Как ще прекарат лятната ваканция учениците ви?

  • 1 462
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 54
Сина ми почти нищо не е научил по англ. език в у-ще. Реших да го запиша на летен курс по англ. език- малка групичка на неговата възраст,3 дни седмично до обет 2 месеца, вместо да дреме на компютъра! Предупредиха ме че курса е доста интензивен и бая домашни ще пишат, дали е редно да му отнемам ваканцията?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 127
Взех частна учителка по английски на дъщеря ми/ от втория срок/ и сега гледам и е дала един тон домашни за лятото та и аз като теб се чудех дали не й ограбвам ваканцията newsm78Знам че трябва да се занимава и преговаря чуждия език , но си мисля че трябва да бъде по- малко  обема на домашните за лятото.Не знам

# 2
  • Мнения: 166
Кой клас е той?

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Имам петокласник...вече. С английския няма проблем. Утре му е последния час в групата. Юни пълен ребакс. После мята книгите. Ще ходи на лагер с мен юли, а август ще поприпомним малко маТ`ряла. Няма да го зоря много.

# 4
  • Мнения: 166
Имам петокласник...вече. С английския няма проблем. Утре му е последния час в групата. Юни пълен ребакс. После мята книгите. Ще ходи на лагер с мен юли, а август ще поприпомним малко маТ`ряла. Няма да го зоря много.
Точно така... да няма много учене, но пък и да не е пълна свобода! Най-доброто решение  Hug

# 5
  • Мнения: 8 999
Моите са малки - завършиха трети и четвърти клас. Предстои им напълно безгрижна ваканция. Имат задължителни книги за четене, ще им стоваря и малко преговор по английски. Не повече от един час дневно общо като занимания. А май няма и да е всеки ден.
Ваканцията е за почивка.

# 6
  • София
  • Мнения: 39 876
На мен ми се виждат много два месеца, 3 дни седмично, макар, че е само до обяд.

Моята дъщеря е 3ти клас. С английският няма проблем за сега. Ще има градска ваканция. Следобед докато брат й спи тя ще чете книжки, това ще е макс по 2 часа на ден. Смятам да намерим време за математика и английски.
Все още обаче това са само планове Simple Smile
На море с нас. Съпругът ми си бил пуснал отпуска по една седмица през юли, август и септември. Но все още не сме решили какво ще се прави Simple Smile

# 7
  • Мнения: 94
Моето дете ще почива,ще ходи на акваленд и четене на книги.
Не искам да и отнема нито ваканцията , нито безгрижното детство /въпреки клишето/.

Общи условия

Активация на акаунт