Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - тема 55

  • 47 949
  • 757
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 12 827
Ванина артиста си играе чудесно , за да предизвика нашата ненавист към Явуз ,
но зад кадър е веселяк

# 706
  • Мнения: 12 827
При пищното посрещане на Явуз не стана ясно нищо за девойката  ездачка, каква беше нейната роля, нито коя е тя



# 707
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
При пищното посрещане на Явуз не стана ясно нищо за девойката  ездачка, каква беше нейната роля, нито коя е тя

Толкова хипотези създадохме за тази ездачка.  Flutter Защото си беше колоритен образ. Пък и доста се бяха подрудили да я спретнат като такава (всъщност нали после се оказа че е било мъж). Joy Joy И това е едно от нещата, което пак ме кара да мисля, че първоначалните замисли за развитието на сюжета около Явуз са били други. Thinking Thinking

# 708
  • Мнения: 10
При пищното посрещане на Явуз не стана ясно нищо за девойката  ездачка, каква беше нейната роля, нито коя е тя

Толкова хипотези създадохме за тази ездачка.  Flutter Защото си беше колоритен образ. Пък и доста се бяха подрудили да я спретнат като такава (всъщност нали после се оказа че е било мъж). Joy Joy И това е едно от нещата, което пак ме кара да мисля, че първоначалните замисли за развитието на сюжета около Явуз са били други. Thinking Thinking

Здравейте,
Момичета, ако това сте го коментирали в темите, явно аз съм го пропуснала. А на мен тази ездачка много ми приличаше в очите на Бергюзар Корел /Шехерезада/. А за Явуз и аз съм на мнение, че в началото имаше съвсем друг замисъл за образа му.

# 709
  • Мнения: 8 444
И на мен тая ездачка ми беше интересна,обаче не и продължиха историята.Сценаристите решиха да сложат всичко най-лошо на Явуз.







# 710
  • Мнения: 630
Ха, сега Добър вечер от домашна обстановка  момиченца-кокиченца! Hug Hug  bouquet  bouquet

# 711
  • Мнения: 630
И аз възлагах някакви надежди за ездачката, но явно тя си поязди малко - направи тур за овации и се скри!  newsm78 newsm78 newsm78
Наистина сценаристите направиха лек завой с Явуз /какъв ти лек - то направо се оляха/! И аз си мислех, че ролята му ще бъде в друга насока - ноооо.......

# 712
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219


Морски очи, от снимки зад кадър разбрахме, че е било преоблечен мъж. А иначе, очите са снимани на жена и то много красива. Свързвахме я най-често с Пелин, защото и тя се появи в сериала долу горе по времето, когато кацна и Явуз. Когато разбрахме, че абито всъщност няма почтени намерения спрямо Балдарови си мислехме, че тя играе ролята на негов таен агент.

Гониwavey А конкуренцията за компа на ред ли са Joy hahaha

# 713
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Поздрав на всички с

KIRAC - GIDIYORUM

# 714
  • Мнения: 630


Гониwavey А конкуренцията за компа на ред ли са Joy hahaha



Ванинка в момента махат по тяхни си задачки и съответно аз "един вид като двата вида" съм се уредила за около час! Joy hahaha Joy

# 715
  • Мнения: 630
Ванинка, благодаря за поздрава! За мен тази песен е изключително хубава. Десетки пъти съм си я пускала / и даже под секрет Joy hahaha Joy си бях спретнала и текст на български/. Много я харесвам и никога не ми омръзва да я слушам! Още веднъж благодаря за поздрава! Hug Hug  bouquet  bouquet

# 716
  • Мнения: 8 444
Ванина много хубава песен smile3501
Ето и от мен малко музика.
http://youtu.be/guAY6uqdKAA

И един Саваш Балдар ей така за красота  smile3521

# 717
  • Мнения: 630
Ванина много хубава песен smile3501
Ето и от мен малко музика.
http://youtu.be/guAY6uqdKAA

И един Саваш Балдар ей така за красота  smile3521



Ени Hug    bouquet newsm10

# 718
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
За мен тази песен е изключително хубава. Десетки пъти съм си я пускала / и даже под секрет Joy hahaha Joy си бях спретнала и текст на български/. Много я харесвам и никога не ми омръзва да я слушам! Още веднъж благодаря за поздрава! Hug Hug  bouquet  bouquet

Ето тук я има с превод. Сигурно го знаеш и този линк. Но аз съм се опитвала да си я пея (т.е. както казва моята половинка в къщи - "да си муча интересно" ) с този текст и не става. Не влиза в ритъма и мелодията. А ако твоя текст става, защо не го пуснеш.  Party Crazy Grinning

# 719
  • Мнения: 12 827


А тази девойка спомняти ли си я? Аз все си мислех ,че е много влюбена в Саваш и така стана. Не може ,няма причина да зарежиш Италия, собствения си живот и просто така да пристигнеш да спасяваш една едва кретаща фабрика за колбаси.
Артистката играеща Надя е много красиво момиче. някъде имаше информация , че се снима в друга продукция по Канал Д

Общи условия

Активация на акаунт