7 клас. Изпитите вече са зад нас, и до резултатите - релакс!

  • 48 076
  • 723
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 525
Хубава вечер на всички!
Радвам се на новата тема. Много релаксиращо наистина действа заглавието й. Имаме 10-на дена спокойствие и време за малко по-лежерни въпроси    hahaha lalalala

# 16
  • Мнения: 633
ето ме и мен в новата темичка. при нас започва чуденето "А сега накъде". Бяхме оставили решението за след изпитите, но вече няма за кога да го отлагаме.

# 17
  • Мнения: 681
Да не пропусна и аз темата  Joy
Жалко, че срещата е на 3-ти. Пожелавам ви приятно изкарване и много емоции, да се наприказвате и заради нас  Peace

# 18
  • Мнения: 552
ДобрА вечер и от мен  Hug

На среща няма как да ми се получи, но без аз да искам / а Вие надали - Ви почувствах СВОИ/

За общата поща - не мисля, че брой постове /НЕ/ СА/ гаранция.... мое мнение, само знам, че приятелите от АБВ могат да помогнат при добро желание!!

Шани, каза "постно" - не мисля, че цитирам точно, само знам, че Е нужна малко / разбирай ДОСТА/ свежест..

Харесва ми компанията ВИ, въпреки, че я ползвам вече от години инкогнито, но... то е казано.... ученикът намира учителя, когато е готов... отново БЛАГОДАРЯ

# 19
  • Мнения: 976
      Здравейте! За съжаление в петък съм на работа до 22ч;, но се надявам да имаме и други поводи за срещи и  - почерпка!
      В първия момент си помислих, че може би е рано за срещата / ние сме от тези, за които изпитите не са приключили!/, но после си спомних как като студенти след писмените изпити отивахме да се черпим, преди да сме узнали резултатите...
      Относно пощата - аз лично съм видяла паролата, когато бе на първа страница, и не е имало нужда да я искам или пращам на някого.
      Но много ме впечатли мнението на Белмекенска - наистина при големите финансови интереси, които се разиграват при подготовката за кандидатстване, не само школите, но и други вероятно не са били доволни да имаме достъп до толкова бърза, актуална и систематизирана информация... Макар че не искам да подозираме никого, но нейната версия ми се видя много вероятна.

# 20
  • Мнения: 552
Само лично впечатление - проблемът с пощата стана в края на таз'годишната кампания....та на мен личмо никакви финансови интереси не ми се вписват

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Здравейте майчета. Днес не съм влизала в темата и вие сте започнали нова! Браво. Чувам нещо за среща, със сигурност няма да мога да дойда, но ви завиждам, че ще се видите и ще обсъдите "на живо" нещата около изпитите.
Ние днес също не сме коментирали английския, сакяш че математиката и българския ми взеха силиците и нямам никакво желание да се занимавам наново със същите неща.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 253
Включвам се, загрявам за следващата година. Grinning

# 23
  • София
  • Мнения: 11 711
Бях Ви изпуснала вече,но Ви намерих.
Лени,за пореден път благодаря!  bouquet


# 24
  • Plovdiv
  • Мнения: 550
Благодаря за новата тема, Лени!  bouquet

Честит празник на всички дечурлига - малки, големи и непораснали! Laughing

# 25
  • гр.Варна
  • Мнения: 869
Честит празник на всички, които са или се чувстват деца.  Бъдете весели, щастливи и не чак толкова послушни. Wink Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 413
Честит 1 юни на всички, които го чувстват празник   bouquet

Включете ме в бройката за срещата. Може малко да закъснея, че не се знае детегледачът дали ще свърши работа навреме. Но пък и вие едва ли ще изпиете по една бира на екс и ще изчезнете  Laughing

# 27
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Лени - мерси, че се трудиш   bouquet

АКО може БЕЗ повече статистики и мерене на ... патки Wink

МAMS, я опитай ПАК да се изкажеш...  Rolling Eyes Whistling

# 28
  • Мнения: 681
Честит празник на всички малки, големи, пораснали и непораснали все още деца!   bouquet
Нас ни е обхванал пълен релакс, сутринта едвам я избутах да ходи на училище. До последно ми се моли да я оставя в къщи да си доспи  Joy Joy Joy Joy   Joy
Естествено за утре и други ден нищо не е погледнала, евентуално днес следобяд може би - така каза  Mr. Green Ох, разбирам ги  Embarassed
Слънчев и весел ден на всички  Hug

# 29
  • навсякъде
  • Мнения: 348
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И ОТ МЕН НА ВСИЧКИ ДЕЧИЦА   bouquet
В петък пийте едно и заради нас от провинцията, за да не се съберем едно автобусче провинциални мами и да ви изненадаме  Joy

Общи условия

Активация на акаунт