144 СОУ и 81 СОУ

  • 10 684
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 265
ще запиша тел и ще ти дам но др седмица

Благодаря. Поне да се науча да танцувам хоро...., че на последен рожден ден бая се поизложих Joy

# 46
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 386
Знам за народни танци за големи и малки в Младост 1, в читалището -школа Младост .

Понеже и на нас ни предстои избор на училище, опитвам да запиша детето си на някакви танци в градината, но то се отписва и не иска ходи. Иначе обича да танцува и именно заради този сертификат ми се искаше да ходи на нещо, но не се получава.

# 47
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Дами, само да споделя, че училището е с добра посещаемост, но не е необходимо да си с връзки за да влезнеш.
МАкар да има наплив за хореографията, иначе не останах с впечатление някой да е върнат.
дори 81 за което имаше опашки, към 1 септември имаше 2-3 бройки с англ. и немски.
Виз 125 приключи с едно класиране...
Така, чем споко - трябва да стане абсурден наплива на деца в Младост, та да се окаже, че Вашято дете няма да бъде прието в 144.

# 48
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
аз само да кажа, че за сега съм доволна - детето ходи и не се оплаква, нямам забележки - не е идеално, но и аз не съм - и закъсняваме и др неща
за сега съм доволна

# 49
  • Мнения: 36 209
Понеже и на нас ни предстои избор на училище, опитвам да запиша детето си на някакви танци в градината, но то се отписва и не иска ходи. Иначе обича да танцува и именно заради този сертификат ми се искаше да ходи на нещо, но не се получава.

моята дребосъчка ходеше на танци в градината в тази школа - http://www.classicm-bg.com/about.htm
сега е предучилищна и ще я водя аз на адреса до меридиан 22 - тази вечер е първото занимание + родителска среща
ако те интересува нещо, има телефони за връзка на сайта
моята идея също е за хореографска паралелка, но на нея няма да й трябва сертификат, защото ще я приемат в училището и без него - сестра й учи там + посещава пг

пп предишни години си спомням, че приемаха около 1/2 от децата, които кандидатсваха, сега не знам как бъде

# 50
  • София
  • Мнения: 20 220
Дами, само да споделя, че училището е с добра посещаемост, но не е необходимо да си с връзки за да влезнеш.
МАкар да има наплив за хореографията, иначе не останах с впечатление някой да е върнат.


Не че искам да плаша някого, но когато дъщеря ми кандидатства преди 5 години, имаше доста върнати деца. Сега може и да е различно, не съм се интересувала.

# 51
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 386
Ние просто трябва да си изберем училище за следващата есен, не непременно в профилирана паралелка.  Peace
Има къде да ходим на танци, не само в градината. Знаейки изискванията в 144-то, ми се искаше да танцува в школа и да има сертификат, за да имаме по-голям избор между училищата. Но просто танцува само в нас, не иска пред чужди хора и това си е. Не сме за хореографската паралелка. Но все пак, ще надничам в темата - не се знае знае ли се  Wink

# 52
  • Мнения: 36 209
помислете за рисуване в такъв случай
голямата е с рисуване, в момента /5 клас/ започват да учат компютърна анимация - и да не я ползват в бъдеще, поне ще им бъде интересно  Wink
/отделно учат информационни технологии/

Общи условия

Активация на акаунт