СЕПТЕМВРИЙЧЕТО със радост чака подаръците под елхата!

  • 76 754
  • 734
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 1 189
Честита Коледа, момичета! Мир и любов на земята, да са здрави децата, благоденствие за страната!

# 646
  • София/Русе
  • Мнения: 83
Честито рождество Христово ! Много здраве и обич !  Hug

# 647
  • Мнения: 9 776
Честита Коледа на всички! Здраве, щастие и благоденствие за вашите семейства! Hug

При нас преобладават музикалните играчки и синът ми много им се радва. Кара ни да пеем, а той свири, или обратно. Joy Хубаво нещо са децата. Thinking Покрай тях и ние ставаме малко или много такива, а Коледата определено я чаках като малко дете. Crazy

# 648
  • Мнения: 571
Честита Коледа на всички HugМног здраве,сбъднати мечти и усмивки за малките и за семействата им Hug
И при нас има мнооооого играчки.Казах на ММ да бута стената и да завземем една от стаите на съседите.Няма къде да стъпя,камо ли да се завъртя #Crazy Е аз съм си и разплута вече,но все пак.
Музикални играчки дал Бог.Направо е ужас.Пуска всичко наведнъж и пее и вика.А аз лудвам.Има и много занимателни,но те на този етап не са интересни-търпение нямам да се изтощят батериите на свирещите Joy За нея тази година определено бяха хубави празници.Вече разбира,радва се,обяснява под коя елха какво е донесъл Дядо Коледа.До сега е минал през 3 броя.Днес се очертава последната.Ние с баща и от маса на маса #Crazy Взе да не фатя място hahaha Колкото кг качих тези дни за цялата бременност не бях качила.Ще ме сложи док на диета като ме види началото на др.месец
Общо взето това от нас.Гледаме се с кака,раста си аз,пия си лекарствата,а малкия си подритва
Та така...

# 649
  • Мнения: 1 226
Хо, хо, хо -Честита Коледааааа! Здраве и късмет  Heart Eyes

# 650
  • София
  • Мнения: 1 368
Здравейте.
Честита Коледа и весело посрещане на Новата година.
2012г. била година на Дракона според Китайската митология и била много важна -ето какво пише за нея.
Драконът символизира късмета, положителното влияние в живота и напредъка. Той носи богатство, добродетели, хармония и дълголетие. Ще направи следващата година ярка и непредсказуема. Може да привлече като магнит в живота ви голяма любов или изобилие и богатства, но и лесно може да ви ги отнеме. През 2012 г. е важно да оценявате всичко, което ви се случва, да не проявявате алчност, да не си играете с чуждите чувства и да не очаквате лесни пари.

2012 г. ще е под покровителството на водния Дракон. Ще преуспяват тези, които са дипломатични, мъдри и досетливи. Тази година ще е успешна за творческите личности и за тези, които умеят да пестят и умножават парите си, но не и за алчните. Годината на Дракона изисква пълна себеотдаденост, ентусиазъм и преданост към всичко. Всяка постъпка, дума и жест трябва да бъдат проверени, премислени и пресметнати. Драконът ще "изяде главата" на мързеливите и тези, които изпускат шансовете за успех, предложени от него. Бъдете артистични, подхождайте към решаването на проблемите творчески, търсете нестандартни решения. Само от онова, за което сте положили истински труд, ще пожънете успех. Не бъдете мнителни през 2012 г. Отървете се от безпокойството, то може да попречи на правилната ви преценка.

Относно подаръците Васко много се радва 3 часа не му се чу гласа на Бъдни вечер.Разнася си ги играчките 3 дни в едно малко кашонче и ги показва на всички.Обаче е и нахален пита ме- мамо,защо не си ми поръчала на дедо Коледа -Балто,Сокола и порчие-иска всички да ги има ooooh!За именният му ден оставих Немо и Мадагаскар играчките.
Да Ви се похваля уцелихме в Кауфланд намален Лего строител 650бр. за 33лв-много изгоден е.Има още по 1-2 бр. останали във всеки от магазините им.

# 651
  • София
  • Мнения: 3 124


Честита Нова Година! Много здраве и благополучие в домовете ви! Нека да търсим и откриваме малките-големи радости във всеки ден!

Честит имен ден на Васко! Да боледува по-малко през тази година и само хубави неща да му се случват!  bouquet


Прекарахме хубава тиха новогодишна вечер с децата у дома. Галя си легна към 22 часа и не се събуди от гърмежите и фойерверките. На сутринта дядо Коледа беше минал повторно и й донесе (от името на чичо й Wink) музикално килимче, по което се рисува с водна писалка, и пъзел, в който трябва да свърже малките животни с техните майки. Времето е чудно днес- тихо и слънчево. По обяд бяхме навън- игра със снега, люля се на люлка, дори се пусна веднъж по пързалката. Laughing

# 652
  • Мнения: 343
Честита Нова Година! Нека ви донесе здраве, късмет и още повече любов в семействата ви!

Честито и на Васко, да е жив и здрав и той и името му Hug

Ние си изкарахме семейно празника, много спокойно. Тук няма заря (поне в нашия град, то е като квартал на Бостън но се води отделен град) Зоя устиска без никакъв проблем до 12 часа, но като дойде новата година и тя малко се обърка къде е, че не я вижда. Също се разсърди защо само Хриси имала рожден ден, а тя не, искала и тя подарък и така Grinning

# 653
  • Мнения: 11 329
Честита ви нова Година, момичета!
Бъдете здрави и се обичайте!
Весел поздрав от моето пораснало септемврийче и големите му брат и сестра

DSC_9789 von Arwen Abendstern auf Flickr


DSC_9700 von Arwen Abendstern auf Flickr

# 654
  • Мнения: 427
Честита нова година ,момичета!Пожелавам много здраве ,щастие и любов да цари в домовете ви!Нека през 2012 се сбъднат всичките ви мечти! Hug Hug Hug
Честит имен ден на Васко-да расте здрав и палав ! bouquet
Веч,прекрасни снимки,както винаги!Децата са прекрасни! Hug
Григ,ама то не останало .... Simple SmileЛеко раждане и здраво бебче ти желая Praynig
Ние сме добре .Посрещнахме Новата година в приятна компания-Яна проспа шумотевицата LaughingВ отпуск съм и се гледаме от седмица насам у дома,ама не я опазих Simple SmileНа градина не ходи ,а се сдоби с херпангина SadЕ вече отшумя,ама си беше доста неприятно.
Весело посрещане на предстоящите празници LaughingНе знам и вие ли сте така-като видя отрупана трапеза и ми иде да бягам обратно към изхода Laughing

# 655
  • Мнения: 166
Честита да ни е новата 2012та година. Бъдете вие и вашите емейства много здрави, щастливи заедно, обичайте се. И дано новата година е много успешна, финансово стабилна и спокойна.

Ние посрешнахме новата година с приятели, а децата оснавихме на бабата. Все още в нашата компания по`ти няма други с деца и няма хич да им е интересно с нас. А и сега като сме си в БГ е гледаме да се възползваме максимално от възможността да излизаме без децата, защото в Германия няма такава възможност.
Иначе и не ходихме на снежна пълзалка. Дядо Коледа беше оставил на Яна шейна. И представете си още от първото излизане пабнаха болтовете на дъските на шейната  #Cussing out Как може да продават такива боклуци. аз исках да купим класическа дървена шейна, на свекърът каза, че некъде на можело да се намери. Така ли е? В Германия продават адски лного токева шейни. Та тай купи с метална рамка и дървени дъски. Е оправия половинката, на бях много разочарована.
Но с оправената щейна и на Яна и на Ина много им хареса.
Ходи ми се на Витоша, но нали не работят лифтовете и няма как да се качим, а с кола не искам.

Григ стискам палци за едно бързо и безпроблемно раждане.

Веч както витаго супер снимки.

Стефи на патерици честит имен ден на Васко, да е здваричък и по-послушничък и много да ви радва.

Данип и аз като си помисля за маса и ми се повдига вече. Даже днес мисля да ида малко да поспорувам, че поне да седна с по-чиста съвест на масата  Wink следващия път. Mr. Green

# 656
  • София
  • Мнения: 1 189
Честита Нова Година! Мирна и благоденствена, здраве и късмет за всички!
Честит имен ден на Васко! Да е здрав и усмихнат! А ако има Силвии и Силвестъровци и на тях честит имен ден днес!
Вчера бяхме из Витоша - приказен сребърен сняг до колена и върху боровете и навсякъде, слънце и синьо небе! Чудно е в планината зиме, по често ако може да се ходи!
  

# 657
  • София
  • Мнения: 1 368
Здравейте.
Честита Нова година!
Мерси много за поздравите за именника ми Васко.Hug.Той на 31 декември си мислеше,че пак ще има дядо Коледа и все отваряше външната врата.Казахме му,че ще има имен ден и подаръци и в 21ч беше неудържим и му дадохме подаръците предварително.Към 22ч. вече реши ,че трябва да гледа Немо с мене и аз до 12ч. си играх с него и гледах Немо.Като го приспахме в 1ч.отидохме при кумовете в един ресторант и бяхме до 4ч. там-изкарахме си чудесно имаше и много танци -да Ви кажа,че от толкова отдавна не бях танцувала,че първоначално бях като схваната. Laughing

# 658
  • Мнения: 166
Честита Нова Година! Мирна и благоденствена, здраве и късмет за всички!
Честит имен ден на Васко! Да е здрав и усмихнат! А ако има Силвии и Силвестъровци и на тях честит имен ден днес!
Вчера бяхме из Витоша - приказен сребърен сняг до колена и върху боровете и навсякъде, слънце и синьо небе! Чудно е в планината зиме, по често ако може да се ходи!
  


Bora с кола ли се качихте до горе? Вчела беше прикамно времето и днес е толкова слънчево и мен ми се ходи адски много на планината. Симеоновският лифт дали работи?

# 659
  • София
  • Мнения: 1 189
Петка малко със закъснение - с колата (доста буксува тук там) стигнахме до писта и хижа Офелиите. Не работеше вчера влека, за Симеоновския лифт не знам. Наистина е приказно в планината, неперменно отскочете, ако имате възможност - я до Витоша, я до Боровец. Мальовица и Паничище също са добри дестинации.

Общи условия

Активация на акаунт