А Вие казахте ли "Сбогом, мамо"?!

  • 6 175
  • 111
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
От вчера следобед, да, дават го. Зададох на госпожицата прост и ясен въпрос, кога и къде е гледала филма, който за единия си ден прожекции е събрал по-малко приходи от възхвалявания от нея продукт.
Много си неумела в рекламата, Алая, от твоите излияния съвсем ми премина всякакво желание да го гледам това Tired. И е много нагло да сравняваш "нещото" на някоя си Мишел Бонев, никому неизвестна пишман кинаджийка (всъщност професионална компаньонка) с проект, който един от най-големите съвременни режисьори готви 20 години.

# 77
  • Мнения: 23
Ако не бяха скандалите и "незаслужените" нападки към филма и личността на "великата" режисьорка - и толкова зрители сигурно нямаше да има, та трябва да е благодарна, че й се обърна толкова внимание. Гледах я при Росен Петров и още 1 или 2 интервюта, да при Венета в "Горещо"...някаква изкуствена позитивност излъчва тази жена, една такава миличка и усмихната и голяма драматична изповед...Абе не ми допадна и това е. Филмът сигурно и няма да го дръпна, като се появи по торентите, но може и да го, ще видим. Щом и единия от участващите в него - Вергов, казва, че не му харесва...Аз сефте чувам актьор да говори така за продукция, от която е част.
А авторката на темата не постига нищо с тези нападки и съчинения с елементи на разсъждения...то голям патос, голямо чудо.

# 78
  • Мнения: 7 823

толкова му е мрачен и тегав трейлъра, че.........

# 79
  • Мнения: 150
Aliya, не те знам от коя планета идваш, но не се прави така мила моя.  Confused
След като си решила да пускаш тема с рекламна цел за филма, формулирай я по подходящ начин  да привличаш, а не да отблъскваш потенциалната аудитория. Ами, нали ти е ясно, че темата изобщо не кореспондира със заглавието, но това не е ново за теб. В порива да блеснеш с дълбокомислени съждения, пропускаш най-елементарните правила за нормална комуникация. Че кой нормален човек, ако е гледал филма би дръзнал да сподели възгледи дали му е харесал или не, когато ще бъде разкритикуван, заклеймен и порицан.
Вместо да ни експедираш под строй и в редичка с маршова стъпка към киносалона, да беше споделила впечатления за сюжетна линия, положителни и отрицателни страни на филма, актьорска игра и т.н. И ако обичаш, преустанови нелепите опити да правиш анализи, кой филм и защо би ни възмутил.  Mr. Green

# 80
  • Мнения: 0
Кога го гледа, мила, днес на предпремиера ли hahaha? Ето ти за справка защо "Сбогом, мамо" има повече зрители, първата прожекция на филма на Малик е била преди 6 часа http://programata.bg/?p=29&l=1&c=1&id=66455. Помисли, преди да лъжеш така нагло Peace
Аз лично гледах Дървото на живота преди 5 дена.
Но аз съм сигурна, че и от този филм ще се възмутите - но под сурдинка, защото е със знаменитости, а не е на български автор! Wink
Така, че едва ли ще посмеете да плюете така безпощадно...
Поясни ми, моля те, къде си го гледала??? И ако може приложи доказателствен материал, защото не ти вярвам! И не смей да казваш от какво бих се възмутила, ти, дребнава душице Tired!

Колко мил речник! Heart Eyes

# 81
  • Мнения: 0
А авторката на темата не постига нищо с тези нападки и съчинения с елементи на разсъждения...то голям патос, голямо чудо.


Забележи, че авторката на темата никого не нападна, нито Мишел Бонев някога нападна някого, но пък за сметка на това Вашите обидни думи са далеч от който и да е нормален човешки език, дори и от патоса! Mr. Green

# 82
  • Мнения: 0

толкова му е мрачен и тегав трейлъра, че.........

Филмът е реално затрогващ и проникновен.

# 83
  • Мнения: 0
Ако не бяха скандалите и "незаслужените" нападки към филма и личността на "великата" режисьорка - и толкова зрители сигурно нямаше да има, та трябва да е благодарна, че й се обърна толкова внимание. Гледах я при Росен Петров и още 1 или 2 интервюта, да при Венета в "Горещо"...някаква изкуствена позитивност излъчва тази жена, една такава миличка и усмихната и голяма драматична изповед...Абе не ми допадна и това е. Филмът сигурно и няма да го дръпна, като се появи по торентите, но може и да го, ще видим. Щом и единия от участващите в него - Вергов, казва, че не му харесва...Аз сефте чувам актьор да говори така за продукция, от която е част.
А авторката на темата не постига нищо с тези нападки и съчинения с елементи на разсъждения...то голям патос, голямо чудо.


Щом за Вас положителният човек е изкуствен, нищо чудно, че речникът Ви е толкова долнопробно отрицателен.
Проблем щеше да има, ако утвърден артист като Татяна Лолова бе отказал да играе във филма, но Не!
А Вергов нали си е получил парите за участие, сега може и да се направи на интересен!

# 84
  • Мнения: 0
Aliya, не те знам от коя планета идваш, но не се прави така мила моя.  Confused
След като си решила да пускаш тема с рекламна цел за филма, формулирай я по подходящ начин  да привличаш, а не да отблъскваш потенциалната аудитория. Ами, нали ти е ясно, че темата изобщо не кореспондира със заглавието, но това не е ново за теб. В порива да блеснеш с дълбокомислени съждения, пропускаш най-елементарните правила за нормална комуникация. Че кой нормален човек, ако е гледал филма би дръзнал да сподели възгледи дали му е харесал или не, когато ще бъде разкритикуван, заклеймен и порицан.
Вместо да ни експедираш под строй и в редичка с маршова стъпка към киносалона, да беше споделила впечатления за сюжетна линия, положителни и отрицателни страни на филма, актьорска игра и т.н. И ако обичаш, преустанови нелепите опити да правиш анализи, кой филм и защо би ни възмутил.  Mr. Green

Ваше Височество, а Вие от коя планета сте, та си позволявате да напътствате и командорите, при това посредствено нелепо.

# 85
  • Мнения: 150
Всички си получихме нравствените поучения, а сега марш наказани в ъгъла да се срамуваме!  Crazy

# 86
  • Мнения: 23
Направо се засрамих от себе си...и с долнопробен речник, тц тц тц, навеждам глава!
 Embarassed
 Simple Smile

# 87
  • София
  • Мнения: 6 219
Проблем щеше да има, ако утвърден артист като Татяна Лолова бе отказал да играе във филма, но Не!
А Вергов нали си е получил парите за участие, сега може и да се направи на интересен!

Татяна Лолова и Вергов трябва с нещо да се хранят и живеят. Или може би не знаеш, че тук в България те не са милионери, както холивудските им колеги.

Не ти ли омръзна?!?! !

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 364
Темата е грозна и не само авторката е виновна за това. Мисля, че няма да е зле да се заключи.  Confused
Между другото, преди време мислех да пусна тема за този филм - дали някой го е гледал вече и какви са му впечатленията. Аз все още смятам да го гледам, въпреки безсмислените спорове и предубежденията в темата. Надявам се, че ако темата не бъде заключена, все пак ще се включи и някой друг, който е гледал филма, освен Aliya. А може ли някой да даде линк към интервюто с Вергов - струва ми се безумно актьор да се изкаже негативно за продукция, в която е участвал, затова не вярвам да е точно така. Дори и да не му харесва, логично би било просто да се въздържи от мнение и да остави на зрителите да преценят. Така само предизвиква лошо впечатление за себе си. Peace

# 89

Общи условия

Активация на акаунт