А Вие казахте ли "Сбогом, мамо"?!

  • 6 176
  • 111
  •   2
Отговори
# 90
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Кога го гледа, мила, днес на предпремиера ли hahaha? Ето ти за справка защо "Сбогом, мамо" има повече зрители, първата прожекция на филма на Малик е била преди 6 часа http://programata.bg/?p=29&l=1&c=1&id=66455. Помисли, преди да лъжеш така нагло Peace
Аз лично гледах Дървото на живота преди 5 дена.
Но аз съм сигурна, че и от този филм ще се възмутите - но под сурдинка, защото е със знаменитости, а не е на български автор! Wink
Така, че едва ли ще посмеете да плюете така безпощадно...
Поясни ми, моля те, къде си го гледала??? И ако може приложи доказателствен материал, защото не ти вярвам! И не смей да казваш от какво бих се възмутила, ти, дребнава душице Tired!

Колко мил речник! Heart Eyes
Не виждам да си ми отговорила на ясно зададения въпрос- къде и кога гледа "Дървото на живота", че и да даваш оценки на кого как ще се понрави hahaha

# 91
  • Бургас
  • Мнения: 364
bugsy,  благодаря. bouquet

# 92
  • Мнения: 150
Какви мили думи се леят от авторката след тази констатация...
Забележи, че авторката на темата никого не нападна
-речникът Ви е толкова долнопробно отрицателен:
-Ваше Височество, а Вие от коя планета сте, та си позволявате да напътствате и командорите, при това посредствено нелепо:
-все едно не сме във форум за кино и изкуство, а на селския мегдан сред селските клюкарки:
-и от този филм ще се възмутите - но под сурдинка, защото е със знаменитости, а не е на български автор:
-за подобни гнусотии и насаждане на човеконенавистничество в България чрез злостни сплетни и недостойни похвати става дума тук:
-Всичко останало са Вашите илюзии, които Ви пречат да изживеете живота си сега.


И по някоя стреляща емотикона да не би да не сме разбрали.  Grinning

# 93
  • Мнения: 0
Проблем щеше да има, ако утвърден артист като Татяна Лолова бе отказал да играе във филма, но Не!
А Вергов нали си е получил парите за участие, сега може и да се направи на интересен!

Татяна Лолова и Вергов трябва с нещо да се хранят и живеят. Или може би не знаеш, че тук в България те не са милионери, както холивудските им колеги.

Не ти ли омръзна?!?! !

Човек е богат със себе си, а не с това, което притежава!
Ето защо Татяна Лолова никога не би си позволила да плюе по филм, в който е избрала да участва. И не само да участва, а с голямо удоволствие да работи с хубав и деен човек като Мишел Бонев, както тя самата споделя.

# 94
  • Мнения: 23
За тези, които не са гледали Ю. Вергов, думите за филма са на 1 ч. и 25-та минута:
http://www.btv.bg/shows/tazi-nedelia/videos/video/546702674-Tazi … _Ivan_Penkov.html

Авторката на темата само спомага за това да отблъсне хората... който е имал намерение да го гледа - може и да се откаже след такова агресивно поведение...

# 95
  • София
  • Мнения: 6 219
Проблем щеше да има, ако утвърден артист като Татяна Лолова бе отказал да играе във филма, но Не!
А Вергов нали си е получил парите за участие, сега може и да се направи на интересен!

Татяна Лолова и Вергов трябва с нещо да се хранят и живеят. Или може би не знаеш, че тук в България те не са милионери, както холивудските им колеги.

Не ти ли омръзна?!?! !

Човек е богат със себе си, а не с това, което притежава!
Ето защо Татяна Лолова никога не би си позволила да плюе по филм, в който е избрала да участва. И не само да участва, а с голямо удоволствие да работи с хубав и деен човек като Мишел Бонев, както тя самата споделя.

Да де, ама сиренето е с пари!

Кой къде е казал, че Татяна Лолова плюе?!?!?! и защо включваш толкова издигната жена в словоизлиянията си?

# 96
  • Мнения: 0
Не виждам да си ми отговорила на ясно зададения въпрос- къде и кога гледа "Дървото на живота", че и да даваш оценки на кого как ще се понрави hahaha
Не съм длъжна да отговарям на невъзпитан тон, но за да можеш да спиш спокойно тази нощ, ще ти кажа, че Дървото на живота гледах още преди 5 дни (в събота), в Арена запад и в салона бяхме 2ма човека.
Дъщеря ми го гледа вчера Синема Сити и в салона бяха 4 човека.
За сравнение, Сбогом мамо го гледах също в самото му начало, в сутрешна прожекция, паралелно с Карибски пирати в съседния салон, но в залата бяха 20 човека.

# 97
  • София
  • Мнения: 6 219
Явно трябва да броим вече хората в салона!!!... Това не прави един филм качествен...

# 98
  • Мнения: 0
Кой къде е казал, че Татяна Лолова плюе?!?!?! и защо включваш толкова издигната жена в словоизлиянията си?

Разбира се, че Татяна Лолова не плюе, а хвали съвместната си работа с Мишел Бонев.
Освен това Татяна Лолова прави невероятно добра роля в "Сбогом, мамо" - абсолютно достойна за Оскар!
Интересно защо обаче пресата и форумните агенти подминават този факт в удобно незабелязване!? Sick

# 99
  • Мнения: 7 823

ами още е на предпремиера,
изчакай крайното преброяване  Flutter

# 100
  • Мнения: 0
Авторката на темата само спомага за това да отблъсне хората... който е имал намерение да го гледа - може и да се откаже след такова агресивно поведение...

Агресивно е поведението не на авторката на темата, а не нападащите я с всички средства!

# 101
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Така, добре си разучила, поне не каза, че си го гледала преди световната премиера Joy

Агресивно е поведението не на авторката на темата, а не нападащите я с всички средства!
Това нещо не го разбрах, не.... и не.... и последно кой е агресивен?

# 102
  • Мнения: 0
Какви мили думи се леят от авторката след тази констатация...

Не можеш да виниш огледалото, че отразява грозотата, застанала насреща му!

# 103
  • София
  • Мнения: 6 219
Интересно защо обаче пресата и форумните агенти подминават този факт в удобно незабелязване!? Sick

Аз не знам роля на Татяна Лолова, която да не е достайна за Оскар. Не мисля, че някой я подминава или не забелязва. Но понякога и най - добрите актьори не могат да спасят филм, че да го направят и забележителен.
Не знам как от толкова страници не разбра едно просто нещо - тук никой не плюе нито по филма, нито по актьорите... по нищо различно от твоите поучения!

# 104
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Какви мили думи се леят от авторката след тази констатация...
Не можеш да виниш огледалото, че отразява грозотата, застанала насреща му!
Ти си ненормална, аз лично спирам да се занимавам с теб ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт