Жената Везни - 4 част!

  • 33 211
  • 723
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2
Успех на изпита и после да се похвалиш с резултата  bouquet
Мен ме е яд, че и тена ми от солариума си заминава, а не ми се ходи повече, кожата ми е чувствителна и гледам само да я подготвя, а то какво стана Crossing Arms

# 46
  • Мнения: 2 414
Мерси.  bouquet
Аз на солариум си ходя целогодишно,напоследък нещо порпускам ,но ще си наваксам.

# 47
  • Мнения: 85
silve 55 - Какво кученце? Аз нали сега се включих, ще извиняваш, че не съм в час!  Embarassed
За лятно настроение - аз отдавна съм го подхванала. Май месец ходихме на Ла Мадалена - ако щете вярвайте - от едни ден общо плаж и седем дена обиколки - направих такъв тен, че още ме държи! Колежките като ми казват за тена - все се шегувам, че поддържам тен от обиколки с количката!  Laughing
 Мелиса newsm10

# 48
  • Мнения: 2 414
Хубав и успешен ден  на всички. Hug

# 49
  • Мнения: 328
galinkacat Hug
имаме кучка на 4 години роди 8 кученца скоро ще стана на 2 месеца истински хуни
яденето се изяжда за секунди
готвя им както на майка им месо ориз салам ориз и гранули и ...........
за всички везнички  newsm10

# 50
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен Hug
Гале, Ла Мадалена в Италия ли беше newsm78Разкажи малко за там моля те Praynig
УФФФ какво лятно настроение, като от както съм се събудила е мрачно, а сега така вали WhistlingНяма май да имаме хубаво лято Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 2 414
И в Софията времето е Sick.Днеска ще отида малко на солариум поне да видя да се стопля малко. ooooh!

# 52
  • Мнения: 2
И в Софията времето е Sick.Днеска ще отида малко на солариум поне да видя да се стопля малко. ooooh!
Аз така много обичам, а когато е горещо навън направо ми действа отслабващо Grinning

# 53
  • Мнения: 328
Мерси.  bouquet
Аз на солариум си ходя целогодишно,напоследък нещо порпускам ,но ще си наваксам.
извинявай Мелиса от цялата група ти си ми любимка  дори в началото те нарекох Малиса
без да ми се смееш
аз се старая за здраве да ходя на плаж през лятото по лесно изкарвам зимата нямам болки не изстивам по съм калена
а солариума за тен ли се ходи или за здраве
благодаря
  bouquet за всички
днес бях втора смяна не се харесвам работя с една жена малко бавничка нова е
 newsm78
когато се работи по две трябва да има синхрон
не каквото мислиш ти а това което трябва да се направи
хем се измарям хем се ядосвам че хората ме чуват да се карам
е това е Sick не знам какъв подход да направя че да върви работата
и ...........

Последна редакция: чт, 07 юли 2011, 01:23 от silve 55

# 54
  • Мнения: 2 414
Мерси много. Blush
Аз ходя за тен,но ако слънцито ти действа така,сигурно и солариума ще ти повлияе добре.

# 55
  • Мнения: 85
silve 55 - То у вас като в яслена група!  Wink  Laughing Сигурно са едни меки пухчета? Каква порода ви е майката?
elinor1985 - Да, Ла Мадалена е в Италия - преди да заминем и аз не знаех къде точно, но се заех да организирам пътуването - звучеше ми много екзотично! И после разбрах - остров, обграден отвсякъде с вода - достъпът до там само със самолет или ферибот. Всъщност Ла Мадалена е остров от архипелаг със същото име в горната част на Сардиния. Многооооо е красиво - морето е кристално чисто! Направих сума ти снимки на водата - толкова бях впечатлена! Толкова чиста вода на нашето Черноморие си спомням само един път на Ахтопол преди 15-16 години - дъното се виждаше на повече от метър.

# 56
  • Мнения: 2
silve 55 - То у вас като в яслена група!  Wink  Laughing Сигурно са едни меки пухчета? Каква порода ви е майката?
elinor1985 - Да, Ла Мадалена е в Италия - преди да заминем и аз не знаех къде точно, но се заех да организирам пътуването - звучеше ми много екзотично! И после разбрах - остров, обграден отвсякъде с вода - достъпът до там само със самолет или ферибот. Всъщност Ла Мадалена е остров от архипелаг със същото име в горната част на Сардиния. Многооооо е красиво - морето е кристално чисто! Направих сума ти снимки на водата - толкова бях впечатлена! Толкова чиста вода на нашето Черноморие си спомням само един път на Ахтопол преди 15-16 години - дъното се виждаше на повече от метър.
Звучи страхотно PartyНа мен много ми се ходи на някое такова екзотично място, много ли ти излезе като сума?
Аз направих първият плаж за тази година, но не хванах много тен.Във водата въобще не влязох заради МЦ.Да си призная разглезих се със солариума и почерняването за 9 мин. и на плажа ми е малко скучно Mr. Green

# 57
  • Мнения: 85
Всъщност не мога да те насоча към реалната сума - при нас от работата на мъжа ми правят едни обмени на почивки и на нас спането ни беше много евтино. Дори и за България не бихме могли да платим такава сума. Аз организирах пътуването - транспорта - летяхме с нискотарифни полети и запазих билети 1,5 месеца преди пътуването - най - скъпото ни пътуване беше с Уиз на отиване - около 130лв. на човек/и това е защото изпуснах по-евтините билети/.А транспортът в Сардиния - цената ми се видя съвсем прилична - автобус /1час пътуване/- 3 евро на човек, ферибота до острова - 5,50 евро на човек, а за пътуването с влак/4часа/ - 17 евро на човек, пак не ми се видя скъпо. Отдавна не съм пътувала с влак в Б-я, но от София до Варна или Бургас - мисля, че е горе - долу толкова.

# 58
  • Мнения: 328
silve 55 - То у вас като в яслена група!  Wink  Laughing Сигурно са едни меки пухчета? Каква порода ви е майката?

  Страхотни  са много са сладки разбират от месенце и голямо чистене пада.
майката и таткото са ризеншнауцер майката е 4 годишна а татко 2 год
 Laughing
Е здравейте  осети се лятото щом пишем и четем с удоволствие за почивки жега е
голям кеф  любимият ми сезон Laughing

# 59
  • Мнения: 85
silve 55 - при вас е весело - представям си дружината и работата около тях. Като се сетя на брат ми кучето като малко какви ги вършеше, а при вас не е едно.  Трябва ви  Laughing и Whistling
Порових се набързичко из нета за породата и видях, че имало Български шнауцер клуб в София и техен сайт - www.schnauzer-bg.com
Организират си и изложби - следващата е на 06.08.2011 /събота/ от 17:00ч. ще се проведе специализирана екстериорна изложба с ранг САС за породите шнауцер. Незнам какво означава САС. Съдия ще бъде г-н Rafael Malo Alcrudo /Spain/. Но може би това го знаете!  Wink
 
http://www.blackseawinner.brfk.org/news/specialka-za-shnauceri

Общи условия

Активация на акаунт