Любители на котки - тема 51

  • 38 830
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 116
Делфи, вие побелявате с всеки изминал ден, да не го къпят каките  Laughing И май компютърен специалист ще го правите.
Забравих да покажа и гордия татко Опашан- кюфте и половина... станал е дебел и огромен.




И сладура, който си отглежда Котково пред кафето  Mr. Green

# 691
  • Мнения: 431
Прекрасни бебоци Simple Smile Днес и аз се надявах да ида да гушкам едни бебета -- котката на един приятел била родила преди 3 седмици -- но отпадна Sad а аз цяла седмица чаках този момент. Мрън Sad

Да ви покажа момент на съботна близост:



Но уви, по-близо от това не съм ги засичала още.  Rolling Eyes

# 692
  • Мнения: 359
Аууу, прекрасни сме просто! Браво на фотографа!  Mr. Green
Моля, кажете къде да пусна обява за дребосите, освен в "Без дом"?

# 693
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
Здравейте момичета и котета!
Отдавна не съм писала, че започнах работа и време през седмицата - никакво  Confused
Сега ви прочетох, аха - да изтърва темата. Много пишете, едвам ви насмогнах  Hug

При нас, новото - Кети седи сам-самичка по цял ден. Сутрин ме изпраща до вратата, вечер ме посреща. Мисле, че първият ден-два ме чакала там. Не беше пила вода, не беше яла нищо. Миличката ми душичка! И като се приберах излочваше почти цяла купа с вода и изяждаше всичко. Чак тогава и до тоалета си ходеше. На третият ден посвикна и виждах че е хапвала и пийвала, спала на дивана, играла си сама. Но как само ми се радва като се прибера, все в краката ми, мъркане, галене.... само да я погледна и ляга по гръб и дава коремчето.
Тази седмица й взех нейната стара храна на РК, един месец и давах Уринари, вече пишка без проблем, пие вода нормално. Другата седмица пак Уринари....
Нашите гъби позатихнаха - мазах я само седмица и половина по-сериозно. Обаче около петната, козината започна да пада, явно съм слагала по много от лосиона и крема. Сега вече козината расте по засегнатите места и няма нови струпеи. Ние с детето също не се заразихме (слава Богу!). Не успях да я заведа на реимунизация и седявам да не е проблем.

Ами това е за сега, приятен уикенд на всички  Hug

# 694
  • Варна
  • Мнения: 25 345
Меичка,
и това е супер, моите никога не са се доближавали толкова, освен за да се съскат Confused Направо са екстра твоите, сигурна съм, че ще се отпуснат още Simple Smile
Татко Опашан е невероятен, боже, какъв късмет извади този котарак, като се сетя и ми става мило Heart Eyes Бебетата са разкошни всичките, аз естествено се влюбих в трицветното Hug
Делфи, бебчо наистина се е белнал, голям бонбон Heart Eyes
Сладурчо на Котково е като пантера, много елегантен Simple Smile
Топъл дъжд,
мисля, че е нормално да опада козинката, важното е, че расте нова. Сигурно се чувства самотна Кетито през деня, но постепенно ще свикне, те и без това проспиват повечето време, тъкмо ще е наспана като се прибираш и ще играете.

# 695
  • Мнения: 1 175
Страхотна фотосесия на бебоците!  Heart Eyes А Опашан какъв е чистичък, снежно-бял, направо лъщи от белота! А какъв беше мърляв, хихи. Много добре изглежда. Виждам че е върху китеник, та искам да питам - възможно ли е съжителството между котка и китеник? Имам едни китеници от баба ми, които мноооого искам да си ползвам през зимата, но ме е страх че като се набият тия котешки косъмчета в тях, няма да мога да ги изчистя. Лесно се скубе вълната и ме е страх че ако ги мина с прахосмукачката, ще оплешивеят набързо. Та, има ли начин да се чистят тия неща? Пък и комбинацията от цветове ми е много непрактична - китениците са червени, котката - бяло и шарено, и ще се виждат космите ако не се чистят редовно.

# 696
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 309
Татко Опашан е невероятен, боже, какъв късмет извади този котарак, като се сетя и ми става мило Heart Eyes

Днес се сбъдна едно мое голямо желание - да видя Опашатко. Толкова е красив, умен, огромен, спокоен, с едни тюркоазени очи - мечта!

# 697
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
А какво стана в крайна сметка с опашката на Опашан?
На снимките не се вижда - расте ли козинка или си остана оголена? Късмет има душищата, че след всички страдания си намери добро семейство и деца сладички си има вече.

# 698
  • Мнения: 4 116
Диди, снимахме в хола днес, където обикновенно котките не влизат (ужким) . Китеник и котка са ми леко несъвместими, няма да има изчистване от косми.
Опашката на Опашан има малко косми в края, мажат я с вълшебни мазила и лека полека изниква рехава козинка, след 5 години може и да е порастнала съвсем  Mr. Green
И една папарашка снимка  Laughing на която няма да издам кой е гушнал Опашан.


# 699
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
..... на която няма да издам кой е гушнал Опашан.

Ние изобщо няма да се сетим кой е  Mr. Green  , но определено ще завиждаме...Леле голямо момче, има за мачкане и за стискане  Hug

# 700
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 309
 newsm62

# 701
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Леле, бебоците са разкошни.
Делфи, да му нацелуваш розовия нос на Кристо!!! Слабост са ми розови нослета и лапи.
Да си кажа за името, ако те интересува мнение - и аз съм за Кристо да си остане. Ама ти си решаваш де - все пак е у вас.

# 702
  • София
  • Мнения: 1 634
Привет на всички котколюбители!  Hug Heart Eyes

Сигурно съм пропуснала 2-3 теми,. Blush Но се радвам, че още сме на 1-ва стр!

Момичтеа, да ви попитам: Роко, мъжкото котаче на 2 години, нещо тази сутрин е отпаднал,.. примижава, малко хапна ,.. Майка ми му измерила темт - 39,8 анално  Thinking
Аз като слязох след час, не ми се виждаше толкова топъл, ушичките му студени, нослето - малко влажно,..
Заниците му са разширени и сякаш го унася на сън,.. Thinking Като диша през нослето и ми се струва, че нещо прави "хър-хър.." - сякаш му е малко запушен


Споделете какво да правя!

Последна редакция: нд, 10 юли 2011, 12:25 от Lady-B

# 703
  • Варна
  • Мнения: 6 377
Котьо, припомняш ми, че е време да мия котешко дупе!  Laughing И съответно да слушам зверска котешка ария!  Joy
Милата ми душанка котешка! Как го миеш? В умивалника или с подвижния душ?
Първо го мия в леген с вода и шампоан- с едната ръка държа мятащо се сиво момче, с другата мия. После изплаквам в мивката.  Grinning Все по- добре се справям.  Laughing Засега само една тениска ми е разкъсал.  Joy
Меичка, щом спят толкова близо, котките ти ще станат приятели!  Hug
Аууу, Опашан изглежда страхотно! А творенията му са много красиви!  Heart Eyes Браво за фотосесията. Hug
Кристо на снимката е вдигнал лапичка като Манеки Неко- котка талисман!  Heart Eyes

# 704
  • Мнения: 359
Дидитка, абсолютно несъвместими са котка и китеник! Mr. Green Както казва Теди - НЕ съжителстват, бяха допуснати само за фотосесията. Ама, да ти кажа, основно не заради китеника, а заради цветарниците, които биват обръщани, разровичквани, чупени....и каквото още се сетиш! Twisted Evil

Та....кажете, моля, КЪДЕ още да пусна обявата, освен в Без дом? Имаше май един фейсбук сайт /не този на Теди, друг някакъв/... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт