От Франция до България - превоз на покупките ни (2)

  • 49 326
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 2 296
Честито! Още една чудесна новина!  Grinning
Възможно е да тежи толкова, чувалчето е доста леко. Peace

# 691
  • София
  • Мнения: 35 286
Здравейте момичета,бях пуснала пробна поръчка с Франсето на 14.06 и уж всичко беше наред,навсякъде ми изписваше,че е доставена ,а не получавах мейл от тях....Писах им 2 пъти и днес получих следния мейл:
Здравейте!
Вашата пратка е изпратена днес с Еконт до избрания от Вас офис/ адрес.
Тегло: 0.590 кг
Доставка от Франция: 2.56 лв
Честито! Вие сте клиент 1000 и затова доставката от Франция Ви е безплатна. Ще заплатите само услугата на Еконт.
Можете да я заплатите с наложен платеж при получаване на пратката, заедно с пощенската/ куриерската услуга до Вашия град.
 Hug Нямаше как да не се похваля,но искам и да ви питам нещо,възможно ли е рокля,потник и спално чувалче да тежат 590гр.?

Не, може чувалчето да го няма Rolling Eyes А, реално, защо не Thinking Роклята за вас ли е...или детска?

# 692
  • Мнения: 774
Здравейте момичета,бях пуснала пробна поръчка с Франсето на 14.06 и уж всичко беше наред,навсякъде ми изписваше,че е доставена ,а не получавах мейл от тях....Писах им 2 пъти и днес получих следния мейл:
Здравейте!
Вашата пратка е изпратена днес с Еконт до избрания от Вас офис/ адрес.
Тегло: 0.590 кг
Доставка от Франция: 2.56 лв
Честито! Вие сте клиент 1000 и затова доставката от Франция Ви е безплатна. Ще заплатите само услугата на Еконт.
Можете да я заплатите с наложен платеж при получаване на пратката, заедно с пощенската/ куриерската услуга до Вашия град.
 Hug Нямаше как да не се похваля,но искам и да ви питам нещо,възможно ли е рокля,потник и спално чувалче да тежат 590гр.?

Не, може чувалчето да го няма Rolling Eyes А, реално, защо не Thinking Роклята за вас ли е...или детска?
На мен пък ми е любопитно защо цената е 2.56 лв. за пратка 0.590 кг... Thinking Нали имаше задължително условие за минимум 2 Е (може и 1.50 Е, не съм сигурна) за пратка под 1 кг... newsm78 Или може и това условие да е отпаднало след третата по ред промяна на тарифите им Rolling Eyes? Въобще, цената както и да я смятам, нещо не ми се връзва

# 693
  • Варна
  • Мнения: 18 038
Здравейте момичета,бях пуснала пробна поръчка с Франсето на 14.06 и уж всичко беше наред,навсякъде ми изписваше,че е доставена ,а не получавах мейл от тях....Писах им 2 пъти и днес получих следния мейл:
Здравейте!
Вашата пратка е изпратена днес с Еконт до избрания от Вас офис/ адрес.
Тегло: 0.590 кг
Доставка от Франция: 2.56 лв
Честито! Вие сте клиент 1000 и затова доставката от Франция Ви е безплатна. Ще заплатите само услугата на Еконт.
Можете да я заплатите с наложен платеж при получаване на пратката, заедно с пощенската/ куриерската услуга до Вашия град.
 Hug Нямаше как да не се похваля,но искам и да ви питам нещо,възможно ли е рокля,потник и спално чувалче да тежат 590гр.?

Не, може чувалчето да го няма Rolling Eyes А, реално, защо не Thinking Роклята за вас ли е...или детска?
На мен пък ми е любопитно защо цената е 2.56 лв. за пратка 0.590 кг... Thinking Нали имаше задължително условие за минимум 2 Е (може и 1.50 Е, не съм сигурна) за пратка под 1 кг... newsm78 Или може и това условие да е отпаднало след третата по ред промяна на тарифите им Rolling Eyes? Въобще, цената както и да я смятам, нещо не ми се връзва

Това е цената само за услугата на Еконт. Клиент 1000 получава БД от Франция до БГ. Wink

# 694
  • Мнения: 774
Здравейте момичета,бях пуснала пробна поръчка с Франсето на 14.06 и уж всичко беше наред,навсякъде ми изписваше,че е доставена ,а не получавах мейл от тях....Писах им 2 пъти и днес получих следния мейл:
Здравейте!
Вашата пратка е изпратена днес с Еконт до избрания от Вас офис/ адрес.
Тегло: 0.590 кг
Доставка от Франция: 2.56 лв
Честито! Вие сте клиент 1000 и затова доставката от Франция Ви е безплатна. Ще заплатите само услугата на Еконт.
Можете да я заплатите с наложен платеж при получаване на пратката, заедно с пощенската/ куриерската услуга до Вашия град.
 Hug Нямаше как да не се похваля,но искам и да ви питам нещо,възможно ли е рокля,потник и спално чувалче да тежат 590гр.?

Не, може чувалчето да го няма Rolling Eyes А, реално, защо не Thinking Роклята за вас ли е...или детска?
На мен пък ми е любопитно защо цената е 2.56 лв. за пратка 0.590 кг... Thinking Нали имаше задължително условие за минимум 2 Е (може и 1.50 Е, не съм сигурна) за пратка под 1 кг... newsm78 Или може и това условие да е отпаднало след третата по ред промяна на тарифите им Rolling Eyes? Въобще, цената както и да я смятам, нещо не ми се връзва

Това е цената само за услугата на Еконт. Клиент 1000 получава БД от Франция до БГ. Wink
Да, и аз го предположих в последствие, но така написано "Доставка от Франция: 2.56 лв", не се разбира Peace

# 695
  • Варна
  • Мнения: 18 038
Дано не бъда обвинена за рекламен агент, но получих този мейл от Франстубг:

Цитат
Здравейте!
Ние от Francetobg ценим Вашето време и бихме желали да го използвате за пазаруване, а не за попълване на формуляри. В тази връзка Ви уведомяваме Ви, че формуляр ще се попълва еднократно само при регистрация като наш клиент с данните Ви и избора на начини за доставка и плащане. Вече няма да е необходимо да ни изпращате абсолютно нищо за всяка нова поръчка, освен ако не е адресирана до пункт или желаете ние да поръчаме вместо Вас. Само в тези случаи ще е необходимо да ни пишете.
За да можем да осъществим това, ще е необходимо при поръчка до нашия френски адрес да изписвате в адреса за доставка трите си имена, за да се избегне дублиране на клиенти с еднакви име и фамилия, например и да знаем, че дадена пратка е точно за Вас. Имената на Цветелина Минчева на втори ред си остават така, за да няма проблем тя да получава Вашите пратки във Франция. Ще са ни необходими трите Ви имена, пълен адрес за получаване в България, телефон и е-мейл за връзка с Вас, както и избора Ви на доставка на пратката Ви в България и избора на начин на плащане. Веднъж попълнили тези данни, няма да ни е необходимо нищо повече. Когато пратка с Вашите имена пристигне на френския ни адрес, ще получите е- мейл с номера и, от кой сайт е и теглото и. Така ще знаете точно коя пратка сме получили. След това ще получите е- мейл, както досега, когато пристигне в България. Единствено, ако имате някакви допълнителни изисквания за определена пратка, ще се свързвате с нас по е- мейл или телефон.
Новия формуляр Ви изпращаме в прикачен файл. Ако още не сте наш клиент, но желаете да станете, моля попълнете го и ни го изпратете обратно, за да Ви регистрираме в системата ни!
Надяваме се, че с тези нови промени ще направим пазаруването Ви от френски сайтове още по- приятно и лесно!
Francetobg

Край с попълването на формуляр за всяка поръчка. Party

# 696
  • Мнения: 1 666
Дано не бъда обвинена за рекламен агент, но получих този мейл от Франстубг:

........

Всички го получихме! Още вчера го отбелязахме и в темата!

# 697
  • на морето
  • Мнения: 1 391
Да питам тези,които поръчват със Смарт -освен попълнена бланка трябва ли по-късно и друго да се праща?Спомням си,че четох за имейл т Ларедут с колисимо номер,ама кой превозвач го искаше,съвсем се омотах ooooh!

# 698
  • Мнения: 547
Да питам тези,които поръчват със Смарт -освен попълнена бланка трябва ли по-късно и друго да се праща?Спомням си,че четох за имейл т Ларедут с колисимо номер,ама кой превозвач го искаше,съвсем се омотах ooooh!
Да, Смарт Деливъри го искат, но не е задължително, а пожелателно Peace

# 699
  • Мнения: 5 604
Мен вземат да ме дразнят поголовните им мейли(франс ту БГ)-който иска-ще се информира-от сайта,форума,фейсбук.

# 700
  • Мнения: 547
Мен вземат да ме дразнят поголовните им мейли(франс ту БГ)-който иска-ще се информира-от сайта,форума,фейсбук.
Подкрепям.
При мен се получава и още един ефект. Получавала съм пратки чрез тях с различни регистрации, но съм давала един и същи адрес за връзка. Така получавам всеки информационен мейл по няколко пъти. Давам идея за минимизиране на спама - да пращат поща като вземат и-мейл адресите с distinct.  Peace

# 701
  • Мнения: 310
Моля да споделите #Crazy
С една приятелка направихме сумичка над 85Е и се чудя ,кое е по изгодно newsm78да ги разделим на по-малки суми или да ползваме Бд ,някой се беше оплакал ,че нищо ,че е висока сумата не е хванало, БД до Б-я

# 702
  • Варна
  • Мнения: 18 038
Моля да споделите #Crazy
С една приятелка направихме сумичка над 85Е и се чудя ,кое е по изгодно newsm78да ги разделим на по-малки суми или да ползваме Бд ,някой се беше оплакал ,че нищо ,че е висока сумата не е хванало, БД до Б-я

БД до България няма.

# 703
  • София
  • Мнения: 553
здравейте  Hugпонеже до сега не съм поръчвала от Ла редут чрез посредник...може ли малко помощ ...
-мога ли да използвам старият си профил в който адреса на доставка е Бг....ако да къде да променя адреса на доставка да е Франция  newsm78 благодаря предварително   bouquet

# 704
  • Мнения: 11 607
здравейте  Hugпонеже до сега не съм поръчвала от Ла редут чрез посредник...може ли малко помощ ...
-мога ли да използвам старият си профил в който адреса на доставка е Бг....ако да къде да променя адреса на доставка да е Франция  newsm78 благодаря предварително   bouquet

Много помощ - 1 пост на тази тема.....

Общи условия

Активация на акаунт