Тwilight/Здрач- тема 67 - Edward or Jacob... or it is the same?

  • 30 986
  • 762
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 200
Лелеее татко Кълън защо са го обаскали ала Бекстрийт бойс- много е зле  ooooh! Поне Розали изглежда по-нормално  Peace

# 751
  • София
  • Мнения: 1 001
Мани, мани...не мога да повярвам, че така ги изтипосаха за последните филми - идея си нямам каква им е била идеята ooooh! ooooh!

Джунждурийки - грозотийки Mr. Green, aма им завиждам на тия в Сан Диего, заради здрачната еуфорията посред лято.  Grinning

Време ми е за утешителна доза Джей! Heart Eyes Heart Eyes

********
Хелоуууу, Сан Диегоооо, добро утрооооо Joy



Поздравче!!! Какви неща творят здрачните мозъци еййй!! Laughing

Някои от членовете на здрачния каст са се появили точно на зазоряване и приятно са изненадали чакащите фенове... и заваляха снимки...и чакаме да завалят още и още по-хубави...  Wink  Laughing

Последна редакция: чт, 21 юли 2011, 18:28 от maminkavania

# 752
  • Мнения: 10
Сега излизат на Робстен и Тей,ама не са с хубово качесто! Sad

# 753
  • София
  • Мнения: 1 001
Йейййййй, сладурчето е без шапка!!!!!!! И с потресаваща подсрижка....жално и милно ми става като го гледам.... Heart Eyes
Мерси за снимката, Прилепче, аз чак утре пак ще се включа в комиконския поток от информация - сега има по-важни дела! Mr. Green

# 754
# 755
# 756
  • Варна
  • Мнения: 2 942
И аз сега влизам у нас. Леле Роберто си ходи наполовина подстриган, обичам го туй хамавото ей!!!




Тази ризка сме я виждали май  newsm78 Kристен как го гепва за ризката лелеле и това черно сутиенче, толкоз тъпо. Кой се облича още така?!
Кои сцени пуснаха или е рано?

# 757
  • Мнения: 77




Rob jokingly tells the crowd at Comic-Con it is the ladies, and not the craft, that made him want to become an actor! Robert Pattinson: ‘It’s Nice To Be Surrounded By Hot Girls All The Time!’

Последна редакция: чт, 21 юли 2011, 22:48 от 6nolka

# 758
  • Бургас
  • Мнения: 814
И пооскубано, и полуобезобразено нашето гардже си е хубаво!   Kissing Heart  Очакванията ми - Роб ще си ходи асиметричен и това е! - се сбъднаха!  Rolling Eyes  Голям образ е!!!  Two Hearts

Последна редакция: чт, 21 юли 2011, 22:45 от ladi Koup

# 759
  • Мнения: 3
Малко късно докопах нет днес, но се разписвам  Grinning Леле, милото ни то, ей какво ни е оръфанко, но и прекрасно. и смело да се показва такова, то сигурно с надеждата да разгони фенската база  Mr. Green   Не е познал обаче, жената е особено жУвотно   Joy   Ей, попиля я тази коса, вече  сърцето ми се къса. Аз тъкмо си помислих, че Бобърка има бюст, а то било белъото й  Joy Красеее, видя ли Роб как се е фешън барнал, облякъл си е всичкия наличен гардероб  Mr. Green Аууу, Тайчо е възмъжал, сладур.

Страхотният ни агент Цве днес навършва сладка възраст (поне за мен е сладка  Grinning) Цве, любимо и далечно  Hug, бъди обичана и богата с верни приятели !  И те чакаме жива и здрава да ни споделяш за популацията на вампири и дървосекачи  Grinning  Аз се накендих с подаръците ти, надявам се да нямаш възражения  Mr. Green

Новите плакати и според мен са потресаващо грозни. Татко Кълън е направо като рецидивист, само Розали е на ниво. Едуардо традиционно са го забили.

Момичета, моля ви, направете ни нова тема  Praynig  Това още не съм го научила  Grinning  Шнолке, браво за снимките, ама пускай, не ни жали  Grinning

# 760
  • Мнения: 77
Ето малко от пресконференцията:
Роб за Кристен:" Тя е манияк на тема кулинарни предавания. Има телевизор в караваната и той постоянно е включен на някой канал за готвене."
Кристен: "Да, ама всички се облагодетелствате след това"
Кристен за Тейлър: "Той е страхотен танцьор. Така може да си движи ханша, че само мога да му завидя."
Репортер: "Разкажете за някоя сцена, в която сте се чувствали неловко"
И докато всички си мислят, че Кристен ще каже любовната сцена, тя казва: "Ами на няколко пъти щях да изпусна детето, не можах да го хвана както трябва. Макензи Фой е най-страхотното хлапе!"

Taylor Lautner & Robert Pattinson Say ‘Breaking Dawn’ Birth Scene Was Their Favorite To Film! Maybe it would have been different if they were the ones pretending to give birth!  Grinning  Grinning

май няма търпение да се топне в басейна при Роб!  Thinking това горнище как се крепи там??
на хората не им пука къде са! това или е голям професионализъм, или е истинска 100%това страст! по-скоро и двете

Последна редакция: чт, 21 юли 2011, 23:48 от 6nolka

# 761
  • Мнения: 77
ето видео от конференцията

">#at=13[/video]

# 762

Общи условия

Активация на акаунт