Възмутена съм от bgbook.dir.bg

  • 6 285
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 369
а за чужбина някой читав сайт имате знаете ли?

# 16
  • Мнения: 16
http://www.amazon.com/books-used-books-textbooks/b?ie=UTF8&node=283155  Peace

Ако е за книги на бг, разгледай условията за доставки в чужбина на по-големите книжарници.

horrorman, изуми ме направо, хората бонус са ти пратили  Laughing
Като поръчвате книги, плащайте с наложен платеж.
Поръчвам от други книжарници, по повечко книги накуп, та да хвана и безплатната доставка  Wink

# 17
  • Мнения: 2 369

в амазон има български книги? за съжаление много често не работи за страната,в която съм:( един-единствен път успях да си купя от там и то беше бая крупно нещо-бебешката количка и се съмнявам,че само над еди каква си сума става за при нас..... newsm78

# 18
  • Мнения: 16
Не, в амазон бг книги няма, за доставки на бг книги в чужбина виж примерно:

тук
тук
тук
Има и много други, трябва да прецениш кои условия са най-изгодни за теб Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 369
мерси Peace
аз току-що получих поръчката си от продавача тема на тази тема:) имах леки перипетий и аз,но с хепи енд накрая:)

# 20
  • Мнения: 16
Приятно четене Wink  Hug

# 21
  • Мнения: 1
Бих искала да подновя тази тема защото имах доста неприятен опит с bgbook.
Опитах се да поръчам книги за чужбина. След 4 мсеца чакане и уклончиви отговори в крайна сметка се оказа че след близо 3 месеца книгите са изпратени на грешен адрес. Все още не сьм получила пратката и няколко пъти вече помолиг за анулиране на порьчката. Платих с кредитна карта веднага т.е. преди 4 месеца. Доста неприятен опит. Можете ли да ми препоръчате друга Интернет книжарница за български книги. Благодаря.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 271
И аз малко да обновя темата.
Много мислих дали да поръчам от тях един учебник по английски, ама само там го намерих наличен и се реших. Поръчах го миналия Петък. Уж трябваше вчера да го получа, ама още го чакам. Поръчах го през телефона и като потвърждение получих само мейл в който пишеше кога ще ми доставят поръчката и на каква стойност е. От вчера им звъня на телефон, постоянно е изключен. Писах им мейл, писах им в сайта...още чакам някой да се сети да ми отговори. И защото учебника ми е нужен, пак го поръчах. Този път получих мейл с номер на поръчката и с кой куриер ще ми го доставят. Обаче кога ще се случи това....един Господ знае. И сега седя и се чудя кога ще си получа аз тоя учебник, а ми трябва за след час и половина, че съм на урок. Бясна съм до безобразие. По-тъп и смотано направен сайт, не бях виждала. Само се надявам да си го получа скоро, че вече не знам от къде да го търся тоя учебник

Общи условия

Активация на акаунт