Тwilight/Здрач- тема 68 - Something old, something new. Something SPARKLING :-))

  • 27 237
  • 734
  •   1
Отговори
# 690
  • Враца
  • Мнения: 5 215
Проверих си файла, последната глава е 41 - Open Skies.
Прегледах я по диагонал и може би това търсите?
Ако да казвайте ще го пращам - 5.1 МБ pdf e

# 691
  • Мнения: 6
wa wa, не помня как се казваш ауттейка, но може ли да ми пратиш този? Аз съм си фф маниачка на тема хепи енд и направо ме боля душата при края на Инкела...

Марчела, да ти  живо и здраво името, само положителни емоции ти пожелавам на този ден  Hug

# 692
  • Мнения: 3
  Марчела, да си жива и здрава и много държелива  Hug Честит празник !

Прекрасен, прекрасееен  Grinning 

# 693
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Марчела, да си жива и здрава!

Цвети, Open skies беше последната глава от Инкелата. Аутейкът беше за  предложението. Трябва да се подвезава като отделен файл. Той по какъв повод беше писан.? За Алек'с лимонейд или за какво събираха миналото лято... Трябва да е точно от преди година мисля.

# 694
  • Враца
  • Мнения: 5 215
Това има при моите доставчици, уви

# 695
  • Варна
  • Мнения: 2 942
На мен ми е чудно как не е изскочило досега от някъде. Доста е старичко вече, но Хънтър хънтинг си свали всичко от нет-а.
Аз запецнах на фика,  не ми се чете нищо, чувствам се уморена и ме наболяват очите. Май ще пасувам и тая вечер, по-вероятно е да си пусна филм.

# 696
  • Мнения: 200
РобертУ за Кри, бъбрейки за сцената със сватбата от Зазоряване. ех Цвеее-Робстен форевър!



# 697
  • Бургас
  • Мнения: 815
Марчела, честит имен ден! Здраве и късмет!



И красив, красив Дюроа!

# 698
  • Мнения: 3
И една наздравица и за Мона, която също е Мария. Празнува, не празнува, приготвила съм й един Тай по панделка почти  Joy  Мо, жива и здрава  Hug

А, Лейди, определено ще се припада и пропада  с мосю ДюРоб  Grinning 

# 699
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 848
Честито на всички именички!  bouquet

# 700
  • София, България
  • Мнения: 5 610
Люси, Гея, много благодаря за пожеланията  Heart Eyes

Аз идвам с две неща!

Първо едно кафенце, че след малко ще ви трябва да сте напълно будни :




Ииии тадааамммм !!!!

Нови постери на Зазоряване  Blush

# 701
  • Враца
  • Мнения: 5 215
За мен постерите са скучни, малко нелепи и прекалено фотошопнати и съответно смешни.
Очаквах нещо повече.
Кичозният пръстен светка прекалено много.
Или с две думи за пореден път съм разочарована.

# 702
  • София
  • Мнения: 1 001
Хахахаха, Мона, постерите са отврат, ама Тай е пич! Laughing За мен само кафе, мерси!  О, да, и две бири и Джакс да свири!  Laughing





# 703
  • Мнения: 124
Как ще са отврат ?!
Толкова гладко избръснат Едуард кога си виждала  Joy
Нашето момче май е в отпуска не откривам скорошни негови папарашки снимки  newsm78
Порових се в нета нищо не открих ,но поне разбрах ,че премиерата на 18.11 ще е по целия свят  Embarassed това не го знаех.А всъщност така ли е newsm78

# 704
  • София
  • Мнения: 1 001
Дано е успял да се покрие за малко, че косата да расте на спокойствие. 
За премиерата го искам като нов - блясък в сините очи, вятър в дългите коси!  Joy

Общи условия

Активация на акаунт