Къде да кандидатсвам?Помогнете

  • 1 337
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 79
Здравейте на всички,аз съм нова и незнам дали това е точното място за тази тема,но искренно се надявам да ми помогнете,смятам ,че тук бих намерила информацията,която ме интересува,благодаря предварително на всички които ще се отзоват.
Тази година завърших средно образование,за съжаление дипломата ми е ще е под 5.00 със сигурност , днес получих резултатите от матурите по БЕЛ -4,81 ,другата е по философски цикъл 4,49...  Очаквам вашата помощ:)

# 1
  • Мнения: 1 129
Чакай малко...така де, първо, здравей и на теб. Задаваш си въпроса така, сякаш идеята е просто да те приемат някъде. Говориш за оценки, а дори не си посочила своите интереси и желания. "Къде да кандидатствам" този въпрос по повод университет ли е...или? Дай малко повече информация за себе си, ако искаш някакъв насочващ съвет...пък и не е ли малко късно чак сега да мислиш за това  newsm78

# 2
  • Мнения: 411
Здравейте на всички,аз съм нова и незнам дали това е точното място за тази тема,но искренно се надявам да ми помогнете,смятам ,че тук бих намерила информацията,която ме интересува,благодаря предварително на всички които ще се отзоват.
Тази година завърших средно образование,за съжаление дипломата ми е ще е под 5.00 със сигурност , днес получих резултатите от матурите по БЕЛ -4,81 ,другата е по философски цикъл 4,49...  Очаквам вашата помощ:)
И очакваш тук да те насочат какви интереси и желания имаш?...
Ами ти досега някъде не се ли насочи? Разбирам ,че си все още малка  и объркана ,но тук едва ли някой  познава възможностите и желанията ти за да ти помогне.
На толкова неориентиран позив за помощ едва ли някой ще погледне сериозно.Сори .

# 3
  • Мнения: 8 999
Върни се пак в трети клас.

# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
А защо си избрала философия?
Защото мислеше, че ще е най-лесна; просто така - да е някаква матура; или имаш интереси във философията?

Откровено казано, аз бих дала съвет да кандидатсваш за работа. За университет ми се струва, че изборът трябва да е с малко повече подготовка и по-рано.

# 5
  • София
  • Мнения: 79
Да,наистина не дадох пълна информация,за което се извинявам.
Насочила съм се на този етап към Библиотекарския (сп.Печатни комуникации,но записването за изпит започва от края на този месец)както и към УНСС.
Предпочитам да кандидатствам с български език и литература,география и философия,тъй като ми допадат най-много като предмети,а и ме влекат.
Но не е задължително обучението ми да е в София,тъй като мисля,да уча задочно и няма да имам проблем с пътуването.В момента разглеждам  университетите в другите градове.

Общи условия

Активация на акаунт