Тwilight/Здрач- тема 68 - Something old, something new. Something SPARKLING :-))

  • 27 236
  • 734
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3
И обут в тесен панталон  Joy 
Ако може, една бира и за мен, моля  Grinning  Ще правя компания на Джакс.

Постерите са поредната излагация. Ако бях хубави, щеше да е изненада  Grinning  Фотошоп ли е, чудо ли е! Даже  на Кри са й докарали почти фолк бюст  Grinning

# 706
  • София
  • Мнения: 1 001
Поразходих се из Туитър. Явно Бил Кондън и Картър Бъруел са в Лондон да записват музиката към БД1, Кристен вероятно е там да снима Снежанката, така че логично е Роб да си е у дома.  Grinning Това е добре - с френдовете в пъбовете и с домашната храна от мама ще заглади косъма (всички космииии)!   Laughing

/източник на инфото - ТУК/

И един бисер (от Джоди Плац, дето ходи подир Маймуните и прави жестоки снимки на Джакс - Господ да я поживи!)

''Werewolf. Where wolf? There wolf.''   Mr. Green

# 707
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 843
Ох, Тай много хубав, ма вълците около него - сори, като отворих и в първия момент си помислих, кви са тия овце по картината Embarassed Joy А на Еди много му ходи халката Peace

# 708
  • Враца
  • Мнения: 5 213
Палмичките са просто върха на сладоледа на плаката с Едо и Бела.
А на Роб май са му махнали бенката от врата или поне така четох някъде.
Хахах Geia, коментарът с овцете  hahaha

# 709
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 843
Ми извинете, ама Embarassed на това ми заприличаха Embarassed

# 710
  • Бургас
  • Мнения: 815
Добре, че са ни хубави на яве децата! Предпочела бих това на плаката!   Wink



На 13.09. чакаме трейлър, нали!?

Последна редакция: пт, 09 сеп 2011, 20:02 от ladi Koup

# 711
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Е, може баш за трейлъра да съм без интернет достъп?! Май ще жертвам 2 лв и ще ги изгледам от телефона, сигурна съм че ще си струва и че ще оставите линк нейде за моята нещастна душа...
Лейди, снимката е супер!

# 712
  • Бургас
  • Мнения: 815
Красе, преди дни спомена за From May to December!  Погълнах го с наслада, да не говоря пък за
EPOV главата!  Two Hearts  Sad  Ти май каза, че не си го чела, но аз да се изповядам! Обичам когато Едуард е над 30-35 годишен-улегнал, респектиращ и все така перфектно красив мъж!  А когато се намесят и очилата му се разтапям ........

# 713
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Красе, преди дни спомена за From May to December!  Погълнах го с наслада, да не говоря пък за
EPOV главата!  Two Hearts  Sad  Ти май каза, че не си го чела, но аз да се изповядам! Обичам когато Едуард е над 30-35 годишен-улегнал, респектиращ и все така перфектно красив мъж!  А когато се намесят и очилата му се разтапям ........
О, не съм го чела, ама много се разтапят по него. Трябва да видя дали не ми го бяха пратили и него заедно в Цунами аутейка. Ще го прочета след фика за Бела работещото момиче, там нещата са толкова на тръни, очаквам всеки момент метериот да ги претрепе. The Elusive Mr. Cullen имам в предвид.
И аз обичам Едуардо наборче  Mr. Green
п.п.Аз разбрах, че само 2 от 4те дена командировка ще са ангаже, което ме изпълва с чудни мисли за плаж и релакс у Созополът  Mr. Green Heart Eyes Sunglasses
p.s Видях, че е публикуван вече този аутейк(A May to December romance). Само 16 глави ли е фика?! Май е още доста в началото, може да поизчакам аз..

# 714
  • Бургас
  • Мнения: 815
Красе, релаксът в Созопол ти го пожелавам, дано ти се сбъдне! Тъкмо вече няма толкова хора на морето (аз съм си мизантроп!  Mr. Green )

Да 16 глави са и аутейкът е EPOV   Heart Eyes   Авторката британка-много сдържана бе! Та аз   съм  в дълбок размисъл-има ли "консумация" -няма ли!?  newsm78  Главите все свършват двусмислено-недоизказано, обаче е много мило, нежно и сърцеразтупкващо! Дано има още!

# 715
  • Варна
  • Мнения: 2 942
О нема лимонада?! Това е нещо различно тогава... Ще го адна за после
Мерси за пожелания, знаейки в чия компания ще съм (освен ако последната ми моминска тръпката не обсипе с внимание, разбирай разговори до зори) ще е трудно да се забавлявам.

# 716
# 717
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Ооо, хубав Еди!!! Нямам търпение за филма, още към 70 дни!
Така сега за The Elusive Mr. Cullen. Определено ми хареса, добре написан, изключителна изненада в действието. Не че не очакваш да се случи нещо през цялото време, но определено не и това, което стана. Сега ми е ясно защо Wa Wa няма да го прочете, ако знаеш какво ще стане просто няма смисъл да си губиш времето. Почти целият чар на този фик е в изненадата и е добре да се чете само ако не знаеш какво ще се случи.
Май ще е добре да се пречистя с някоя лигава и розова история  Mr. Green

# 718
  • Враца
  • Мнения: 5 213
М да, имаше много ожесточено обсъждане на този фф и аз влязох да видя за какво е целия шум и зяпнах.
Може би след 1 година ще забравя и ще мога да го прочета  Simple Smile

За новите 15 секунди - липсва ми едовата коса, някак си труден ми е преглъщане такъв.

# 719
  • София
  • Мнения: 1 001

Нямам какво да кажа...просто исках нещо красиво да погледаме... Wink


Общи условия

Активация на акаунт