Седмокласник шапка мята, мама балове да смята

  • 48 033
  • 734
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 58
  В нашия случай оценката от втория модул по БЕЛ е по-висока от оценката от първия. Много сме щастливи от резултата. Но ни напира любопитството, все пак колко е получила за преразказа?

   Моля, ако някой знае как се преобразуват в оценка точките от първия модул, нека да сподели!
Най добре е на място и да си видите работата Peace. Ние така смятаме да направим в понеделник.

   Май, това ще е варианта... Вие знаете ли вече, къде можете да се запознаете с въпросната "работата"?

# 541
  • Мнения: 1 655
Във Варна е обявено в кои училища и кога може да се видят работите Peace

# 542
  • Мнения: 64
jul-ka, ПРАВА СИ! Цял ден ровене в нета и сега не можем да заспим! А идва и следващия проблем - ПОДРЕЖДАНЕ НА ЖЕЛАНИЯТА smile3506

# 543
  • Мнения: 212
titiri , това, което със сигурност мога да кажа е, че си пишете желанията такива, каквито наистина са- първо най-желаното /дори да ви се струва, че балът ви няма да стигне, нищо не губите/, на второ място- второто най-желано и т.н. Не си правете някакви тънки сметки, няма смисъл. Дори да ви се струва, че балът ви не е много висок, пак си пишете според желанията, просто напишете повече желания, за да не останете евентуално "извън борда". Има родители /надявам се тук да няма такива/, които пишат на първо място не най-желаното у-ще, а онова, в което им се струва, че детето ще влезе от раз /не става въпрос за някое у-ще от дъното на таблицата с минимален бал за прием, просто такова, за което са преценили, че имат шанс да влязат още на първо класиране/ само  и само  да се тупат в гърдите, че отрочето е прието по първо желание, а не да речем по 7-8-10 и прочие.
Доколкото си спомням обясненията на Lady_B компютърът започва от детето с най-висок бал и го класира по първо желание, после гледа второто по бал дете и пак го класира по първо желание т.н и  стига, да речем , до петдесетото по бал дете, гледа първото му желание, но за него местата вече са запълнени, тогава гледа второто му желание и го класира там. Общо взето това е принципът.
Ако аз имам бал 30.00 и съм писал 91 НЕГ, като първо желание, вероятно няма да вляза там, защото други с по-висок бал също са я писали като първо желание, но нищо не губя, просто ще вляза на някое по-задно желание. Но ако да речем детето Х с бал 35.50 е писало на първо място някакъв техникум, то ще влезе в него и няма да има право да избира повече, защото е класирано по първо желание, няма право да размисли и да отиде на второ класиране. На второ класиране или се изместваш нагоре в желанията или си оставаш там, където си класиран на първо класиране, нямаш право да слизаш надолу в желанията.
Е, казах аз, че не мога да обяснявам като хората.
С една дума пишете си желанията както са ви наистина по сърце, но ако балът ви не е много висок, избройте доста желания /няма ограничения за бройката, може по принцип да изброите всички възможни паралелки/ и хич да не ви пука, че сте класирани по 20-то или 30-то желание. Ако резултатът от първото класиране не ви харесва и имате достатъчно търпение, отивате на второ класиране, където имате две възможности- или се предвижвате напред в желанията си, или си оставате на позицията от първо класиране.С други думи-  на второ класиране или се печели, т.е придвижвате се на по-предно желание, или си оставате без промяна, в никакъв случай не губите, т.е няма да слезете на по-долно от първо класиране желание.
Дано съм била поне малко полезна, че като се чета, сама не се разбирам, а уж са ми ясни нещата. Laughing

# 544
  • Мнения: 64
 Обяснила си много добре, разбрах всичко, въпреки че вече ми се спи. Дано имаме късмет и на класирането. newsm10

# 545
  • Мнения: 23
maybeP, изключително ясно си разяснила всичко, за което много благодаря!

# 546
  • Мнения: 1 655
Не мога да не похваля МГ Варна     smile3501 smile3501 smile3501
По МАТ  15 пълни шестици и най- ниска оценка 5.161.
По БЕЛ 2 пълни шестици и най- ниска оценка 5.304.
Просто и двете преподавателки заслужават огромно БЛАГОДАРЯ   bouquet, доста се измъчиха децата през цялата учебна година, но сега са възнаградени за труда си  Hug
Всичките 52 деца от двата класа се справиха блестящо Peace

# 547
  • Мнения: 212
Браво на учителите и децата от МГ Варна, класата си е класа.  bouquet Peace
Миналата година когато излязоха резултатите за област Варна, макар и само по номера, си трябваше само един поглед да се разбере кои резултати са на  МГ.
По принцип децата от дадено у-ще са с поредни номера.

# 548
  • Мнения: 1 655
Тази година не са с поредни номера Peace

# 549
  • Мнения: 166
Глупости!
Ккавото и егн да въведете и номер
винаги се получава едно и също име!

Не са глупости.

Ако в полете за ЕГН се въведе 2 или 3 цифрен код, следван от "OR EGN" и в полето за вх.номер въведете валиден входящ номер, то тогава програмата ви изплюва реалните резултати на този входящ номер с грешно име (ако и истинското име излизаше, щеше да стане голям скандал)
Брейй .. става бе  Laughing Laughing

# 550
  • Мнения: 7
Поздравления мами за отличните резултати на дечицата ви!Ние за жалост не можем да се похвалим с подобни оценки  Sad
БЕЛ - 4,21
МАТ - 3,75
 Embarassed ужас,сега не знам накъде!
За Пловдив кога ще има статистика,че ще получа инфаркт вече!

# 551
  • Мнения: 8
Toва са резултатите на моята дъщеря Sunglasses
БЕЛ-5,66,математика-5,60

Последна редакция: пт, 10 юни 2011, 09:03 от benyb

# 552
  • Мнения: 186
Поздравления. Справила се е чудесно!  bouquet

# 553
  • my own world....
  • Мнения: 1 076
Dincho - подредила е желанията - гответе морковите  Laughing
Dorothy, ще пазиш паркомясто за родителските срещи  Joy А и след 2 години заедно ще се пържим пак  #Crazy

# 554
  • Мнения: 102
Запис, почти в края на темата. Tired Трябва да има и такава награда Laughing, не мислите ли?
Резултатите на синчето не са онези, които трябваше да бъдат.Съвпадат напълно с изчислените от мен точки след изпитите. Очаквах го, предвид положения труд. Ще редим повечко желания. Уви! Браво на децата ви. Party Радвам им се от сърце.

Общи условия

Активация на акаунт