Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 30

  • 32 220
  • 714
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 229
Те и без това винаги ни объркват с тези фрагмани. #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 34 162
И аз на 5 минути проверявам - ама йок. Заболяха ме очите....
Да видим.....до кога.....и във форума викат....чакат....

fragmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa­aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan nerdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee­eee ay yapiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii­iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii­iiiiiiiim - ето последното им викане....

# 62
  • Мнения: 2 229
Мариянче,представяш ли си ги наредени,нахъсани-чакат....и накрая нищо.

# 63
# 64
  • Мнения: 115
Абе къде го криха тоя Хубавия ЕНгин досега?  Thinking Crazy Crazy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 0



Умряяяяях

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 34 162
Мариянче,представяш ли си ги наредени,нахъсани-чакат....и накрая нищо.

Ей това туткане изнервя....Нарочно ли е....Незнам, винаги ли така закъсняват
и за срещи и за всичко.....Да им имам спокойствието.....

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 34 162
Падам до теб умряла и аз....Какво горят....

# 68
  • Мнения: 115
Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy
незнам за вас, но аз след тоя фрагман съм неадекватна, изживявам НИРВАНА!  Crazy Crazy Crazy
 

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 34 162
Велико - все едно горят миналото....И се гледат......Ох, ще го гледам още и още....

# 70
  • Мнения: 238
Е пак грешка съм направила с анкетата SadТова е голяма кутия -май със сватбена роклА newsm78

# 71
  • Мнения: 12 000
След този фрагман съм така  #Silly newsm44 newsm44 newsm68 newsm68 най-после малко нежност в този сериал
И на мен на рокля ми прилича,да ме поканят, Менделсон ще им изсвиря безплатно  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 0
Слуховете ще се окажат верни, аз имам нужда от свестяване в момента Mr. Green не знам къде се намирам, в тоя фрагман видях неща, които исках да видя вече 36 серии

# 73
  • Мнения: 115
Така е Аничка, много точно го каза, 36 серии чакаме тези 30 секунди! Направо се разтреперах от кеф! Идеми да легна и да спя до четвъртък! Никакво търпение нямам вече.  Grinning Grinning Grinning

# 74
  • Мнения: 2 229
ЧАКАНЕТО СИ СТРУВАШЕ!!!!!!!!!
ЧУХ НЕЩО ЗА СВАТБА МАЙ,ИЛИ ТАКА МИ СЕ Е СТОРИЛО  Embarassed Embarassed Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт