Тwilight/Здрач- тема 68 - Something old, something new. Something SPARKLING :-))

  • 27 212
  • 734
  •   1
Отговори
  • София, България
  • Мнения: 5 597














Въведение за новодошлите Темата е посветена на поредицата "Здрач"/"Twilight" -сагата на Стефени Майер, състояща се от 4 публикувани книги и 1 недовършена, както и филмовия франчайз, който пренася книгите на големия екран. Първият филм- "Здрач" излезе по кината през декември 2008 г. (вече и на DVD),  докато снимките на вторият- "Новолуние" приключиха неотдавна, с премиера на 20.11.2009 г. Третият филм- "Затъмнение" успяхме да видим на  на 09.07.2010 г. /предпремиера 02.07.2010/ , а четвъртата книга ще бъде екранизирана в две части, Снимките ще започнат пред септември/октомври тази година /2010/. Главният артист- 24 годишния англичанин Робърт Патинсън, изпълняващ ролята на вампира Едуард, в момента е най-"горещото име" в Холивуд и обект на внимание от женската публика между 10 до 110 годишна възраст. Никой не може напълно да обясни манията по "Здрач" поредицата (особено защото и книгите, и филма имат своите слабости), но благодарение на интернет- блоговете, фенските сайтове и форуми- тя непрекъснато расте и ние се радваме, че сме част от нея, и че по някакво щастливо стечение на обстоятелствата сме открили тази вселена от герои Simple Smile . Надяваме се да намерите своето местенце в темата, защото нас Здрачът в душата не ни пуска и янма изгледи това да стане. Освен като място за обсъждане на поредицата между "стари" фенове, темата ще се старае да е в полза и на незапознатата публика или новите фенове, особено защото ентусиазмът, с който феновете произвеждат и пускат в интернет снимкови монтажи, фен-постери, видеоклипове, фен-трейлъри, песни, фен-фикшън (дописване или пренаписване  на части от книгите) с любимите си герои или артисти е невероятен и понякога е трудно да се ориентираш кой материал е истински, и кой - не.



 Ако пускате линкове и  вмъквате снимки в постовете си, желателно е да не е спам, а да вземете лично отношение към тях (харесва ми, не ми харесва, съгласна съм, не съм съгласна, забелязахте ли еди какво си). Правилата на бг-мама са, че снимките трябва да са с максимални размери 400х600 пиксела. Можете на намалите вмъкнатата снимка в поста си, като влезете в скобите преди адреса на снимката и след "img" допишете празен интервал и "height=400" (или 300, 200, 100, 150..., като така снимката се намаля до съответната височина. ( т.е. между "[" "]" трябва да е изписано "img height=400")  Ако се цитира мнение със снимка, желателно е в цитата тя да се намали (до 150 или 200 пиксела), за да не се натоварва темата.


Запознайте се с малко от нашите любимци...









В очакване на Зазоряване...


Полезни линкове

Официален сайт на Стефени Майер
The Twilight Saga Official site


Български фен-страници форуми:
Twifanzone  Twilight foromotion   TL
                                                                          
Англиски фен страници,които обичаме:
Twifans       Lion and the Lamb       Twilight Fans


Линковете откъде можете да изтеглите филма, допълнителните материали към ДВДто, официалният саундтрак, книгите на английски и български, както и допълнителни материали по книгите, можете да видите тук

Нашата "I prefer them hot!" глутница!


Предишни теми
Тема 67
Teма 66///Тема 65/ Tема 64/Тема 63/Тема 62/ Тема 61/Тема 60/ Тема 59/ Тема 58/ Тема 57 Тема 56 /Тема 55 /Тема 54/Тема 53 /Тема 52 Тема 51 /Тема 50 /Тема 49 /тЕМА 48 /Teма 47/Тема 46 Teма 45/ Teма 44/ Тема 43 /Тема 42 /Тема 41/Тема 40  Тема 39 Тема 38 Тема 37/ Тема 36 /Тема 35 /Тема 34 /Тема 33 Тема 32 / Тема 31/Тема 30 /Тема 29 Тема 28 Тема 27/Тема 26 Тема 25 /Тема 24 Тема 23 /Тема 22 /Тема 21/ Тема 20/ Тема 19/ Тема 18 / Тема 17/- Забележка! В темата след 20та страница има спойлери за "Затъмнение" и "Зазоряване" без предупреждение, четете внимателно! / Тема 16/ Тема 15 / Тема 14 / Тема 13 / Тема 12 / Тема 11 / Тема 11 / Тема 10 Забележка! В темата има спойлери без предупреждение, ако не сте чели "Затъмнение" и "Зазоряване", се препоръчва да я четете много предпазливо или въобще да не я четете! / Тема 9 Забележка! В темата има спойлери без предупреждение, ако не сте чели "Затъмнение" и "Зазоряване", се препоръчва да я четете много предпазливо или въобще да не я четете! / Тема 8/ Тема 7/ Тема 6 /Тема 5 /Тема 4 /Тема 3 /Тема 2 /Тема 1

   



Съобщение за феновете:  Ако искате да добиете визуална представа от останалите пишещи в темата, изпратете свои снимки (с половинките си, децата и т.н.) на Мона на mlstantcheva@hotmail.com , заедно с кратка информация за ника си в темата, истинското име, местожителство и семейно положение, и ще получите достъп до затворен блог, на който са качени снимки на останалите съфорумки.




♥♥♥Enjoy♥♥♥


Последна редакция: пт, 22 юли 2011, 00:48 от мона лиза

# 1
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Приемам идеи за новата анкета  Hug
Утре, тоест тази сутрин ще доукрася новата темичка, с нещо ново  Whistling Mr. Green  (по сватбената традиция трябва и такова да има  hahaha  )

Резултатите от предишната анкета!

Хареса ли ви 'Вода за слонове'?
Играта, актьорите, историята... всичко ми хареса!    - 24 (38.7%)
Можеше да включат повече неща от книгата.    - 6 (9.7%)
Не се вписвам във фен клуба...    - 9 (14.5%)
Нали Роб и Роузи бяха там, другото са подробности    - 9 (14.5%)
Ще гледам филма още поне стотина пъти!    - 6 (9.7%)
Разочарова ме като цяло.    - 8 (12.9%)
   
Общ брой гласове: 52

# 2
  • Мнения: 77
Първи кадри от Breaking Dawn
http://www.youtube.com/user/karaokegod#p/u/8/NV--qaF-Aso

Последна редакция: пт, 22 юли 2011, 00:42 от 6nolka

# 3
  • Мнения: 77
sexy Kristen! и жестоки обувки  Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 6
Момичета, благодаря ви за прекрасните пожелания и поздрави  Hug

Мо, предлагам новата анкета да е нещо за прическата на Роб  Mr. Green Нямам никакво време да гледам сега клипчета и само зяпам снимки и се дивя и припадам Mr. Green Кой точно му е причинил това....


Но пък си е пак нашия кендин сладурчо и даже е очарователно забавен с новата фризура Heart Eyes Нямам търпение другиден да седна да изгледам всички видеа от Комикона Heart Eyes Heart Eyes

Вече обожавам тази снимка Heart Eyes

 

# 5
  • Мнения: 10
Здравей,добро утро,да ви събудя малко с Джейк! Simple Smile

# 6
# 7
  • Мнения: 77
А какво ще кажете за малко секс сцени рано сутрин - гледайте бързо, че може да ги изтеглят  Heart Eyes Heart Eyes
http://perezhilton.com/tv/Breaking_Dawn_Sex_Scene_Footage/?keywo … start=0&end=1

# 8
  • Мнения: 3
Запис  Grinning  Мона, получаваш голям цАлуфан  и 1 кило масленки от мен за новата тема  Hug  Да, анкета за прическата на Роб  Mr. Green  Обаче той нарочно се и снима откъм наръфаната страна на косата си  Grinning

Момичета, благодаря за клипччетата  Hug  Онова в старата тема накрая вече не е активно, но нищо, днес ще излязат други, предполагам. Ооо и секс сцените  Grinning  Батманът ни ги показа още топли топли, беше ги издирил дръзновено  Grinning Все ме съмнява, че ще ги оставят така, това ще е една от причините да се завтека към киното, когато му дойде времето. М/удругото следващата седмица ще отразя ХП. Прилепче, само ти го уважи значииии  Hug  Та по нашите въпроси тук - вече се наспойлирах подобаващо, но така или иначе това не ми е любимата книга, толкова страдащ Едуард не мога да понеса. Трейлърът е от книгата на Джейк, очаквах друго, все тая.

Честит петък  Hug

# 9
  • Мнения: 10
Знам ги от миналия месец Grinning!Ох има още едно клипче от Комик Кона обаче,тия тъпаци да бяха снимали поне сцената,въобще няма КАРТИНА!!! Cry Има само звук от това съдя както смеха и ахканете на другите,че е сцена от острова! http://www.youtube.com/watch?v=WSvI9V2YQ9k&feature=player_embedded#at=15

# 10
  • София
  • Мнения: 1 001
Добро утро!  Heart Eyes

Мона, благодарско за прекрасната нова тема!!!! Hug Hug Hug

Започва вибриращо, шумно, развълнувано....

Супер!

Петък е!

РОБ Е ПРЕКРАСЕН! Повече от всякога! Сега мога да възхвалявам по отделно десния му профил и левия му профил! hahaha
Признавам си, че ме изненада. Не само, че очаквах да е с шапка, а ми очаквах да е симетрично остриган. Обичам като не ми се сбъдват очакванията. Mr. Green

# 11
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Добро утро!
Снощи намерих само описание на сцената от острова. Слизат от лодката, влизат вътре, зяпат леглото, Ед отива да се къпе, Бела се мотка в банята и забележете си бръсне краката. Мда няма оттърване от това бръснене, дето ми развали цялата глава като го четох.
A Роб може да запазва прическата за евентуален ре-шут на някои сцени от Космополиса. Иначе дори и така е sehy motherfucker хаха

# 12
  • Мнения: 10
Олеле яка сцена а има само звук  Sad дебна от сутринта дано да я пустнат!

# 13
  • София
  • Мнения: 1 001
Предупреждавам, че  спойлирам!
Аз успях да видя само  тази сцена с вълците... Много добре ми подейства....каква усмивка отпрах Пол (Алекс) кат' се изплю  Joy Джейкъб е страхотен лош Laughing, хубави реплики са му праснали. АЗ ОБИЧА ВЪЛЦИ! АЗ ДОВОЛЕН!

Като излезе и другата сцена от хънимуна да видя как Бела си бръсне краката ще коментирам с кеф. Laughing  (Красе, аз като четох книгата и стигнах до тоя момент, теглих една на Стефанито и зарязах четенето...зарязвах го няколко пъти след това...На второ четене, обаче, се изкефих на други неща и до някъде придобих някаква смелост, в смисъл, ако един автор може да пише така и туй да стане бестселър, значи всичко е възможно, в смисъл всичко (ми) е позволено Mr. Green).

ОК, имах няколко часа и се натопих яко в  снимките и клипчетата от КомикКона  и съм много хепи! newsm44

Има ли значение въобще каква е косата...........

Последна редакция: пт, 22 юли 2011, 12:35 от maminkavania

# 14
  • Мнения: 10
Нали от едната страна нормално,а другата все едно косачката е минала през него! hahaha Дебна я тая сцена с краката те дори са се целували  Grinning ама къде са я дянали един господ знае Cry

Общи условия

Активация на акаунт