ПЪРВИ за ВТОРИ клас - ваканция, УРА! - 2

  • 25 926
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Здравйте  Laughing.
На порасналите набори -  честито / макар и на патерица/   bouquet. Много здраве и весели и игри Hug.
 Теди, вярвам, че каквото и да решиш относно преместването ще бъде за добро  Hug.
 mamainka , то книжката за Мечо Пух не е написана много за четете от 8 год. деца. Големият ми син имаше да я чете и помня,че беше доста философски написана. Нямаше общо с филмчето.
 Иринче , сподели , моля те за този курс по роботика  Hug.
 Хубав ден на всички  Hug.

# 706
  • Мнения: 4 116


там и заведение сме си харесали, но няма деца, които да поканим,
Тедка,да прескочим от Бургас ние тогава Wink

Заповядайте  Hug Само да уточним къде ще е  Laughing
Според вчерашното ми проучване, най- желаните ни гости няма да са в Сф по това време. И май нещата клонят към празнуване в Добрич...

# 707
  • София
  • Мнения: 7 673
Иринче , сподели , моля те за този курс по роботика  Hug.
Дани,
Роботиката е 7 занятия по 2 астрономически часа. През уч.година се провежда всяка седмица по веднъж, а сега от 06.07. до 14.07 имат интензивен курс в 7 последователни работни дни. На Неофит Рилски 24, от 16.00 часа, 98 лв. Имат групи 1-2 клас и 3-7. Най-добре виж тук, и ако те интересува, се свържи с тях. http://bgmindstorms.wordpress.com/2010/08/25/robotics_sofia_varna/
Аз звънях на този номер: 0878 933094, човекът беше много любезен, на този номер го и записах. Плаща се, когато се отиде, което е голямо улеснение.

# 708
  • Мнения: 14 133
Привет.  Hug
При нас няма нищо ново.  Rolling Eyes 

# 709
  • Мнения: 2 474
Здравейте,момичета! Laughing
Вчера водихме Петьо и приятелчето му на 3Д на втората част на "Колите".Баща му изчакал да почне филма и дойде да ме вземе от офиса/който е на 5 минути/ и след малко ми звъни майката на другото детенце да ме информира,че са излезли от киносалона и седят в кафенето.Оказа се,че не мога да се обадя на Петьо защото баща му в бързината не му намерил телефона.Като отидохме нашичкият ни посрещна разстроен с въпроса къде сме били и после се успокои и влезе.Нещо обясняваше,че проблема бил в екрана. ThinkingФилма му харесал но 3Д изглежда го е уплашило.Значи правилно отлагах първото му посещение на кино.Бъзльо си е и това е. Laughing

# 710
  • Мнения: 2 125
Привет момичета Hug Много съм щастлива днес. Бръмбара се прибра вкъщи, макар и за 1 ден. В 6 сутринта пристигнаха с баба и дядо и като му чух гласчето - "Мамоооо", вярвайте ми - ревнах от радост. Веднага се залепи на игрите и компа в неговата стая ( Twisted Evil), направих му палачинки, хапна си и към 9 се предаде и сега спинка сладко Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Не бил мигнал цяла нощ в колата, а днес имаме програма и ние - кварталния Джъмбо и вечерта и ние на Колите 2 Peace

Оххх, ще се пукна от кеф Laughing

# 711
  • Мнения: 2 474
Ау,Стели,и аз се развълнувах! Crazy

# 712
  • Мнения: 4 116
Стели, завиждам ти Simple Smile но все още благородно! Чудна програма сте си направили, а щом започва с палачинки, няма как да е лоша  Laughing
Дейзи, по- скоро на 3 Д-то ги дразнят очилата. Час и нещо да стои детето с очила, при положение, че принципно не носи и не е свикнало - еми изнервят се. Поне моите все ги свалят, мацат с пръстите и аз през целия филм бърша очила и пак им ги слагам. Затова и напоследък ги пускам сами, да се оправят, аз само се изнервям.
Нашия тийм билдинг май ще се отложи с една седмица, и ако стане така, още този петък може да си взема отпуска и да ида да си нагушкам диваците.

# 713
  • Мнения: 14 133
Ох, Стели и аз се разчувствах - мамината душичка.  Heart Eyes
Сашо пък не иска да ходи само с баща си при другите баба и дядо.  ooooh!
Мъжът ми отива от утре за няколко дена по работа в Силистра, а дребният иска или аз, или и моята майка да отидат с него.  Joy Аз не мога да се откача от работа, а да лашкаме майка ми и там да го гледа - няма стане.  Crossing Arms

# 714
  • София
  • Мнения: 7 673
Пу първа да честитя рождения ден на нашето акробатче Светльо.  Mr. Green
Пожелавам му да е все така талантлив и активен, и естествено и много здрав и щастлив, както и да постигне много успехи във всичко!
 Hug

Амбърче, наздраве!   bouquet beer

# 715
  • Русе
  • Мнения: 11 924
  Иринка, и на теб Честит Рожден Ден. Здраве и пълна къща с любов ти пожелавам. Успех във всичко, към което се насочиш !!!  bouquet

  Снощи за последен път нацелувахме 7 годишно момченце. Тази сутрин се готвим да напрегръщаме 8 годишен. Малкото ми момченце подхваща деветата си година.  Heart Eyes

# 716
  • София
  • Мнения: 15 252
Честит рожден ден на Светльо! Нека расте здрав и все така енергичен, да бъде щастливо и лъчезарно дете! Много успехи му пожелавам в нещата, които прави!  Hug

Иринка, Честит рожден ден и на теб!!!  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Бъди много щастлива!   Hug

Днес сме в къщи с Иво. Чудя се дали да отидем в откритата Коколандия-дали няма да е кално след вчерашния дъжд. Онзи ден се сетих за това място и оттогава нямам търпение да заведа Иво там. За първи път ще му е.
И ще си купим нова рибка-горката ни Слънце не издържа на грижите ни.  Sad

# 717
  • Мнения: 4 116
Честит Рожден ден на Светльо! Все така талантлив и умен да расте!

Иринче, честито и на теб! Да си все така обичана от 4-римата си мъже!

# 718
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Иринка, Амбърче, Честити празници! Бъдете щастливи, усмихнати и доволни от всичко което ви се случва и най-вече от малките разбойници!

# 719
  • Русе
  • Мнения: 7 801
4ЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на Светльо! Здраве,Щастие и много спортни успехи!

4естит рожден ден, Иринка! Много желана и оби4ана бъди !

Общи условия

Активация на акаунт