ПЪРВИ за ВТОРИ клас - ваканция, УРА! - 2

  • 25 923
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Русе
  • Мнения: 530
Амбър,
Честит рожден ден на малкия акробат!  Да е жив и здрав и все така упорит и всеотдаен към спорта. Пожелавам му да е на световно ниво и да печели медали, за удоволствие на  мама, тати, и всички нас!

# 721
  • София
  • Мнения: 7 673
Благодаря ви много, момичета!
Наборчето ме събуди с кутийка с подаръче стъклени топчета, герданче от мъниста и една много мила картичка. Беше ми направил и кафе.  Heart Eyes

# 722
  • Мнения: 775
Честит празник на Светльо, жив и здрав и много успехи и усмивки!  newsm59
Честито, Ирина и весело изкарване!  bouquet

Моето диване е доволен и щастлив при баба си и много му угаждат. Днес щял даже маалко да чете, от него да мине.

# 723
  • Мнения: 737
Амбър, честито на Голямото момче!

Да е все така весел, здрав, необикновен и чаровен. Да е все така обичан и ухажван от дамите, да му е светла и хубава годината!

На адашката Иринка - здраве и късмет, другото при такъв грижовен и обичлив син го има!

За Коколандия - много удачно и хубаво забавление за лятото. При горещини там е най-прохладното и полезно като разхода през лятото в града.

Ние сме на лятна занималня вече месец и нещо. Досега беше добре, че бяха две учителки, и едната беше доброжелателна, опитна и се стараеше хем малко да си припомнят математика и български, хем разбираше, че е лято и децата трябва повече време да прекарват навън. Раздаваше се за децата, играеше с тях на народна топка дори... Ходиха в паркове и музеи.

Сега останаха само с другата - млада и неопитна, мързелива  ooooh! Вчера моят ми се обади в 16 часа и реве - прочел 10 стр. наум, а тя го кара да й ги прочете и на глас, имал 6 страници да преписва и се уплашил, че няма да успее. Аз го успокоявам и насърчавам по телефона спокойно да продължи и чувам крясък "Затвори телефона, не ми се пазари!" Днес си имахме разговор... Ако така продължи, ще го оставя с баба - да гледат телевизия, а разходките ще са само вечер... Умори се вече дечкото. Ах как чакам тази отпуска!

# 724
  • София
  • Мнения: 15 251
mama-Ira , то гова си е по-зле и от обичайно ходене на училище. През учебната година по-малко товарят децата.  Rolling Eyes

Всъщност, прецених,че не е добре да ходим в Коколандия днес. Не за нещо друго, а защото Иво вчера е паднал с колелото и има голяяяма рана на едното коляно. А там-особено на стената за катерене-неизбежно ще трябва да се подпира на колене-ще го боли и може да си отвори раната. Има време.... По-нататък.  Simple Smile

# 725
  • Мнения: 2 472
А така,двама мои любимци са рожденици днес! Hug
Пожелавам на неповторимият ни,чаровник-акробат и певец Светослав да расте здрав и да развие така многобройните си таланти та мама,тати и всички ние лели-съфорумки на мама да се гордеем с него!Весел празник!Целувки и прегръдки! nbirthday Tada  party002  Party Time  costumed034
Амбърче,за теб от сърце smile3525 newsm51  love001
Ах,Иринка,мила моя,честито ти порастване,поумняване и разкрасяване с цяла едно година!Бъди здрава,усмихната и много обичана и гледана от всичките мъже вкъщи.Последните само радост и малко ядове за цвят да ти носят!Весел празник!  bdbaloni baloni
Ех,този Павчо колко е мил и грижовен! Heart Eyes

# 726
  • Мнения: 1 194
Амбър, честит рожден ден на  ти порасналото ти момче! Да расте все така будно и одухотворено дете! Весел празник!

Иринка, честит празник и на теб! Да си все така обгрижвана и обичана от твоите мъже! Събуждане с кафе...мммм, завидях Flutter

mama-Ira, ама то наистина по-зле и от натоварването в училище Rolling Eyes Трябва да има баланс. Пък и ваканциите са основно, за да си починат мъниците и да съберат сили за втори клас.

# 727
  • Русе
  • Мнения: 11 924
 Благодаря ви момичета.  Hug Светослав, иначе толкова социлно и контактно дете си покани само 4-5 деца. Най близките му приятелчета няма да могат да дойдат,не са в града. Празникът ще е импровизиран и всичко ще се организира в движения. Само балоните и тортата са налице.
Ако знаете каква торта си избра,ще паднете. 5 човека,заедно със собственичката на сладкарницата се опитвахме да променим избора му. Но той беше категоричен. Дано да станат снимки да видите.  Joy

# 728
  • Мнения: 30
Честит  РОЖДЕН ДЕН  на рождениците!!!!! Много здраве и късмет и весел празник!!!!

 Искам и ние да се впишем тук:))))  Дъщеря ми  ще навърши седем след десетина дни, но пък тръгна по рано на училище.....И сме за втори клас!!!

  Едвам дочитаме ПИПИ, не знам как ще се справим с целия списък Simple Smile))

# 729
  • Мнения: 2 472
Ана,добре дошли с малката второкласничка!Да позная ли-казва се Биляна? Wink Laughing
Амбърче,е ти какво очакваше от Светослав,да направи очакван и прозаичен избор на торта?Естествено,че ще е извън очакванията и в това отношение. LaughingНямам търпение да видя снимките. Crazy

# 730
  • Мнения: 737
За ваканциите и аз така мисля  Laughing Но госпожата предпочита да седи пред лаптопа си в стаята, а децата или да пишат, или да играят карти ooooh!

Аз по цял ден щуреех навън. Но сега не става да го пусна да вършее софийските улици и махали. Май ще го оставя с баба у дома, че тя вече не излиза, но геройски седи на леглото и той й вкарва голове Joy Какъвто ми е енергичен, ще я умори, а той ще пощурее от гледане на телевизия. Единственото, което ни задържа там, е че ходят още 4 негови сърдечни приятелчета. Трябва да издържи още 14 дни и море-е-е!... За него мечтае още от зимата Laughing

И аз съм любопитна за избора на Светослав, заинтригуваме, Амбър.

# 731
  • Русе
  • Мнения: 11 924
  Ира, Дейзи, проверих фотоапаратите. В готовност са.  Laughing  

  Добре дошла anna_biliana.
Че то Пипи не е малка книга. А списъка е по скоро препоръчителен. Намам никакъв шанс да накарам Светослав да чете Йордан Радичков. Ние успяхме да завършим Пинокио точно преди да навършим 8 години.  Laughing Повече такава грешка с голяма книжка няма да повтарям. Ще избираме двамата. Като гледам клоним към смешни и забавни истории с много пряка реч.

# 732
  • Мнения: 1 194
anna_biliana, добре дошла!

Амбър и аз се подреждам в очакване на снимките Wink

# 733
  • Мнения: 2 125
 
newsm59 Честито на сладура Светльо!!! newsm59
 Да е много здрав и високи спортни висини да покорява!
Амбърче, за теб прегръдки и
  bouquet

   
bouquet bouquet Ирина, честит рожден ден и на теб! Бъди най-обичаната, обгрижвана и щастлива жена и майка!   bouquet bouquet

anna_biliana, добре дошла и от мен Simple Smile

Моето дете си тръгна с баба и дядо обратно към Ямбол, намачкахме се вчера, беше голяма емоция  Hug
И ние чакаме морето с нетърпение. Само една седмица остана Crazy

# 734
  • София
  • Мнения: 4 397
Честит рожден ден на малкият пораснал акробат , да расте много здрав и да ви радва с много победи и мебали Амбърче  Hug

Иринка, да си жива и здрава и многоооо ОБИЧАНА от любимите мъже   bouquet


Ох, моя синковец изобщо не иска да чете с разправии сяда , все още сме на първата книга, а приятелското дете вече 5 е прочело кара 6 от общо 11.
И не стига , че не иска да чете ами е и започнал много да срича през учебната година четеше много по хубаво, не знам вече какво да го правя  ooooh!
Ще разказва на есен как се е бил със сестра си и какви дивотии са измисляли за д ами стопят нервната система , вместо какво пише в приказките който е трябвало да прочете.

Общи условия

Активация на акаунт