Тwilight/Здрач- тема 68 - Something old, something new. Something SPARKLING :-))

  • 27 222
  • 734
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10
И хоп трейлар на Бел Ами! Heart Eyes
 

# 31
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 772
Аууу, Тай Тай Heart Eyes Хубав Тай Blush
Добре изглежда трейлъра на Бел Ами, вижда се, че вече изплава от ролята на Еди... Надявам се да му се получи добре този филм Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 1 001
И хоп трейлар на Бел Ами! Heart Eyes
 

И хоп - това си беше направо  магия за безсъние!  Mr. Green Очарована съм!  Heart Eyes

п.п. Само дето, от това, което виждам филма ще завърши май точно както завършва книгата, което не ми се щеше, но хайде да не бързам да  слагам тигана, докато е рибата още в морето. Wink

Последна редакция: сб, 23 юли 2011, 01:02 от maminkavania

# 33
  • Мнения: 6
Ах лелеее  Heart Eyes Колко е хубав Роб само!  И колко ще е страхотен филма!!!! Мисля, че сега ще въртя трейлъра 1 час на риплей! А н сватбата е направо повече от кендин  Crazy *припаааааад*

Само вижте какви красоти ще гледаме след няколко месеца  Heart Eyes

 

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 791
Прилепче, благодаря ти за бързото инфо за Бел Ами!!!

Красота! Кристина Ричи покрива очакванията ми , засега за визия, напълно!

     

Само на мен ли ми се струва, че в трейлъра към 43 мин. звучи музика почти идентична на музиката в Little ashes  @! newsm78

# 35
  • Мнения: 10
Не просто тази музика често я слагат по трейлари! Simple Smile  Hug


# 36
  • Мнения: 200
Moмичетаааа махнали са трейлъра! Има ли го някъде, искам да го гледам!!!! Направо откачам  cry


...........oh namerih go!!!!

# 37
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Оттървах трейлъра, махнали са го!!!! Ееее, който спи до късно така е!
Поправка намерих го... Умиргаааааааааммм. Роберто ще блесне яко в тоя филм, как крещи само бррр

Последна редакция: сб, 23 юли 2011, 09:45 от Красе

# 38
  • Мнения: 200
Оттървах трейлъра, махнали са го!!!! Ееее, който спи до късно така е!

ето гооо - ЦЪК

# 39
  • Мнения: 10
Много ги мразя като правят така!Къв им проблемa 1-во сцената с Ед и Бела сега и това! #2gunfire

# 40
  • София
  • Мнения: 1 001
Tanzen, къде си, мила, не си писала отдавна тука, обаче днес имаш повод да черпиш, пък ние имаме повод да задръстим темата с прекрасности за поздрави!  Laughing

  bouquet Честит рожден ден! Много красота и вдъхновения ти пожелавам! Много, много споделена любов!  bouquet






# 41
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Честит Рожден Ден, Жани! Здрава, весела и щастлива, радвай се на живота   bouquet

# 42
  • Мнения: 200
Честит рожден ден, Жани!

Роб ти замисля голяма изненада за тази вечер:

# 43
  • Мнения: 3
Макар че Жани  едва ли чете вече тук, да я поздравя и аз - Жива, здрава и щастлива  Hug  bouquet

Благодаря за трейлъра на Бел Ами  Hug  Мисля, че е страхотен просто  Heart Eyes  Нямам думи  Heart Eyes

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 791
Добро Утро!!!



Да очакваме една доста ралична, направо авангардно решена Снежанка!  newsm78

Последна редакция: нд, 24 юли 2011, 09:10 от ladi Koup

Общи условия

Активация на акаунт