Тwilight/Здрач- тема 68 - Something old, something new. Something SPARKLING :-))

  • 27 229
  • 734
  •   1
Отговори
# 675
  • Враца
  • Мнения: 5 212
Имам Cosmopolis на английски в pdf формат.
Който иска да праща мейли на личен Simple Smile
Приемам снимки на Роб за благодарност.
Красе, няма да те спойлвам, обещавам

# 676
  • Мнения: 245
Добро утро момичета,  Hug

Въпреки, че този красив фен-арт на Роб ще бъде включен в бюлетина,  не се въздържах да не го споделя предварително  Grinning


Препоръчвам Moonlight! Heart Eyes
Все пак обаче......Роб е прекрасен!

# 677
  • София
  • Мнения: 1 001
Препоръчвам Moonlight! Heart Eyes
Все пак обаче......Роб е прекрасен!

Все пак, обаче...да си купя фризер за всеки случай, ако ми дойде гост  Joy
Робоотстъпнически поздрав!  Twisted Evil





# 678
  • Мнения: 245
Препоръчвам Moonlight! Heart Eyes
Все пак обаче......Роб е прекрасен!

Все пак, обаче...да си купя фризер за всеки случай, ако ми дойде гост  Joy

 Joy Joy Joy  bouquet

Робоотстъпнически поздрав!  Twisted Evil




Ми кой с крива усмивка Heart Eyes, кой с вежда.... кой както си знае!

# 679
  • Мнения: 6
Охооо... говорите си за CWIA? Както каза Красето - страничка по страничка го знам  Heart Eyes Все още диря последния ауттейк, дано скоро го намеря...
Поздрав с един страхотен татуърд и малко музичка от историята...

# 680
  • Враца
  • Мнения: 5 212
Охооо... говорите си за CWIA? Както каза Красето - страничка по страничка го знам  Heart Eyes

И пропуснах ли нещо важно след делото, заради което трябва да се върна и да дочета тези 200 страници, че сега ще се чувствам виновна Thinking

# 681
  • Мнения: 3
Диди, въпрос относно  по-горния фен арт на Роб - с кого са го съчетали?  Джеймс Дийн?  newsm78

# 682
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Имах близки срещи със слафетките отново. Наревах се с Форсайтови,, сега спокойно и хлипащо минавам да ви кажа лека нощ, мили мои и РОБ Е ПРЕКРАСЕН!!!!

п.п. може да се върна пак при салфетките, толкова е прекрасен,ч е ми се дорева пак. 

# 683
  • Мнения: 245
Диди, въпрос относно  по-горния фен арт на Роб - с кого са го съчетали?  Джеймс Дийн?  newsm78

Люс, точно така.  Grinning и при това не е за първи път  Grinning

За лека нощ, защо не и добро утро поздрав с един нов фенмейд клип на Setje  Heart Eyes

# 684
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Охооо... говорите си за CWIA? Както каза Красето - страничка по страничка го знам  Heart Eyes

И пропуснах ли нещо важно след делото, заради което трябва да се върна и да дочета тези 200 страници, че сега ще се чувствам виновна Thinking
Честно казано аз не помня кой знае колко. Мисля, чен аправиха роад-трип до Лас Жегас, Алис се ожени. Завърши с възпоминателна служба във Форкс за самолената катастрофа. Бела и Еди отидоха, после бяха на гости на Емили или Сю, Сам. Нямаше предложение за брак, това е в ауттейк и затова Цве го търси отчаяно Mr. Green аз се чудя що не изскоква от никъде.
ТЕМЦ не съм чела вчера, за да споделя мисли. Исках да свършва с филма.

# 685
  • Враца
  • Мнения: 5 212
Добро утро,
има слухове, че са предложили на Роб ролята на Крал Артур. И веднага го видях с онази коса от Нибелунгите Grinning
Но все пак ще е добре да снима нещо ново и различно.

Не съм попадала на ауттейка за Татуард, но ще прегледам файла, който имам, да не би да е там случайно

# 686
  • Мнения: 885
Добро утро,
макар че за мен вече е добър ден(станала съм в 4ч. #Crazy)
Ето кафенце за събуждане.А и днес имам имен ден(един от всичките четири  Whistling)


wa_wa ,кой е този фик,че не можах да го намеря - With Teeth?Може ли линк към него?

Последна редакция: чт, 08 сеп 2011, 09:14 от mar4ela

# 687
  • София
  • Мнения: 1 001
п.п. може да се върна пак при салфетките, толкова е прекрасен,ч е ми се дорева пак.  
Joy Joy

Да е прекрасен, да е прекрасен, колко да е прекрасен Laughing
g

mar4ela, честит празник!   bouquet Много щастие, здраве и сън ти пожелавам! Grinning


Последна редакция: чт, 08 сеп 2011, 09:52 от Vania3m

# 688
  • Враца
  • Мнения: 5 212
Честит имен ден mar4ela!   bouquet  bouquet
Ето линк към With Teeth -> http://www.twilighted.net/viewstory.php?sid=7061
(изисква регистрация)

# 689
  • Мнения: 885
wa_wa ,благодаря ти!  bouquet
Ваня,благодаря,за съня обаче няма да е скоро.Ще тренирам за вампир Laughing

Общи условия