Много се напряга, иска вече то да сяда - Януари (14)

  • 24 848
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 471
Бубе   bouquet
Гладя все още,отдавна не стерилизирам,мия с нашето си веро.
От два-три дни имаме заместено хранене.Досега каквото е пробвала(то не че е много де) го приема,само комбинацията с морков не я харесва.
За разразилата се словесна буря по-напред-вече свикнах едни и същи персони да се джавкат,макар че не ми е приятно в никакъв случай. Naughty
Аз  от понеделник минах в отбора на цикличните майки  Laughing ако мога така да се изразя де-засега съм доволна от сила на течение и липса на болка,остава да видя като продължителност как ще е.
Иначе да ви се оплача-Калина почти се отби  Cry Добре че поне си яде АМ-то.
Имаше и още,ама...
Лек ден засега   bouquet

# 16
  • Мнения: 2 631
Еййй, кви сте гадни, долни зарибителки с тия етерични масла....  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Сега проверих - имам само лавандула, сандалово дърво и ванилия (купувала съм ги за свещи и потпури). Май ще пробвам ванилията... На мъжо на чорапите  Joy
Ама не разбрах дали си слагате И омекотител...  newsm78

# 17
  • Мнения: 295
Ей ме на и мен тук Simple Smile
Бубче,мерси за темата  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 413
Ще имаме ли анкета в тази тема??  Rolling Eyes
Искам да отговарям  Laughing
Как мислите, Бебешондел ще се появи ли?  newsm78

Това ли ще е анкетата  hahaha шегичка

Как така перете с етерични масла, искам и аз да чуя какво и как се прибавя, пък  Crossing Arms

Бубе   bouquet

# 19
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Биричке, аз не слагам омекотител! А ти маслата от тук ли си ги купуваш или ги поръчваш

# 20
  • Мнения: 488
Няма нищо за стерилизаране- залъгалките и зъбочесалките само мия с препарат на Бочко, дори и след закупуване само мия  Peace

Гладенето при мен е  Crazy
Само в мега-краен случай, за естетика  Sunglasses

Ети, останах с впечатление, че и други майки ще заместват. В случая с яслата разбрах  Peace

# 21
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 987
Как мислите, Бебешондел ще се появи ли?  newsm78
..понеже светът е малък, снощи пихме бира с една от майките от другата отчетна на Бебеш. Стана дума за тази нашата отчетна... та тя спомена, че нашата девойка и там се изявявала, в следствие на което много от момичетата спрели да пишат  Cry Дано не се случи такова нещо и тук.  Confused
Та на въпроса ти: оттам е била изчезнала за известно време, може пък да си изпълни заканата и да не пише и тук, поне няколко теми.
А и на темата "заяждане" - бас ловя, че ако именно въпросната мацка не пише (или поне не провокира другите), то тонът ще стане съвсем, съвсем различен.  Wink

Гледах си дневника сега, заместила съм на Пресиян чак на 11 месеца хранене. Ама като съм си вкъщи с бебока е друго. Wink

Излизам да търся подарък за РД на приятелка. Ама как не ги разбирам тези неща  Tired ooooh!

Хубав ден, момичета!  Hug

# 22
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Мила, аз също смятам до 1.5 година да минем на обща храна и да оставя само сутрешно и вечерно кърмене

Анкета, каква искате да пусна?

# 23
  • Мнения: 2 631
Бубе, от тук съм ги купувала... От разни магазини, не помня...  Embarassed

За анкета предложения нямам, само да има много опции за отговори  Mr. Green

Абе момичета, това със захранването... Баси плана, дето трябва да си съставя...  ooooh! Направо ми се вижда мега сложно  Mr. Green
Другата седмица на консултацията ще питам педи нямат ли някаква примерна схема и поредност, по която да се водя... Дотогава ще се пробвам да давам тиквата с ябълка.

Ако някой е замразявал пюрета, може ли да ми каже как ги размразява и в какъв съд, понеже четох, че не било добре пюрето да се оставя да се размразява на стайна температура...  Thinking

# 24
  • Мнения: 205
Днес с това късно ставане съм като ударена с парен чук. Дано поне кафето ме оправи.
Марти нещо кашлюка от сутринта. Не мога да преценя дали се дави от тоновете слюнка, които произвежда или е кашлица от настинка.
Аз гладя и стерилизирам. Гладенето ме успокоява- пускам си музика и си зяпам през прозореца.
Ноеми, ти с какви зеленчуци правиш пюретата, от пазара ли? Мен не ми тежи да нарежа и сложа на пара 1 картоф или морков. Притеснява ме дали не са прекалено бъкани с нитрати и какво ли още не тези зеленчуци. А дори и да намеря домашни, което няма да е проблем след месец, защото родителите ми си поддържат градинка на село, се притеснявам от дъждовете, които валят, особено след събитията в Япония. Та не знам какво да правя
А картофеното пюре със стари или пресни картофи го правиш?

Иначе вчера купих едно пюренце на Хип, както и оризовата каша, дано започна някога със захранването  Laughing Трудно се започва, особено когато вадиш цицата и готово

# 25
  • София
  • Мнения: 550
Мила, аз също смятам до 1.5 година да минем на обща храна и да оставя само сутрешно и вечерно кърмене

Анкета, каква искате да пусна?

Анкетата може да е свързана с "пораженията" от бременността - килограми, стрии, отпусната кожа, пигментни петна, за друго не се сещам сега.

look_at_me, доколкото знам се използват стари картофи.

Последна редакция: ср, 08 юни 2011, 13:16 от Anabella

# 26
  • Велико Търново
  • Мнения: 245

Анкетата може да е свързана с "пораженията" от бременността - килограми, стрии, отпусната кожа, пигментни петна, за друго не се сещам сега.

Харесва ми!

# 27
  • Мнения: 1 687
Анкетата може да е свързана с "пораженията" от бременността - килограми, стрии, отпусната кожа, пигментни петна, за друго не се сещам сега.
аз това го бях предложила отдавна, но не се прие...

иначе мога да добавя хемороиди, брадавици, изменения на интимното място, белези.

# 28
  • Мнения: 2 631
Анкетата може да е свързана с "пораженията" от бременността - килограми, стрии, отпусната кожа, пигментни петна, за друго не се сещам сега.
аз това го бях предложила отдавна, но не се прие...

иначе мога да добавя хемороиди, брадавици, изменения на интимното място, белези.

.... Целулит, неприбран корем, увиснали цици, косопад, нещо със зъбите и сигурно има и други...

# 29
  • Мнения: 186
записче и честита темичка  Hug

Общи условия

Активация на акаунт