Сайтове за колективно пазаруване-да обсъдим сделките в Русе

  • 27 697
  • 284
  •   1
Отговори
# 15
  • русе
  • Мнения: 643
най вероятно няма ,като много други за Русе...за съжаление Embarassed

# 16
  • Мнения: 6 618
http://grabo.bg/ruse/dve-salati-la-strada-i-sveja-plius-spetzial … re-za-7lv-094694q
нещо интересно .
Ще си взема и това ,пък дано да го използвам http://bg.kolektiva.net/ruse/

# 17
  • Мнения: 51
Моят опит с ваучери включва:

Русе:плитки-салон Неустоимо( мисля беше)-много съм доволна,

Маникюр и кола-маска  в Табу(без ваучер)- много съм доволна

Варна-вход за аквапарк-супер беше!
Варна- пицария Бон апети-2 пъти- много вкусно;
Варна-увеселителен парк-чудесна оферта;
За почивка в Златните пак с ваучер.

дано за Русе има повече хубави оферти-чакам ги!!
Имаше за арабски и индийски танци, съжалявам че не си взех!Сега има за йога-2лв. за 2 часа.

# 18
  • русе
  • Мнения: 643
В салон Табу бях на кола без ваучер но с промоция доволна съм
Салон Ася с вауче за подстригване,маска с ампуа....-доволна съм но има какво да се желае по отношение на хигиената така че едва ли ще повторя

# 19
  • Мнения: 3 020
Ето една добра оферта, като гледам и цената е поносима - Цялостен класически масаж за 9.90 лв, вместо за 22 лв  Peace

# 20
  • русе
  • Мнения: 643
днес трябваше да съм на маникюр с ваучер \за сега няма да казвам кой е салона\ и бях неприятно изненадана виждайки салона затворен #Crazy звъня на оставения телефон и кво -Виваком ще предаде вашето обаждане направо побеснях #2gunfire и така още 3 пъти в рамките на два часа поне да бяха оставили някаква информация ама не....
надявам се това да е някакво недоразумение а не практика на салона с клиентите им само сега не знам с ваучера ми какво ще стане дали е изгорял newsm78

# 21
  • Мнения: 137
mypi1975, кой те подстригва в салон Ася? А относно ваучера ти за маникюр мисля, че е редно да пишеш на тези, от които си взела ваучера  Naughty и да им обясниш случилото се - определено ваучерът ти няма да изгори - поне според мен. Това, че салонът не е бил отворен, когато си отишла не е твой проблем. А в условията изискваше ли се предварително да си си записала час?

# 22
  • русе
  • Мнения: 643
mypi1975, кой те подстригва в салон Ася? А относно ваучера ти за маникюр мисля, че е редно да пишеш на тези, от които си взела ваучера  Naughty и да им обясниш случилото се - определено ваучерът ти няма да изгори - поне според мен. Това, че салонът не е бил отворен, когато си отишла не е твой проблем. А в условията изискваше ли се предварително да си си записала час?

В салон Ася ме подстрига самата Ася\по възрастната дама\ до колкото разбрах тъй като никой не ми се представи
За ваучера с маникюра да условие беше предварително записан час което  аз бях направила преди 2 седмици някъде още като си го платих

# 23
  • Мнения: 137
Ася е пълната дама, с руса коса:) Аз съм се подстригвала при нея и винаги съм била доволна, жалко, че не си останала доволна на 100%
А относно ваучера за маникюр, определено щом си имала записан час и е нямало никой в салона, трябва да пишеш на тези, които са продавали офертата им и да си търсиш компенсацията Naughty

# 24
  • русе
  • Мнения: 643
от подстригването съм доволна е то и нищо кой знае не ми е направила просто ми освежи косата като махна няколко сантима от нея но аз така исках за това съм доволна ,не ми хареса хигиената на използваните инструменти и затова казах че едва ли ще повторя

За маникюра -вчера го направих ,хареса ми и съм доволна става въпрос за салон Камино
Също бях и на йога заниманията бяха супер,нооо едва ли като ми свършат ваучерите ще ходя там не може да провеждаш занимания в стая от апартамент наблъскани 9 човека и разхождаща се котка между тях \сега цената е направо смешна но без ваучер ако не бъркам е 7 лв за едно посещение  #Crazy\

# 25
  • Мнения: 6 618
И аз имам йога и почистване на зъбен камък за ползване .
Бяхме в "Киното" шопска и пържолка за 3,90лв  доволни сме .

# 26
# 27
  • Мнения: 6 618
За Златните рибки си си бях вземала преди ,ами струват си ваучерите.
Това с надуваемите тепки не ми върши работа ,защото малкия го е страх .
Използвах си ваучера за Ластрада -две салати и паниран дроб.
Взех си и два за Космополитън ,масаж,английски за малкия  и почистването на зъбен камък ми предстоят да използвам.

# 28
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Много назад отишла темата!
И да не е само запис, днес стартира най-новият сайт за колективно пазаруване в русе rusepro.bg

# 29
  • Мнения: 6 618
Мда ще си взема маникюра  Grinning от rusepro.bg .
Всъщност и това не за изпускане http://grabo.bg/ruse/podstrigvane-maska-ampula-i-seshoar-plius-m … iur-za-13lv-0tvb4

Общи условия

Активация на акаунт