Тwilight/Здрач- тема 67 - Edward or Jacob... or it is the same?

  • 30 972
  • 762
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0

Междувременно да споделя един суперски манип по фикшън  Mr. Green

[/b][/center]
Cveti, може ли заглавието на фика?
Привет в новата тема!
Не мога да гласувам - не съм гледала още "Вода за слонове", обаче си купих книгата - с онази корица  Grinning Срам ме е да си призная - в момента още наваксвам със Свръхестествените братя - как съм могла досега да не ги гледам! Mr. Green
Относно МТВ наградите-гласувах когато му беше времето,сега и аз като всички тука...чакам...

# 46
# 47
  • Варна
  • Мнения: 2 942

Междувременно да споделя един суперски манип по фикшън  Mr. Green

[/b][/center]
Cveti, може ли заглавието на фика?

Приве!
Фикът е A pound of Flesh. Ти нали го четеше? Не позна ли PunkAssWard ?  Mr. Green
Аз да си споделя новата находка ..ъъъ.. Амишуорд къхкъхкъх.. Няма токвози нежно, невинно и мило същество като Еди Амиша  Heart Eyes In your wourld


Едуард има тиранти, шапка, тъжен и самотен... Толкова е сладък, пише стихове.. А Бела е от външния свят, пак си е върджин и не знае за кво става на въпрос ...

# 48
  • Мнения: 200
Еха тийзъра е жесток! Има голяма вероятност да получим мечтаната сватба  Hug

С глас се смях на това! Просто го обичам тоз Роб!


# 49
  • Мнения: 245
Не знам какво да ви пожелая
Добро утро или Лека нощ!

Преди известно време бях споделила, че като направя нещо мое, ще опищя интернет пространството Laughing
Е, сега дойде момента да пищя с пълно гърло за това  Laughing


Не е кой знае какво всъщност, още се давя от прахта дето гълтам от нещата, които е направила Мирка, но като за първо видео става Wink

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 791
Добро утро!  danir, Нещото ти е прекрасно, а българската песен много приятно ме изненада!
(ти си смела и показваш, аз още не смея да се разкрия, висока летва сте ми тук!)



Красивото ни и талантливо момче!!! Снощи без да искам попаднах на страницата в Уикипедия за него и като видях черно на бяло филмите му в хронология, се почувствах респектирана - за 7-8 години е направил 15 филма!!! А непрекъснато в интервютата се определя като мързелив!  newsm78

# 51
  • Мнения: 6
Добро утроо  Hug


При вас вече е пети.... МТВ НАГРАДИИИИИИ  newsm18

Диди, давай все така  Hug

# 52
  • Варна
  • Мнения: 2 942
О, агент Цве Simple Smile) Е, как 5 юни при вас? Ние сме още 4 сутринта..
Диди, е познах, че е твое във фб. Честит първи опит! Можем да напишем благодарствено писмо до Роб с нещата, които сме научили откакто сме фенки. Кой прописа, кой прави клипове, блогове...фотошоп, манип...



Къде ми е филма?!

# 53
  • Мнения: 245
Благодаря ви момичета  Hug
Аз още съм в облаците  Laughing
[/b]

И аз това питам все, къде ееее?
Ти разбра ли, че Жужу Прекрасен може да го метнат направо на DVD Twisted Evil
Aко стане така, ще духаме супата да гледаме на кино гаден, гаден Роб


О, агент Цве Simple Smile) Е, как 5 юни при вас? Ние сме още 4 сутринта..
Диди, е познах, че е твое във фб. Честит първи опит! Можем да напишем благодарствено писмо до Роб с нещата, които сме научили откакто сме фенки. Кой прописа, кой прави клипове, блогове...фотошоп, манип...

Освен това няма да е лошо да му напишем и да си направи сметка как ще ни приюти, ако недай си боже един ден на мъжовете ни им писне от нашето фенство и ни пуснат по широкия свят  Joy

Последна редакция: сб, 04 юни 2011, 09:29 от danir

# 54
  • София
  • Мнения: 1 001
Дани, снимките са разкошни, песента ме изненада и се разревах...честно...бръкна ми на едно дълбоко място, дето...абе то не е за разправяне.  Hug Hug Hug

Мирка да знаеш, че цялото семейство сме ти страшни фенове и дано имаш време и вдъхновение да прави още неща, че ми се отразяват много добре...дебнем те в тубата! Mr. Green Laughing Hug Hug Hug

Лейди, ако и ти правиш нещо - показвай, моля те!  Hug  Аз съм много ниска летва - не мога да правя клипчета, затова гледам и се радвам.  И никога не ми е в повече...все не ми стига...това е явен признак на пристрастяване.  Mr. Green

Цвети, нямаш търпение за целувката, нали?  hahaha Има да си чакате. Аз вчера си пуснах записите от предишните две години с МТВ наградите, че не бях гледала обстойно...така да загрея  jump   Mr. Green и чакам поредната им излагация (сори, много си ги обичам и Кристен и Роб, но само Тай се държи като нормален човек с микрофон на сцената  bowuu Другите двама ръсят глупости, спъват се, изпускат разни неща, не знаят точно къде се намират... Joy  И това ми е най-любимия момент - мисля, че скеча си го биваше - обещаващо начало и изненадващ финал - истинско изкуство!  Joy Надявам се да ме изненадат с нещо забавно и тази година...
Освен това се замислих за следващата година...Ще бъде "битката на титаните"  Laughing Laughing - имаме повече от достатъчно филми с Роб и Тай, и съответното количество целувки за сравняване, въпреки, че каквато и боза да са забъркали в "Зазоряване'' пак няма да има конкуренция във фенските здрачни сърца. Mr. Green

Хайде, хубав уикенд!  Heart Eyes


# 55
  • Мнения: 6
Три пъти се опитвам да пиша и три пъти ми спира интернетааааа *скубе се за косите*

Та исках да кажа, че си мислех, че при вас е събота вечер, но се сетих, че при ме е петък вечер, а при вас е събота сутрин  Mr. Green таааа трябва още малко да почакаме  Whistling

За Целувката..... Нямам търпение! Дори да няма целувка - пак ще е забавно Heart Миналата година няма да забравя как Роб и Кристен разказваха за идеята на Роб, че искал да жонглират и така да се опитват да се целунат  Joy Това с ловкостта и на двамата не знам как би станало  hahaha Но иначе знаете си ме - Робстен по сърце и душа  Heart Eyes

Хубав ден, мили момичета  Hug

# 56
  • Мнения: 200
Дидиии прекрасно си се справила! Отгока дебна и аз бг песен да видна, ама няма. Ти си избрала прекрасна песен и клипа се е получил много добре. Давай все така Simple Smile

Ванче направо ме засрамяваш, благодаря ти Simple Smile Като получа криза, ще покажа резултата после.  Hug

Ох днес каквото видя за Роб и се смея с глас! Просто е такъв образ!

1. Момичета, един ден като го срещнем и се снимаме, запомнете ТОВА правило:



2. Една богословия за пълзотворен уикенд!
 


Много ми се гледат наградите Simple Smile Според мен ще ги номинират и ще спечелят Робстенови Simple Smile

# 57
  • Мнения: 245
Мирка  Hug
твоето одобрение значи много за мен
имам някои въпроси, но по-натам

точно тези снимки на Роб от балалайката бях приготвила и аз да споделя с вас, ама си ме изпреварила
голям шемет е Роб, няма спор  Joy

# 58
  • Мнения: 245
Остават още няколко часа българско време до старта на МТВ наградите Grinning

Днес следобед някъде мернах, че  Ема и Даниел за съжаление водят пред Кристен и Роб, за най-добра целувка  Sad

В Торонто, където до последния момент Роб снимаше Космополис, го настигна не добрата вест Sad

Странно за него, той реагира по нетипичен начин





В крайна сметка, Роб обаче уталожи гнева си и реши изчака крайните резултати, разсъждавайки философски Grinning



Лека нощ! Дано все пак палачинката да се обърне и Роб и Кристен да спечелят  Grinning

Защо пък победители изненадващо да не станат Тай и Кристен, с  тяхната номинирана целувка, двамата също са си наши хора  Grinning

# 59
  • Мнения: 6
Добро утро на 5ти юни  Heart Eyes


Нямам търпениеее.... а и някак все се надявам нашите си хора да победят, искам Робстенови до края на Сагата  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт