Тwilight/Здрач- тема 68 - Something old, something new. Something SPARKLING :-))

  • 27 223
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 353
Здравейте момичета,не спирам да ви чета,все по-рядко се вясвам да пиша,но това не значи че съм по-малко фен,напротив,наслаждавам се на всичко,което пишете и чакам с такова нетърпение вече Зазораване.Отнякъде да е изскочила информация кога ще е при нас,ако правилно съм разбрала на 18.11 не е премиера за нас,нали.
Вижте какво намерих ровейки се в нета,направо ми се събраха очите  Crazy
ЦЪК
И ТУК
И ПАК
......  "49-годишната французойката Cathy Ward е жената с най-голямата татуировка с героите от филма "Twilight". Татуировката е била направена за 22 часа и струва 3000 долара. За всичките 6 месеца през които е правена татуировката Cathy Ward е сменила 14 дрехи"
 -източник: Biskvitka.net
 Огледах я детайлно,невероятна е просто.Останах без думи,колко много болка е това,а и паричките не са малко  Crazy

# 721
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Wa wa, мда..още ме държи. Представям си как са се развихрили страстите за този фик. Определено е провокиращ. Обичам, нестандартни четива,но след всяко едно подобно изживяване ми се иска да се потопя в предвидимата романтика на Еду и Бела, тип стандарт  Mr. Green
Тази луда жена съм я виждала, ужасно е просто.
Ванче,каква красота. Безмълвна съм. Мисля като се прибера да се отдам на Робосъзерцаване

# 722
  • Мнения: 37

ЦЪК
И ТУК
И ПАК
......  "49-годишната французойката Cathy Ward е жената с най-голямата татуировка с героите от филма "Twilight". Татуировката е била направена за 22 часа и струва 3000 долара. За всичките 6 месеца през които е правена татуировката Cathy Ward е сменила 14 дрехи"
 -източник: Biskvitka.net
 
newsm09  newsm09 newsm09

Вече не се смятам за луд фен на сагата  Joy. Тази ме уби от всякъде.. Събрала двете ми страсти в едно  Mr. Green

# 723
  • Бургас
  • Мнения: 793
Покрай клипа на Маркус Фостър с Кри , се поразрових и прослушах каквото намерих от изпълненията на Робърт! Много страст има в този човек! Ужасно ми се иска да успее да направи и издаде албум, както приятеля си!




Последна редакция: сб, 10 сеп 2011, 22:58 от ladi Koup

# 724
  • София, България
  • Мнения: 5 600
Момичета, апелирам към творческо мислене и ентусиазъм, идеи за анкета?

Хайде че Цве си идва след 5 дена и като види как сме се грижили за темата без анкета и ще ни подпука  hahaha

# 725
  • София
  • Мнения: 1 001
Мона, аз съм безидейна за анкета. Имаше предложение да е кой е любимият ни филм с Роб...друго не ми идва на ум...


Днес е 11-ти септември...Затова си има специална програма!
Днес си ядем първо десерта и гушваме, който имаме под ръка и не оставяме днешните си любовни обяснения за утре, защото понякога няма утре...И също така юбилейно гледаме "Не ме забравяй", за да не забравяме...незначителните и важните неща в живота...
Remember Me 2010 - The End - The death of Tyler

...и гледаме пак хубав Робърт (това е едно от най-хубавите незначителни, но важни неща в живота Simple Smile Wink)

# 726
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Аз не се присъединявам към 9/11. Загиналите хора не са виновни и т.н. но лично аз съм тотално антиамерикански настроена. Не мога да си кривя душата и да тъгувам днес. За мен е неделя, ден за почивка и релакс.
Не забравяйте, че за смърта на 3000 платиха в пъти в повече както американци така и иракчани, афганистанци и дори българи. Спирам защото ще се развихрим без нужда  Mr. Green
А колкото до филма на Роб, аз дори не исках да го гледам щом разбрах, че е намесен 9/11. Изключително бях изненадана от прекрасността на филма, Роб и лекото ненатрапчиво загатване за 9/11. Филмът нямаше нищо общо с това събитие, според мен и кола да те блъсне все е същият ефект.

Вижте го сладкия! Май за първи път нямам ни една забележка и желание ритуално да горя част от дрешките, супер се е барнал. Одобрявам категорично черните дънки. Пак ли носи гуменките от сет-а на РМ?!

# 727
  • Мнения: 245
Момичета привет!
Аз почвам да подготвям следващата тема, чакам предложения за анкета.
Ако стигнем да нея, мисля и това да бъде заглавието на новата тема...
Други предложения?

Сега нямам време да видя подробно какво сте напускали и написали в последните дни, после ще се връщам назад .

 Hug от мен!

# 728
  • Враца
  • Мнения: 5 207
Сутринта даваха документален филм за 11.09 и американската мечта на 5 или 6 обикновени хора от различни държави.
Всеки един от тях сутринта на 11.09 е целунал любимите си хора, както всеки нормален ден и повече не се е върнал.
И как точно това видяхме в РМ, сега погледнах на този момент по различен начин.
Тъжно ми е за тези хора и същевременно прочетох, че жертвите на войната в Ирак са близо 901 000 човека. Sad

# 729
  • София
  • Мнения: 1 001
Remember me ми е много любим филм, защото е филм за загубата и кой как се справя с нея в обикновения си, (не)значителен живот. Всеки ден някой губи близък дали в световен конфликт някъде или на улицата в квартала - загубата е една и съща, ако счита живота за ценен принципно...Използвах днешната дата само като символ. Просто днес се наложи да обяснявам на малкия ми син какво е камикадзе и защо някои хора стават такива...

Роберто е прекрасен като си е на родна земя - чист и спретнат! Laughing Peace Ама пак са го сбарали папараците - къде му е Дийн-а да го пази?? Mr. Green

# 730
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Ванче, мама го пере и глади и той спретнат и хубав. Може да му готви вкусни манджи, нали всички знаем при мама е най-добре, с някои изключения хаха
Днес ми е толкова скучен ден, прах, гладих, приготих багажа на детето, моят е за утре и така..

# 731
  • Мнения: 10
Филма си е велик!Поклон!Да загинеш така е ужастно, поклон пред загиналите хора!Почивайте в мир! И какво като го е имало на филма 9/11 точно за това се казва Не ме забравай,дори простите  неща в
ежедневието  ти носят радост!И една сутрин любият ти човек да умре да изчезне!Не може да се опише тази болка и загуба!Но все пак живота е хубав! Simple Smile Ох колко съм ревала на филма направо!

Последна редакция: нд, 11 сеп 2011, 18:12 от Дърт Прилеп

# 732
  • София
  • Мнения: 1 001
Днес мъжа ми вика: "Жено, видях го в центъра този беееее, онзи твоя вълк!" Joy Още се смея като идиот - вече и на вълците ме дава човека, явно съм прекалила с рекламата на "Отвлечен", а той явно на някой билборд е мярнал Тай. Казах му - другия път, спира колата, смъква плаката и ми носи доказателствен мат'риал, какво само ме дразни. Mr. Green

# 733
  • София, България
  • Мнения: 5 600
Ужастена съм направо , на 50-та страница сме, Диди, мацка, утре пускай темата, защото иначе ще се наложи да я пускам аз  hahaha

Ванче, ако мъжът ти докара Тай вкъщи, свиркай да идвам, дори такси ще взема  hahaha

# 734
  • Мнения: 245
Добро утро  Hug
Нов ден, нова, седмица, нова тема  Grinning
готова е, ЗАПОВЯДАЙТЕ

Общи условия

Активация на акаунт