Тwilight/Здрач- тема 65 - Love is all around ♥

  • 36 394
  • 730
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6









Въведение за новодошлите Темата е посветена на поредицата "Здрач"/"Twilight" -сагата на Стефени Майер, състояща се от 4 публикувани книги и 1 недовършена, както и филмовия франчайз, който пренася книгите на големия екран. Първият филм- "Здрач" излезе по кината през декември 2008 г. (вече и на DVD),  докато снимките на вторият- "Новолуние" приключиха неотдавна, с премиера на 20.11.2009 г. Третият филм- "Затъмнение" успяхме да видим на  на 09.07.2010 г. /предпремиера 02.07.2010/ , а четвъртата книга ще бъде екранизирана в две части, Снимките ще започнат пред септември/октомври тази година /2010/. Макар предварително предназначени за тинейджъри, "Здрач"- сагата и първият филм се оказват феномен, обхващащ по-широка публика, включително майки и жени над 25 години, както доста от нас в темата тук. Главният артист- 24 годишния англичанин Робърт Патинсън, изпълняващ ролята на вампира Едуард, в момента е най-"горещото име" в Холивуд и обект на внимание от женската публика между 10 до 110 годишна възраст. Никой не може напълно да обясни манията по "Здрач" поредицата (особено защото и книгите, и филма имат своите слабости), но благодарение на интернет- блоговете, фенските сайтове и форуми- тя непрекъснато расте и ние се радваме, че сме част от нея, и че по някакво щастливо стечение на обстоятелствата сме открили тази вселена от герои Simple Smile . Надяваме се да намерите своето местенце в темата, защото нас Здрачът в душата не ни пуска и янма изгледи това да стане. Освен като място за обсъждане на поредицата между "стари" фенове, темата ще се старае да е в полза и на незапознатата публика или новите фенове, особено защото ентусиазмът, с който феновете произвеждат и пускат в интернет снимкови монтажи, фен-постери, видеоклипове, фен-трейлъри, песни, фен-фикшън (дописване или пренаписване  на части от книгите) с любимите си герои или артисти е невероятен и понякога е трудно да се ориентираш кой материал е истински, и кой - не.



 Ако пускате линкове и  вмъквате снимки в постовете си, желателно е да не е спам, а да вземете лично отношение към тях (харесва ми, не ми харесва, съгласна съм, не съм съгласна, забелязахте ли еди какво си). Правилата на бг-мама са, че снимките трябва да са с максимални размери 400х600 пиксела. Можете на намалите вмъкнатата снимка в поста си, като влезете в скобите преди адреса на снимката и след "img" допишете празен интервал и "height=400" (или 300, 200, 100, 150..., като така снимката се намаля до съответната височина. ( т.е. между "[" "]" трябва да е изписано "img height=400")  Ако се цитира мнение със снимка, желателно е в цитата тя да се намали (до 150 или 200 пиксела), за да не се натоварва темата. Също така, правилата на бг-мама не позволяват чат-постове само с "добро утро" и "лека нощ" или съобщения от една дума, затова прибавяйте снимка/и и/или коментар.


Запознайте се с малко от нашите любимци...









В очакване на Зазоряване...


Полезни линкове

Официален сайт на Стефени Майер
The Twilight Saga Official site


Български фен-страници форуми:
Twifanzone  Twilight foromotion   TL
                                                                          
Англиски фен страници,които обичаме:
Twifans       Lion and the Lamb       Twilight Fans


Линковете откъде можете да изтеглите филма, допълнителните материали към ДВДто, официалният саундтрак, книгите на английски и български, както и допълнителни материали по книгите, можете да видите тук

Нашата "I prefer them hot!" глутница!


Предишни теми
Tема 64/Тема 63/Тема 62/ Тема 61/Тема 60/ Тема 59/ Тема 58/ Тема 57 Тема 56 /Тема 55 /Тема 54/Тема 53 /Тема 52 Тема 51 /Тема 50 /Тема 49 /тЕМА 48 /Teма 47/Тема 46 Teма 45/ Teма 44/ Тема 43 /Тема 42 /Тема 41/Тема 40  Тема 39 Тема 38 Тема 37/ Тема 36 /Тема 35 /Тема 34 /Тема 33 Тема 32 / Тема 31/Тема 30 /Тема 29 Тема 28 Тема 27/Тема 26 Тема 25 /Тема 24 Тема 23 /Тема 22 /Тема 21/ Тема 20/ Тема 19/ Тема 18 / Тема 17/- Забележка! В темата след 20та страница има спойлери за "Затъмнение" и "Зазоряване" без предупреждение, четете внимателно! / Тема 16/ Тема 15 / Тема 14 / Тема 13 / Тема 12 / Тема 11 / Тема 11 / Тема 10 Забележка! В темата има спойлери без предупреждение, ако не сте чели "Затъмнение" и "Зазоряване", се препоръчва да я четете много предпазливо или въобще да не я четете! / Тема 9 Забележка! В темата има спойлери без предупреждение, ако не сте чели "Затъмнение" и "Зазоряване", се препоръчва да я четете много предпазливо или въобще да не я четете! / Тема 8/ Тема 7/ Тема 6 /Тема 5 /Тема 4 /Тема 3 /Тема 2 /Тема 1

   



Съобщение за феновете:  Ако искате да добиете визуална представа от останалите пишещи в темата, изпратете свои снимки (с половинките си, децата и т.н.) на Мона на mlstantcheva@hotmail.com , заедно с кратка информация за ника си в темата, истинското име, местожителство и семейно положение, и ще получите достъп до затворен блог, на който са качени снимки на останалите съфорумки.




♥♥♥Enjoy♥♥♥


Последна редакция: пн, 14 фев 2011, 18:16 от c.v.e.t.i.

# 1
  • Мнения: 539
Честит Свети Валентин / Трифон Зарезан на всички , които празнуват! Бъдете много обичани, глезени и пияни от любов!  Heart Eyes

Последните страници на предишната тема направо ми изплакнаха очите, разтуптяха сърцето и размекнаха краката! Crazy
Дано тази тема още повече!  Mr. Green

Последна редакция: пн, 14 фев 2011, 18:30 от Аля

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Добре заварила, Цве  Heart Eyes

# 3
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 837
Момичета, честити да са ви празниците - кой каквото празнува! Благодаря, че ви има! Действате ми много тонизиращо и релаксиращо след всичкия стрес и гадости!   bouquet

# 4
  • Мнения: 245
Най-сетне.......

Цве, браво, страхотно ооформление на новата тема  Hug
и Джакс с кончето си прибавила  Wink
Страхотната снимка на прекрасния ни момък остана в старата тема, затова, хайде пак тук, да краси

# 5
  • Мнения: 200
Eйййй Цве каква е тази красота, страхотна, подробна темичка! Супер си Цве  Hug

Еййй къде сте бе Валентинки, Трифонки, Зарезанки! Да сте живи и здрави, пияни и заляни, от любов и хубаво, старо вино! Simple Smile

Момичета невероятно красоти сте напускалиии!  Shocked Да оспамя малко и тук! Simple Smile

Цъкайте смело Simple Smile


# 6
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Какво , какво умно да кажа , може би ЗАПИС  Joy Joy Joy hahaha
(винаги съм си мечтала да го напиша някъде, но с тази моя уста, постоянно се сещам с какво да се включа по темата  Mr. Green )



Наздраве! Вече си му е ред с настъпването на нощта  Party





# 7
  • София, България
  • Мнения: 5 597
П.П . Не е по темата, но е супер готино  hahaha

# 8
  • Мнения: 245
П.П . Не е по темата, но е супер готино  hahaha



Понеже любовта е наоколо.....
ах, асоциации, асоциации....
единия ми напомня за един пич дето много добре борави с огнестрелни оръжия, и не само  Laughing другия верно не е точно купидон, но пак хвърчи с крила   Laughing


 Joy Joy

# 9
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Мо, много Роберто-Едуардиански си настроена...харесва ми  Heart Eyes

# 10
  • София
  • Мнения: 1 001
Запис. Любовен.  Heart Eyes Да не ви загубя дирите.  Wink
Останаха ми очите в Джаксън и коня!  Joy Heart Eyes

Днес дочетох "Бел Ами"...Беше странно приятно да си представям Робърт в тази роля и ме гложди любопитство какъв сценарий са направили, особено какъв край са измислили за филма...Въобще...много ми е...френско.  Whistling

Лейди беше пуснала много хубав поздрав, жалко, че в другата тема остана, но сърдечно благодаря - на сърце ми легна... Hug
Лека и празнична вечер на всички, либето ме вика по важна работа! Mr. Green Heart Eyes

# 11
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Запис.
Тейтей ви праща рози.
Само рози... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 12
  • Мнения: 625
Филмчето е супер,едно от любимите ми.Но не мога да се сдържа...онази вечер изгледах пародията на ''Здрач'' и доста се посмях Joy Казва се ''Вампирите не струват''.Препоръчвам го,малко да се позабавлявате Joy

# 13
  • Мнения: 245
Филмчето е супер,едно от любимите ми.Но не мога да се сдържа...онази вечер изгледах пародията на ''Здрач'' и доста се посмях Joy Казва се ''Вампирите не струват''.Препоръчвам го,малко да се позабавлявате Joy

Здравей malenagalena
не съм те засичала в нашето здрачно семейство, пък може и да съм те пропуснала
защо  говориш за филмчето в единствено число, ние отразихме вече 3 части на здрача-Здрач, Новолуние и Затъмнение. Сега си  чакаме си и третата- Зазоряване, макар и разделена на две.
А пък филмите са по романите на Ст. Майер.
Ако не си ги чела можеш да ги прочетеш
Ако не си гледала 2 -ра и 3-та серия на Здрач, има ги по торентите.
Пародията на здрач е всъщност пък мешавица от Здрач и Новолуние, а че е яка, яка е. Ние имаме страхотно чувство за хумор и такива пародии осмиващи любимата ни сага хич не ни плашат.

 Ако имаш интерес към сагата, към филмите към нея, към героите, към артистите, абе за всичко каквото се сетиш тук е точното място Laughing
А и не се плаши, ние сме си малко луди глави и по някой път, ни в клин ни в ръкав издивяваме, ама купон си правиме. Laughing

Леле, какво посрещане ти спретнах, дето се вика от вратата за главата Joy Joy

Запис. Любовен.  Heart Eyes Да не ви загубя дирите.  Wink
Останаха ми очите в Джаксън и коня!  Joy Heart Eyes

Днес дочетох "Бел Ами"...Беше странно приятно да си представям Робърт в тази роля и ме гложди любопитство какъв сценарий са направили, особено какъв край са измислили за филма...Въобще...много ми е...френско.  Whistling

Ей,  аз от кога дудня за пусти БА, око на голем екран Жорж ДюРоб Великолепни  и едновременно с това мръсник да види, ма на ще ни тормозят, та чак до на есен Mr. Green
О, само на теб не съм ти опявала как исках на Роб да му сложат и мустачки  Laughing но явно ще гледаме немустакат Жорж ДюРоа.

След толкова писане от моя страна не може без унагледяване да завърша Joy Joy
цък, цък, цък, знаете урока  Mr. Green

# 14
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Диди, представила си ни отлично, а така - да не стават грешки никакви, някой случайно може да си помисли, че сме добре  hahaha

СМАХНАТ СРЕДНОЩЕН РОБИНСКИ КОМИКС ( не много приличен  hahaha )

Чакайте да ви кажа каква драма се разви днес в лагера на робините ( имам папарашки снимков материал  hahaha )

Идва Дийн и се изцепва :




Роб, разбира се е смаян от нахалството му:



и твърдо решен, да не допуска своеволия на собствена територия:



Нашите братя, не можейки да си кривят душата, се чувстват леко засрамени, че са посегнали към забранения плод:



Роб ни показва триумфалната си физиономия:



и после атакува по същество:




и пак и пак и пак


после малко почивка:




и ето финалните кадри идват в стегнат вид:



*******
След тази феноменална простотия мога да си легна спокойно с чувство на изпълнен дълг  hahaha bowuu

Общи условия

Активация на акаунт