Седмокласник шапка мята, мама балове да смята

  • 48 061
  • 734
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 879
Преди малко на сайта на РИО са пуснали линк към сайта на МОМН за проверка на оценките, което ме навежда на мисълта, че утре може и да пуснат статистиката. Миналата година оценките бяха обявени в петък вечерта и статистиката се появи чак в понеделник по обед - реално първия работен ден след петъка. И тъй като първия работен ден тази година е утре, надявам се утре да има и статистиката  Praynig

В Бургас оценките в интервал 11.000- 11.499 +  интервал 11.500- 12.000 са само 79, не ви ли се струват малко?

Миналата година са били 114, но пък с горния диапазон почти се изравняват.
Тези са интервалите между две петици и две шестици - това ли означава? Това наистина са малко деца, ако е така  newsm78 newsm78 newsm78!

                                    2010            2011

10.500-12.000              234              238

10.000-12.000               436             411

Последна редакция: чт, 09 юни 2011, 22:31 от Белмекенска

# 526
  • Мнения: 212
Виждам, че Lady_B съпреживява нашите седмокласни вълнения. Искам да кажа, че преди две години, когато кандидатстваше големият ми син, благодарение на нейните изключително ясни и точни обяснения ми се изясниха много неща, свързани с балове, статистики, подреждане на желания. Мъча се да й подражавам, но не ми се получава.
Lady_B, с огромно закъснение, но от сърце- БЛАГОДАРЯ!  bouquet

# 527
  • Мнения: 6 783
В Бургас оценките в интервал 11.000- 11.499 +  интервал 11.500- 12.000 са само 79, не ви ли се струват малко?

Миналата година са били 114, но пък с горния диапазон почти се изравняват.
Тези са интервалите между две петици и две шестици - това ли означава? Това наистина са малко деца, ако е така  newsm78 newsm78 newsm78!

Не, това са интервалите за отличните оценки - между 5+ и 6 (две 5.50 и нагоре) и 5.50+ и 6 (две 5.75 и нагоре). И не са малко децата, все пак това са отличниците, иначе се обезличава.

# 528
  • Мнения: 976
      Здравейте, доволни мами! На работа само надниквах, но не можех да пиша...Колко съм била разсеяна, няма да ви обяснявам: синът ми звънеше да ми казва оценките, аз се опитвах нещо да сметна - забравих за коя гимназия как се изчисляваше балът - и  същевременно трябваше да приемам обаждания от клиенти...
      Сега спокойно ще ви чета цяла нощ...
      За статистиката  - моят син е с 5,375 по мат, 5,571 по БЕЛ, 5,15 по мат  в НПМГ.
      Вече набрах доста опит с ваша помощ и с вашите статистики - за следващите две ще съм спец... Grinning

# 529
  • Мнения: 64
maybeP, аз разбирам твоите обяснения. Обясни сега и за подреждане на желанията. doh

# 530
  • София
  • Мнения: 4 349
В Бургас оценките в интервал 11.000- 11.499 +  интервал 11.500- 12.000 са само 79, не ви ли се струват малко?

Миналата година са били 114, но пък с горния диапазон почти се изравняват.
Тези са интервалите между две петици и две шестици - това ли означава? Това наистина са малко деца, ако е така  newsm78 newsm78 newsm78!






Не, това са интервалите за отличните оценки - между 5+ и 6 (две 5.50 и нагоре) и 5.50+ и 6 (две 5.75 и нагоре). И не са малко децата, все пак това са отличниците, иначе се обезличава.



Явно вече ми се спи и цифрите започнаха да ми "скачат"!  #2gunfire #2gunfire Две петици прави 10, а не 11!Благодаря за разяснението!  Hug

# 531
  • Пловдив
  • Мнения: 15
Интересна статистика:

ако при проверката на резултатите на Вашето Умничко вместо ЕГН въведете

ххх OR EGN

където ххх e броя на миглите на лявото ви око

ще получите пак резултатите от изпита на детето Ви.

например - ако сте преброили 69 мигли на лявото Ви око, вместо ЕГН напишете

69 OR EGN

Последна редакция: чт, 09 юни 2011, 22:47 от tatiVladi

# 532
  • Мнения: 64
      Ехооо, Варна, къде да търсим статистиките, в РИО ВАРНА  НЯМА НИЩООО

# 533
  • Мнения: 552
Интересна статистика:

ако при проверката на резултатите на Вашето Умничко вместо ЕГН въведете

ххх OR EGN

където ххх e броя на миглите на лявото ви око

ще получите пак резултатите от изпита на детето Ви.

например - ако сте преброили 69 мигли на лявото Ви око, вместо ЕГН напишете

69 OR EGN




Абсолютно, само някакво си АЛА-БАЛА излиза за име ... БРАВО


Е, вече е време и за моята доза.. Наздраве

# 534
  • Мнения: 939
Интересна статистика:

ако при проверката на резултатите на Вашето Умничко вместо ЕГН въведете

ххх OR EGN

където ххх e броя на миглите на лявото ви око

ще получите пак резултатите от изпита на детето Ви.

например - ако сте преброили 69 мигли на лявото Ви око, вместо ЕГН напишете

69 OR EGN



Много готин бъг! Всъщност може да видиш оценката на произволен входящ номер, като само името стои константно Simple Smile. Явно xxx OR EGN е някаква маска за ЕГН-то.

tatiVladi, как го откри или имаш вътрешна информация?

# 535
  • Мнения: 58
   В нашия случай оценката от втория модул по БЕЛ е по-висока от оценката от първия. Много сме щастливи от резултата. Но ни напира любопитството, все пак колко е получила за преразказа?

   Моля, ако някой знае как се преобразуват в оценка точките от първия модул, нека да сподели!

# 536
  • Мнения: 34
      Ехооо, Варна, къде да търсим статистиките, в РИО ВАРНА  НЯМА НИЩООО
РИО Варна заспа  hahaha само ние "изтрещелите" майки стоим още  Joy

# 537
  • София
  • Мнения: 5 139
Глупости!
Ккавото и егн да въведете и номер
винаги се получава едно и също име!

# 538
  • Мнения: 1 655
  В нашия случай оценката от втория модул по БЕЛ е по-висока от оценката от първия. Много сме щастливи от резултата. Но ни напира любопитството, все пак колко е получила за преразказа?

   Моля, ако някой знае как се преобразуват в оценка точките от първия модул, нека да сподели!
Най добре е на място и да си видите работата Peace. Ние така смятаме да направим в понеделник.

# 539
  • Мнения: 939
Глупости!
Ккавото и егн да въведете и номер
винаги се получава едно и също име!

Не са глупости.

Ако в полете за ЕГН се въведе 2 или 3 цифрен код, следван от "OR EGN" и в полето за вх.номер въведете валиден входящ номер, то тогава програмата ви изплюва реалните резултати на този входящ номер с грешно име (ако и истинското име излизаше, щеше да стане голям скандал)

Общи условия

Активация на акаунт