7 клас. Изпитите вече са зад нас, и до резултатите - релакс!

  • 48 075
  • 723
  •   1
Отговори
# 360
  • навсякъде
  • Мнения: 348
А при нас учат втора смяна. Имаха само половин час почивка между ВО и училище

# 361
  • Мнения: 8 806
Момичета, някой има ли опит с кандидатстването на близнаците. По закон знам, че можем да използваме по-високия резултат, но ме интересува документално как се оформя това, в частност в изпратената от Белмекенска бланка не виждам май тази възможност, дали ще подаваме две заявления, то май ще трябва да са две  ooooh! не знам, моля ако някой знае нещо да ми помогне с инфо Simple Smile

Разгледай наредба №8 http://pgrkk.hit.bg/naredba.htm, ако се наложи да ползвате предимството.

# 362
  • Мнения: 66
Unadaptable благодаря за линка. И ние имаме наредбата, но мисълта ми беше на практика с подаването на документите как става  Simple Smile Пуснах питане и при осмокласниците и при деветокласниците както ме посъветва Lady_A. Дано има някой с по-предишен опит  Wink

# 363
  • Мнения: 1 655
Момичета не беше ли обявено, че резултатите от държавните зрелостни изпити ще бъдат обявени до 6 юни newsm78. Резултатите бяха обявени днес 3 юни, дали пък няма и на седмокласниците да излязат по рано  Peace

# 364
  • Мнения: 1 879
Белмекенска благодаря. Ако е на А3 мислиш, че ще може да се ползва или може да им щукне друга там ooooh! Кодовета на паралелките само в гнездата ли са обявени? Благодаря ако ми отговорите  Simple Smile

Не знам на кого какво може да хрумне, но държа да отбележа нещо съвсем ясно, за да не се подведете - кодовете се вписват от хората, които приемат документитеи като написах "да си ги впишете" имах предвид това, което already detective беше обяснила неотдавна: вписвате си ги в черновата или списъка, който сте си подготвили вкъщи, и докаго едната учителка ги диктува на другата, сравнявате с това, което вие сте си отбелязали, за да се избегне евентуална грешка. Тази сверка не е чак толкова важна, защото и на самите формуляри пише, че важи написаното с думи, но за всеки случай може да си я направите. Кодовете за паралелките съм виждала само в гнездата и никъде другаде. Предполагам, че е точно защото НЕ ТРЯБВА да се вписват от родителите.

# 365
  • София
  • Мнения: 2 265
Дано да не объркаме нещо, но първо да дочакаме резултатите! Остана 7 дни...

# 366
  • Мнения: 377
Добре че ви намерих  Laughing. Изпитите вече минаха, но по-добре късно, отколкото никога. Сега ще наваксам с четенето.

# 367
  • Мнения: 66
Белмекенска отново благодаря за пояснението. Може би не съм изчела всичко по въпроса тук във форумите Embarassed В справочника е споменато това, но някак не съвсем ясно и затова ми е от полза твоят съвет - с черновата и ушите на 10  Laughing

# 368
  • Мнения: 23
Белмекенска, Благодарности и от мен за разясненията!

# 369
  • Мнения: 411
Unadaptable благодаря за линка. И ние имаме наредбата, но мисълта ми беше на практика с подаването на документите как става  Simple Smile Пуснах питане и при осмокласниците и при деветокласниците както ме посъветва Lady_A. Дано има някой с по-предишен опит  Wink

не отговаряме, тъй като има още много време, но ето моят опит.
Бях си изтеглила формулярите от интернет и си ги бях попълнила предварително в компютъра. Така когато отидох в гнездото на практика само сверих дали кодовете имат промени тази година. /имах ги от справочника предишната година/. Нямаха, така че направо подадох предварително попълнените формуляри с желания в къщи. Не исках да оставям на напрежението. Иначе в училищните гнезда има много услужливи и компетентни лица, който помагат при попълването на формулярите.

момичета, опитайте се да сте спокойни. Като излезнат резултатите ще помагаме 8-класните майки, както на нас помагаха предишната година. Време ще има много.

# 370
  • Мнения: 1 879

По повод въпроса ти за близнаците - на 8 юни в РИО София ще има среща с директорите на училищата-гнезда, за да им разяснят процедурите. Ти можеш преди тази дата да се обадиш на директора на училището-гнездо, в което смяташ да подаваш заявления на децата, и да го помолиш специално да попита. Така най-добре ще се осведомиш, а и той също. Не съм сигурна, защото не съм чувала как точно се процедира, но за двете деца трябва да се попълнят отделни заявления и те ще си се класират поотделно, а когато записвате единия, тогава вероятно ще обявите, че искате там да бъде записан и другия. Поне като чета Наредба 11 - това разбирам. А от РИО какво казват?

# 371
  • Мнения: 66
Kessy благодаря за съветите и за бъдещата помощ!   Hug Белмеканска важно инфо - благодаря ти страшно много, ще те послушам Hug

# 372
  • Мнения: 166
Как са се справили децата Ви днес? Споделете резултатите им, моля Smile

# 373
  • Мнения: 633
за моя син това беше най-трудното ВО, защото недолюбвафизиката и химията. Успях да го убедя да проверим поне въпросите, за които се съмнява. По  физика бяха 4 - всички ги е налучкал. По химия 2 - резултатът е 50 на 50, т.е. 1 грешка. За биологията каза, че е сигурен за всичко. Не знам от тези, за които уж е сигурен, колко са верни. Отказа "да си губи времето с проверки", било му писнало от ВО-та.

# 374
  • Мнения: 633
ей, колко е  притихнала темичката ни тази вечер.  Ще чакаме утре отзиви и снимки от форумния купон, да знаете! Май само аз съм останала пред компа....

Общи условия

Активация на акаунт