Наркотиците, децата и дезинформацията

  • 5 345
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 25 712
Ами, първо да ги открием, а? Защото това е най-трудното - да ги открием достатъчно навреме, когато може да се направи нещо.
Аз поне бих потърсила компетентна помощ, особено като представител на поколение, което не е много в час с тези неща.

ПП Всъщност, то и в статията съветват същото:

Цитат
Какво се случва след това
Най-важното е, ако забележите, че с детето ви се случва нещо лошо, да потърсите помощ, макар и под формата на консултация, с компетентен лекар, който знае как да подходи към решаването на въпроса.

# 31
  • Мнения: 12 674
Откриваме  ги, де. Не е толкова трудно.  Къде са компетентните  доктори?

# 32
  • Мнения: 25 712
А ти какво предлагаш? Явно си по-напред с материала, сподели.

# 33
  • Мнения: 2 482
Откриваме  ги, де. Не е толкова трудно.  Къде са компетентните  доктори?

Доколкото ми е известно някои психиатри специализират точно наркомании. Даже познавам такъв, но той вече не практикува. Беше енорияш в нашата църква.  Завърши и богословие и стана свещеник. Сега е в Лугано. Не сме говорили с него по тези въпроси и не зная каква е успеваемостта в лечението на наркоманиите.
Имаше някаква клиника за наркомани в Суходол още през Т.Живковите години. Може и сега да съществува, не зная.

# 34
  • Мнения: 1 046
Не знам аз си мисля, че проблема е по скоро в това да убедиш човек, че има нужда от помощ и че състоянието му е наистина критично и самоубиващо.
Иначе да, и аз познавам психиатър специалист в такова направление, ама сама да си ходя или да влача детето....знам ли, може би и това бих правила...Имаше един лаф - помогни си сам, за да ти помогнат и другите...Т.е. за мен точно това е трудното да убедиш да си помогне сам...

# 35
  • Мнения: 1
От родител: Ако имате съмнение или притеснение не губете време...Препоръчвам Ви www.yuri-katsarov.com

Общи условия

Активация на акаунт