"Системата минус 60" - тема №25

  • 40 072
  • 750
  •   1
Отговори
# 390
  • UK
  • Мнения: 727
Не хурейшо, а курейшо-така го пишеше съфорумката. Хурейшо е филмовия герой, а този другия е нещо друго Joy


Пак е герой, ама не филмов  Joy Айде стига спам от мен, отивам да домакинствам. Е т'ва е като имам неочакван почивен ден, само вися във форума  Hug

# 391
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Добро утро и от мен  Hug
Дали остана малко патка и за мен за обяд  Joy много е разсмяхте днес .
Svetlana_ , janeta*   благодаря за кафенцето без него няма как да ми започне деня  Grinning
bubu_123 добре дошла сред нас. И аз ти препоръчвам да си закусваш и да спазваш правилата за храненията и така ще постигнеш по добре резултати а и мисля че те не са толкова натоварващи.
janeta*  Joy да курейшио с ябълка мисля че е една страхотна вечеря  Joy

# 392
  • Мнения: 0
Привет и от мен  Hug
Много забавни постове момичета, разсмяхте и мен  Grinning Grinning
Днес да ви се оплача адски много ми се спи  smile3524 smile3524 smile3524 Sleeping Sleeping morning morning
Направо сутринта едвам се наканих да стана от леглото и закъснях за работа 10 мин... а обикновено идвам по-рано.. Не знам от топлото време и жегата в офиса ли е от какво е... Пих вече 2 кафета и една кола и едвам гледам  newsm78 newsm78 newsm78
Иначе днес хапнах за З - сандвич с пуешко, ементал и извара
за Обяд май пак ще е сандвич само, че без пуешкото и плюс домат

За вечеря ще гледам да си сготвя нещо соленко, че два дни на плодове не ми се карат Simple Smile

# 393
  • Мнения: 95
Здравейте, системки!

Влизам само за да ви поздравя и да допълня данните на Жасмин

ГРИП - беше една от първите, която пребори 20кг, мисля, за отрицателно време.
Нес в млякото - свали 13 кг за 2-3 месеца и до момента успешно ги задържа, благодарение на Системата
Еплауз - свали вече 18 кг и то за 5 месеца и продължава напред,
Има още момичета, които не пишат тук по някакви причини, но упорито свалят и дори вече поддържат свалените кг!

Хайде хубав ден!

# 394
  • Мнения: 851
днес:
Нямам никакви зеленчуци и плодове до сега - как се оставих така не знам, но довечера ще наваксам дано само не пренаваксам Mr. Green
з: ръжена питка (за първи път правя хляб /брашно, мая и зехтин/, реших да е с ръжено брашно - стана великолепен!) 2 варени яйца и бучка сирене.
о: пиле с кафяв ориз и гъби
в: предполагам - шопска салата с таратор (при промяна ще редактирам)

# 395
  • Мнения: 240
janeta*  благодаря, ще хапна и картофи към обяда.

# 396
  • Мнения: 99
Така...тъкмо приключвам с обяда. Имах вкъщи за системен обяд но се оказа че съм си забравила ключовете в джоба на якето в офиса. Та трябваше в движение из между пиците наоколо да си намеря нещо системно. И така си купих картофено кюфте, кашкавал пане, голямо количество салата от зеле с моркови и айрян.
Закуската беше пица.
Вечерята май ще повтори снощната от пържола с едно яйце или мешана салата със сирене и айрян...ще видя Thinking

П.П. Диви не си писала от сто години вече-видях те на балкона Hug

# 397
  • Мнения: 173
Да се отчета до тук - закуска: две филии с лютеница и салам и едно парче сладкиш
                                   Обяд: ризото със зеленчуци и салата от зеле.

Искам мнение по обяда дали е системен  newsm78

# 398
  • Мнения: 99
                                  Обяд: ризото със зеленчуци и салата от зеле.

Искам мнение по обяда дали е системен  newsm78
Да Peace
Дори и месо да беше добавила пак щеше да е системно Wink
Стелету Hug

# 399
  • Мнения: 3
janeta* - не е от 100 години, а само от април!!!  smile3534  smile3533

Не пиша, защото няма какво - разхождам се по скалата от 91 до 97 почти всяка седмица и започна серизоно да ми писва!!  smile3512 smile3511 smile3515 smile3516

Гледам си резултатите от миналата година насам .... през август съм паднала под 100кг и оттогава насам не мога да мина под 90!!! Почти цяла година не мога да смъкна едни пусти 10кг!!!
АЛЕЛЕЛЕЛЕЛЕ!!!  fight fight hit
Отивам да си режа вените на краката с пластмасов нож!!

P.S. - има страшно много нови муцунки, радвам се, радвам се  Hug   bouquet Добре дошли и успех!  smile3525

Последна редакция: чт, 16 юни 2011, 14:11 от divimo -66,8

# 400
  • Мнения: 99
Дивиииии Hug Heart Eyes
И от април до сега са два -три месеца някъде.
Ами аз да ти кажа за това от време на време спирам защото като се закотвя на едно място и вземе че ми писне. И за това съм си решила за мен си да спра и когато имам отново силна мотивация и желания да подновя с нови сили. Вярно че като спра връщам малко. Сега например съм пред МЦ и може би имам почти 2кг. в плюс. Но той моя кантар нещо вече не ми вдъхва доверие newsm78
Моля те не се коли с пластмасов нож, че с такъв най-боли Joy Hug
И никакво униване-постигна страшно много до тук. Аз така преди време не можех да мина под 75кг. И се въртях от 77 до 75 ooooh!

# 401
  • Мнения: 258
janeta* знам, че "закуската" вчера си е по обяд, ама станах в 11.00ч  Rolling Eyes
За днес:
- З - две палачинки с шоколад и банан  Embarassed
- О - бяло пил. месо на скара с домат и краставица (порцията беше доста малка, защото ми държи влага от пиршеството сутринта);
 За вечеря искам да питам с пилешкото мога ли пак да си хапна домат и краставица  или тиквичка на скара. Така като гледам май не може

# 402
  • Мнения: 3
bubu_123 - пилешкото с гарнитура - НЕ! Само чисто, за сметка на това  - до пълно наяждане   chef Или смени ве4ерята, ако мислиш че няма да ти стигне пилето - защо например не си направиш голяма порция тиквички с мле4ен сос/без мазнина/? МЛЯС-МЛЯС, как ми се приядоха тиквичкиииии!!! Направо ти завидях!
   bouquet

# 403
  • Мнения: 258
Диви, аз вчера ядох тиквички, така че днес май ще наблегна на мИсото. Ама имам 3кг тиквички в хладилника, така че утре пак ще съм на тях  Laughing

# 404
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Аз днес ами прекалих със сладкото и сигурно ще имам + утре ама понеже шефа имаше Р.Д и беше навзел такова вкусотии и сокове и п.р. а си хапнах доста за закуска плюс един сандвич с пълнозърнест хляб и сирене и като сложиш кафето и сметаната и  ooooh! направо като ги изброявам ме хваща ужас колко ядох ама това до 12h. О - миш-маш с едно кебапче и айран и една малко суха паста (от почерпката) ooooh! #2gunfire, В- мисля да повторя снощната салата че ми хареса доста, а и  напоследък нещо ме мързи да готвя и гледам нещо по набързо.Но май ще трябва да сготвя нещо тези дни.

Общи условия

Активация на акаунт