Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 30

  • 32 238
  • 714
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 34 233




Е, доживяхме.....

# 76
  • Мнения: 115

Преводче -
Ф - Когато казах, че искам да вярвам на някого, когато казах, че искам да съм добре. Сега чувствам, че ти вярвам повече.
К - Благодаря.

# 77
  • Мнения: 12 009
И на сватбата да арестуват Керим  Sick

Отивам доброволно да си взема домат

# 78
  • Мнения: 9
Това във фрагмана е по-хубаво и от прегръдка Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Не знам как ще изкарам до четвъртък Crazy подаръка и на мен ми прилича на булчинска рокля Heart Eyes

# 79
  • Враца
  • Мнения: 791
Момичета от този фрагман имам нужда от въздух  Mr. Green . Серията ще е уникална  Heart Eyes . Погледа на Фатмето като отвори кутията беше сякаш неможе да повярва какво вижда  Crazy Crazy

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 34 233




И не се дърпа. Ама това след скандала ли е...да слагат кекса да се пече....

# 81
  • Мнения: 374
Никога чакането не си е струвало толкова -    
Ох, лекар ще ми трябвааааааа........

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 34 233




Обичам този филм.....

# 83
  • Мнения: 0
Жива да не бях! Това ми е любимата целувка - нежно по дланта! Само влязох да се размажа от кеф.

Изчезвам. Да не ме уволнят! Акулите дебнат в залива!

# 84
  • Мнения: 238
За първи път гледам фрагман,който да не те препраща напред назад,а фрагман въздействащ Embarassed EmbarassedЧетери Дами от нас са били най прозорливи и смели в отговорите на анкетата Hug Hug HugПоздравление за тях  bouquet  bouquet

# 85
  • Мнения: 0
А забелязахте ли къде се намират като й дава подаръка? newsm78 прилича на някаква съборетина, нещо като склад, да не би да стяга Керим нова къща за тях, а  newsm78

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 34 233
Дали не изгарят документа за развод....Булчинска рокля ли има в кутията.
Фатма беше казала - Да вярваш е повече от да обичаш..

# 87
  • Мнения: 2 229
ДА-АЗ ГЛАСУВАХ ЗА РОКЛЯТА,НО СЯКАШ И НА МЕН САМАТА НЕ МИ СЕ ВЯРВАШЕ-ПО-СКОРО ЖЕЛАНИЕТО МИ БЕШЕ ТАКОВА.ЩАСТЛИВА СЪМ,ЧЕ СЕ СБЪДНА!

# 88
  • Мнения: 33 435
еееееееееееееееееееееее, доживяхмеееееееееее Гериииииииииииииии Mr. Green Laughing
В четвъртък съм първа китка за филма Joy Joy

# 89
  • Мнения: 2 229
А забелязахте ли къде се намират като й дава подаръка? newsm78 прилича на някаква съборетина, нещо като склад, да не би да стяга Керим нова къща за тях, а  newsm78

АНИЧКА,АЗ СЕ БЯХ ЗАДЪЛБОЧИЛА В ОСНОВНОТО И НЕ ЗАБЕЛЯЗАХ ДАЖЕ КЪДЕ СА

Общи условия

Активация на акаунт