системата за избелване plus white 5 minutes

  • 2 031
  • 5
  •   1
Отговори
  • БГ
  • Мнения: 1 280
Здравейте,
аз научих за тази система от една съфорумка която прави много полезни клипчета във вбокс-а. Та, тя беше казала че си поддържала събите точно с тази система (ето линк от ибей).Цената е приемлива, но дали наистина действа?

# 1
  • Мнения: 262
и аз искам да разбера дали има ефект, че съм в търсене на нещо такова

# 2
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 697
Моята зъболекарка ми предлага такива шини ,който се мажат и се носят една вечер. На сутринта се свалят и зъбите са ти избелени с една тоналност. Но тези са за 5мин. Не е лошо да се пробват. Аз също искам да си избеля зъбите.

# 3
  • Плевен
  • Мнения: 717
Планирам да си го взема Simple Smile Ще дам отзиви Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 171
И аз се запалих по избелването от Aya, страхотни са й зъбите. Днес си купих комплекта, но си записах час при стоматоложката ми чак за 21-ви, след това ще дам отзиви

# 5
  • Мнения: 0
Аз поръчах от този гел и смятам след като го използвам да направя и снимки които ще покажа.Поръчах 7 броя от гела по 85мл,а не както е в комплектите по 50мл и 7 универсални шини.5 ще ги продавам по 45 лева.Поръчката очаквам да пристигне около 20-25 май.http://prodavalnik.com/gel-za-izbelvane-na-zbi-plus-white-5-minu … ning-gel-i5782317  Поръчката ми е от САЩ от официални сайт на производителя,аз лично нямам доверие да купувам този гел от ebey  или  amazon защото не съм сигурна за срока на годност и датата на производство.Доставките от САЩ се оскъпяват много покрай ДДС МИТО КОМИСИОННА 30% която взимат сайтовете за доставка,както и доставка първо до американски адрес,а после и до бг.За това крайната цена е такава иначе продукта не е скъп

Последна редакция: вт, 08 май 2012, 14:51 от _nelka_

Общи условия

Активация на акаунт