Седмокласник шапка мята, мама балове да смята

  • 48 097
  • 734
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 754
Моят син преди малко ми каза, че госпожата им по математика им е казала, че вчера са разсекретявали работите и резултатите по математика за София били ниски като цяло... Не зная колко е достоверно това, имайки в предвид, че тя май не може да е участва в това разсекретяване и дали не е искала само да ги стресне нещо... На мен не ми се вярва да са чак толкова ниски... Моите очаквания са съвсем малко по-ниски спрямо миналата година по математика, а по БЕЛ-не мога да преценя...
До колкото знам МОНМ изчакват резултатите на училищата със собствен изпит, които участват в общото класиране(НПМГ-не знам дали има друго), за да се обявят оценките и при условие, че утре НПМГ ще ги обявят, то наистина има вероятност и да ги пуснат и те, но от друга страна ще им трябва и време за обработка, така че...

Подобна информация чух и аз от приятелка учител, само че за БЕЛ. Много ниски резултати и най-вероятно намаляне на скалата за оценяване, за да се избегне големия процент двойки.

# 61
  • Мнения: 413
Момичета и момчета с поредни постове, ползвайте бутона "редактирай". Иначе излишно се трупа темата  Peace

# 62
  • my own world....
  • Мнения: 1 076
Аз ли си измислям или на сайта на МОН са само резултати от модул 1, а на сайтовете на РИО-тата са от 2та модула....ако съм си го въобразила - извинявам се!


И си смалете аватарите  Joy много място заемат  hahaha Ох, напекло ме е слънцето.......

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Здравейте майчета. Привет в новата тема, толкова ми е приятно сред вас, че незнам, какво ще правим ваканцията, ако темичката поизостане.

# 64
  • Мнения: 754
В Шумен утре резултати или няма да имаме, или ще излязат много рано.  Laughing
Сергей Игнатов е на посещение тук и е решил да организира колопоход до Велики Преслав и Върбишкия проход. Ще го придружава почти целият ни инспекторат, воглаве с началника си, плюс няколко училищни директори.  Joy
Похода се правел с цел популяризирането на историческия туризъм в региона.
Тръгват в 13:15 ч.
Дано не слънчасат.   grinning039
Аз сега седнах да мисля за връзката МОМн-Рио-туризъм, ма нищо не измислих.
Помагайте.

# 65
  • гр.Варна
  • Мнения: 869
Момичета,днес ходих в у-щето на дъщеря ми да подписвам характеристиката и.Да знаете, ще е необходимо ли да ги представяме в новото у-ще или си остават само за нас? newsm78

# 66
  • Мнения: 212
Дали някоя мама от Варна ще има добрината и търпението да провери и нашия резултат /според номера сме в МГ/? Praynig Не сме от града, а нямам търпение да разбера резултата. Ако някой откликне, нека ми пише на лични за координати.
Мен пак започва да ме гони параноята- дали е нанесъл правилно отговорите, дали не са му разменили работата, дали ...

Относно споделяне на мнения за ЕГ във Варна- големият ми син учи в Първа. Сега е 9 клас с АЕ. Не знам дали мога да съм много полезна, защото той е на квартира и не го виждам как и колко учи. Истината е, че когато си дойде изобщо не отваря учебник, иначе редовно си носи всички учебници. Mr. Green Има хубави оценки, но все ми се струва, че не ги юркат достатъчно. Друго, от което не само аз, но и всички родители  сме недоволни е, че в 9 клас учат само един предмет на АЕ, чувам, че немските паралелки учели най-малко два, догодина се очаква да не изучават нито един предмет на АЕ /дано не излезе вярно/. Нямат и преподавател англичанин."Униформите" им са под всякаква критика. Лятната им тениска е някакъв бледо, бледо син цвят, сякаш е носена с години, от най- обикновена материя и изобщо е далеч от представите ми за униформа.Иначе нито миналата година, нито тази е имало текучество на учители, само дето миналата година госпожата по математика се пенсионира /за радост на всички/ и от втория срок, та досега са с нова госпожа. Все се надявам обаче, че ще научи АЕ на много добро ниво, въпреки кусурите, които виждам, затова и за малкия сме се спрели на 1 ЕГ като първо желание, само, че се чудим кой език да е първи. Но дали не си правим сметката без кръчмар, ще разберем след броени дни.
Като споменах големия, нарочно не искам да го карам да ходи утре до МГ, първо защото трудно ще я открие, пък и не е сигурно, че ще се навие. Embarassed

# 67
  • Мнения: 633
да се запиша и аз в новата ни темичка с една информация, която кръжи из Плевен, че в петък рано сутринта щели да изкарат резултатите пред входа на РИО. Дано да не е слух, пуснат от нетърпеливи мами Laughing Ако е вярно обаче, това май означава, че още утре следобед трябва да можем да ги проверим в нета, нали така?

# 68
  • София
  • Мнения: 18 153
Аз ли си измислям или на сайта на МОН са само резултати от модул 1, а на сайтовете на РИО-тата са от 2та модула....ако съм си го въобразила - извинявам се!


И си смалете аватарите  Joy много място заемат  hahaha Ох, напекло ме е слънцето.......
Момичета, от напрежение вече почвата да правите свободни съчинения..  Heart Eyes Hug
Оценките и от двата модула ще бъдат качени в нета, в една и същата таблица.  Peace Срещу всеки от двата предмета ще виждате по 2 оценки - една за първи модул само и една обща за кандидатстването.
За резултатите на конкуренцията, при това все пак ориентировъчно, ще можете да се осведомите едва след излизането на статистиката по интервали. Peace
И накрая, да ви кажа, не се ловете на слухове за ниски резултати и променени драстично скали с цел избягване на много двойки.Тя скалата и в момента си е достатъчно слаба откъм изискван минимум за 3, мисля че беше при едва  16-17 от максималните 100 точки, просто не ми се смята в момента.Накъде повече би могла да слезе.. Joy А и миналата година в пространството се носеха същите слухове за безкрайно ниско оценки по БЕЛ, но статистиките показаха друго. Peace Просто се въоръжете с още съвсем мъничко търпение и вярвайте на очите си в петък, а не на чуто оттук и оттам... 

ПП Точките за тройка по последната скала от 2010  са  даже 14, което си е направо смях в залата.. Едва ли биха дръзнали да слезат още надолу.

Последна редакция: ср, 08 юни 2011, 16:30 от already detective

# 69
  • София
  • Мнения: 5 168
Оценките по мат специално за Сф не са кой знае колко високи. Това е така, но не се шашкайте:)
Има и отлични работи Simple Smile

# 70
  • Мнения: 910
не искам да ви плаша ,но миналата година екселска таблица с резултати на всички деца по градовете нямаше ,чак след подаване на документи за кандидатстване се пръкнаха едни такива таблици в училищата -гнезда и отново в нет-а нямаше нищо друго освен по ЕГН къде е прието дадено човече ,
е , дайте ред за публикация !

# 71
  • навсякъде
  • Мнения: 348
 Hug  Благодаря за новата тема   bouquet
Успех на всички и утре само хубави новини  Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 64
За езиковите гимназии във Варна получавам различни мнения. Единствено за немската за отлични. Интересуваме на какво нива е подготовката по английски в руското училище -видях че там има такава паралелка и се чудя на кое място да я пишем. Ако някой знае нещо, моля да сподели.

# 73
  • Мнения: 13
Сега влязох в сайта на РИО -Ямбол и ето новината от там:
Кратък текст на новината:
Обявяване на резултатите от изпитите за 7 клас
 
Пълен текст на новината:
Резултатите от изпитите от Национално външно оценяване и Наредба №11 в седми клас ще бъдат публикувани на сайта http//7klas.mon.bg след 17.00 часа на 9 юни 2011 година. Учениците положили изпити по БЕЛ и Математика за 7 клас ще могат да направят проверка на своите резултати по входящ номер и ЕГН.
 
Публикувано от:
Стойко Стойков
Началник на отдел "ИОМД"

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Не разбрах, къде ще изнесат резултатите утре след 17 часа - пред РИО в съответния град ли?????
Аз се надявах да открия нещата в нета, но явно няма да е така, след като пишете че едва на първо класиране е имало екселски таблици. Дано се включи някоя мама от Пловдив, да обсъдим нещата.

Общи условия

Активация на акаунт