А Вие казахте ли "Сбогом, мамо"?!

  • 6 166
  • 111
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Aliya, би ли била така добра и състрадателна, да качнеш тоз' забележителен и жизнеутвърждаващ филм на нЕкой торент-тракер...  Wink Па, барем изгледайки го, да се заразЪ и аз с ... Любовта към хората... Състраданието и Взаимопомощта...Смелостта да бъдем себе си! Joy

Ако наистина имаш желание да се срещнеш с нещо хубаво, сам ще намериш начин да видиш филма!
Когато се храниш, викаш ли някой да ти сдъвче храната преди това!? Thinking

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 364
Аз гледах няколко кадъра от филма в "Нека говорят" и определено събуди интереса ми. Ще го гледам, стига да имам време. Но се абстрахирам от суперлативите или негативите, които се леят по негов адрес, както и от мненията тук. А Мишел Бонев като личност малко ме интересува. Интересно ми е да видя филма и сама ще си създам впечатление за него. От кадрите, а и от резюмето на сюжета определено изглежда интересен.  Peace

# 47
  • Мнения: 534
Aliya, би ли била така добра и състрадателна, да качнеш тоз' забележителен и жизнеутвърждаващ филм на нЕкой торент-тракер...  Wink Па, барем изгледайки го, да се заразЪ и аз с ... Любовта към хората... Състраданието и Взаимопомощта...Смелостта да бъдем себе си! Joy

Ако наистина имаш желание да се срещнеш с нещо хубаво, сам ще намериш начин да видиш филма!
Когато се храниш, викаш ли някой да ти сдъвче храната преди това!? Thinking
Обичам да ми сервират и отсервират. bowuu  Joy
Ще намеря начин да го видя, ако го качат на торент-тракер. Wink
 

# 48
  • Мнения: 0
Аз гледах няколко кадъра от филма в "Нека говорят" и определено събуди интереса ми. Ще го гледам, стига да имам време. Но се абстрахирам от суперлативите или негативите, които се леят по негов адрес, както и от мненията тук. А Мишел Бонев като личност малко ме интересува. Интересно ми е да видя филма и сама ще си създам впечатление за него. От кадрите, а и от резюмето на сюжета определено изглежда интересен.  Peace

Колко е хубаво да чуеш един автентичен човек - благодаря!

# 49
  • София
  • Мнения: 170
Имам чувството, че Aliya е Мишел Бонев.

# 50
  • Мнения: 0
Имам чувството, че Aliya е Мишел Бонев.

Стреляне на посоки. Wink
Алия е просто един обикновен човек на истината.  bouquet

# 51
  • Мнения: 150
Имам чувството, че Aliya е Мишел Бонев.

Стреляне на посоки. Wink
Алия е просто един обикновен човек на истината.  bouquet
Месията, дошъл да ни поучи, щот' инак всички сме невежи.

# 52
  • SA
  • Мнения: 3 196
Имам чувството, че Aliya е Мишел Бонев.

 Joy Joy Joy
Абсолютно същото и аз си помислих, докато четях темата
То пък да си направиш регистрация във форум само за да хвалиш ожесточено филм, към който почти никой не проявява интерес... Може и да му хвьрля едно око на този филм , ако се появи в Замундата, ама хич не вярвам да е толкова уникален , гениален и не знам си още какво.
А, и да отговоря на вьпроса- не сьм казала "Сбогом мамо" и не вьзнамерявам да го правя.

# 53
  • Мнения: 640
Аз
Имам чувството, че Aliya е Мишел Бонев.

 Joy Joy Joy
Абсолютно същото и аз си помислих, докато четях темата
То пък да си направиш регистрация във форум само за да хвалиш ожесточено филм, към който почти никой не проявява интерес... Може и да му хвьрля едно око на този филм , ако се появи в Замундата, ама хич не вярвам да е толкова уникален , гениален и не знам си още какво.
А, и да отговоря на вьпроса- не сьм казала "Сбогом мамо" и не вьзнамерявам да го правя.

 smile3501

# 54
  • Мнения: 0
Абсолютно същото и аз си помислих, докато четях темата
То пък да си направиш регистрация във форум само за да хвалиш ожесточено филм, към който почти никой не проявява интерес... Може и да му хвьрля едно око на този филм , ако се появи в Замундата, ама хич не вярвам да е толкова уникален , гениален и не знам си още какво.
А, и да отговоря на вьпроса- не сьм казала "Сбогом мамо" и не вьзнамерявам да го правя.

Одумки, одумки, все едно не сме във форум за кино и изкуство, а на селския мегдан сред селските клюкарки! Party

# 55
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ами кой те кара да стоиш сред селските клюкарки, прав ти път ooooh!.

# 56
  • Мнения: 0
Ами кой те кара да стоиш сред селските клюкарки, прав ти път ooooh!.

Налага се отново да напомня, че това е подфорум за кино и обсъждаме един хубав и уникално истински български филм - Сбогом, мамо!

# 57
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
На мен ми се струва, че не обсъждаме филма, а ти ни четеш проповед колко сме ограничени, че не споделяме твоите вкусове Peace

# 58
  • Мнения: 640
Цитат
уникално истински български филм
- единствен по рода си, неповторим, забележителен, изключителен, необикновен  rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImbo

# 59
  • Мнения: 534

Одумки, одумки, все едно не сме във форум за кино и изкуство, а на селския мегдан сред селските клюкарки! Party

И това го казва потребител, който за свое местожителство е посочил: От никъде за никъде.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт