други въпроси?  Simple Smile

Роми, всяка част  Hug  Страхотен пост, разбирам те напълно, но разбери ме и ти..  Mr. Green  Няма как да кажа нещо хубаво за Барселона, аз съм за РЕАЛ МАДРИД!  Simple Smile  Повече от 12 години, а преди това пак бях за тях.. и дори преди да започна да гледам футбол, пак бях за тях. Много съм пристрастна по темата, за мен или Реал или нищо..    Това е положението!   Laughing   

Имам една фенка на ЛУДОГОРЕЦ у фейса и тя много се радва, че сте минали в А Група. Поздравления..  Grinning    И тебе те добавих, но още чакам отговор..  Laughing   

# 71
  • Мнения: 28
Между другото,Монако току що официално отпаднаха от Първата лига във френския шампионат Shocked Shocked!!!
А само преди няколко години изграха финал на ШЛ!!!!
Монегаските всъщност цяла година бяха следвани от проблеми и спадове и отпадането от Лигата на майсторите е донякъде ...логично newsm78!Жалко...връщат се в далечната 1977 година,когато за последно са ритали във 2-ра лига...
Тъпо за Монако, любимият ми френски тим са. След като ни изхвърлиха от турнира през 2004-та с головете на Мориентес предимно..  Hug    Гадно ми е за тях както ми е гадно за Супер Депор в Ла Лига..  Sad   

Иначе за Митя,че го остави извън групата това беше вече върха на и аз не знам как и какво да го нарека. Самото обяснение,че е предпочел Оуен щото му трябвал бърз гол за 3 мин е меко казано твърде несериозно, звучи много наивно и само е прах в очите.....Оуен дето едвам игра в 10 мача да успя да вземе медал от лигата...аиде моля ви се...

Само подозирам - градската клюка реди,че Оуен ще напуска лятото и вероятно Съра му е обещал да има медал в колекцията си от ШЛ, щото нито с Ливърпул си има, нито с Нюкясъл....

Има много неща които не са обявени в пресата и са само спекулации. Утре мисля,че е парада им в манчестър и ако Митя го няма ,значи за мен е пътник...

Ave, за Митя и всичко останало.. thumbsup   Вече имах чувството, че съм най-върлият застъпник за правата на Юнайтед, пък изобщо не съм им фенка..  Whistling 
Изтървахте победата, но ще има и други финали..
Разчитаме на теб за новините от Острова, поне аз разчитам. Пиши тука като излезе актуална новина за положението на Берба.   Hug   

# 72
  • Мнения: 28
Аааа , Киа, Дрогба не го давам за нищо на света, дори и за Меси Simple Smile Когато той се пенсионира и се оттегли от футбола, част от сърцето ми ще иде с него.
Ето това е мнение! Съжалявам, че по-късно го видях.   Hug     

# 73
  • Мнения: 70
  Добро утро.Честито на феновете на Барселона.Бербатов не заслужаваше това отношение,да видим къде ще играе.Лека и спокойна седмица.

# 74
  • Мнения: 694
Първо Роми честито за ЛУДОГОРЕЦ  Laughing
На мен ми е трудно да се включа с коментар за финала, особено след анализите на KiА   bouquet
KiА трябвало е да станеш спортен журналист  Hug ама.. и на мен ми стана много гадно за Митко, въпреки, че съм съгласна и с Роми - ако беше играл щеше да си отнесе доста критики, а дали е щял да повлия е на резултата..това вече мисля никои не може да каже  Rolling Eyes
Аз като антиБарса настроена да си призная не  очаквах МЮ да бият, но сякаш си мислех, че ще гледам един по-достоен финал .. нещо като първите 8 минути от двубоя, но не би ..
Догодина се надявам пак на испански финал но с различни отбори  Rolling Eyes
Гри писали сме едновременно, мерси за кафето Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт