Жената Везни - 4 част!

  • 33 243
  • 723
  •   1
Отговори
# 705
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Ivllin ,  Hug Hug Hug!

 Написаното от теб е ужасно...Такава болка...

 Дано сме здрави всички!

# 706
  • Мнения: 1 338
Ivllin, много е тъжно това, което казваш  smile3518 , поредното убеждение, колко несправедливо е всичко, само при мисълта какви гадове живеят щастливо на този свят, а невинни ангели си отиват, просто полудявам  smile3511

# 707
  • Мнения: 502
Ивлин, съжалявам за загубата  Tired Face  Нека почива в мир! Ужасно е, когато си отиват млади хора ...  Sad

Относно зъболекаря, аз ходя момичета, вече 2 месеца ми се протакат нещата. Няма да се оставя така да ме боли зъб и да не ходя на зъболекар. Просто с карантината и с невъзможността да посетя стоматолог, докато съм затворена вкъщи, много болка изтърпях накуп. А колко аналгин изпих  ooooh! Днес съм по-добре, залепихме вчера моста. Боли ме още, но то е травмирано мястото. А и моста нещо подпира ли и аз не знам... но ако се наложи да се маха и да се пили пак, просто  smile3511
Ивлин, благодаря ти, запазвам си правото за съвет чрез форума, ако има нещо нередно пак с тези зъби, защото вече пощръклях.

Момичета, бъдете здрави и покрай празниците се наслаждавайте на времето прекарано с близките си!

# 708
  • Мнения: 894
Runaway_  Hug
Относно моста  в първите дни има дискомфоррт,това е гост в устата ти адаптационния период е десетина дни ,обаче ако ти подпира,това означава че не  е ажустиран  добре тоест висок ти е ,но ти ще се ориентираш.Споко сега има инструменти за сваляне на мостове и не се налага да се реже LaughingПрави си гаргара с тетра -студена  и венеца ще се успокои.
Спокоен ден на всички  bouquet

# 709
  • Мнения: 74
Добро утро Simple Smile

Честит празник на всички Simple Smile!

# 710
  • Мнения: 502
Добър ден!
Ивлин, благодаря за съветите и кафенцето с усмивка Simple Smile При вас май положението е зле - виелици, снегове ...
Хубав ден ви пожелавам везнички   bouquet
Иии, Честит Празник!

# 711
  • Мнения: 894
Runaway_при нас е ураган cold cold

# 712
  • Мнения: 502
Ех, Ивлин, зная какво е, много години съм живяла във Варна - зимата е за сметка на лятото  Wink Като забрули северняка ииии направо ти се реве като си покажеш носа навън  cold Но пък си я обичам Варна, ако имам възможност някога отново да се върнааа, пък нека ми е студено зимата  Flutter 

# 713
  • Мнения: 894
cold Но пък си я обичам Варна, ако имам възможност някога отново да се върнааа, пък нека ми е студено зимата  Flutter 
Дано ти се сбъдне желанието!!!!!!!!! newsm10

# 714
  • Мнения: 328
Има два града в България  който много обичам
това е Варна и Пловдив  bouquet
Приятни празници  Peace Peace

# 715
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Ивлин, и при нас в Шумен е такова положението. Вече не вали, но много вее. Пътищата не са разчистени. Няма движение. Дори хляб не са заредили в по-крайните квартали.
 Няма що, добра организация по почистването виждам.  ooooh!

 И аз обичам Варна, много, много....Често идвахме с дъщеря ми през лятото на разходка. Тя беше абитуриентка тази пролет и от Варна купихме всичко.
 Може да се запознаем през по-топлите месеци.  Hug

 Честит празник! Днес не давайте нищо на заем. Посрещнете само хубави хора в дома си. Така ще имате хубава година.

 Аз имам именик.  Heart Eyes

 Бъдете здрави!  Hug  bouquet

# 716
  • Мнения: 74
Нели, да ти е жив и здрав именника Simple Smile   bouquet

И при нас положението е много зле. Тук май още си вали и не спира да духа от вчера.

# 717
  • Мнения: 894
Нели,честито ти именник smile3525  Party Time Tada  cook.Много здраве и късмет!

А за топлите месеци разбира се че е хубаво да си спретнем среща! lalalala

# 718
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Благодаря ви за поздравите, момичета!  Hug

 Довечера ще се чукнем  Flutter за здраве. Че утре , ако свърши света, поне това да сме направили.  Whistling

# 719
  • Мнения: 502
Момичета дръжте се! Още 35 минути до края на света Simple Smile)))

Нели, честит именник! Жив и здрав!    bouquet
На всички бедстващи в източна България пожелавам по-скоро да се подобри ситуацията  Hug
Аз ще пийна едно вино, какво пък, да посрещнем края както трябва  tooth

Общи условия

Активация на акаунт